5 місіонерів, які відгукнулися на Божий поклик і змінили життя багатьох
0
pope-homily-missionaries
Фото ілюстративне

Ці люди одного разу сказали «так» Богові і змінили життя багатьох. Їх історії дійсно надихають не боятися, бути сміливими і йти туди, куди закликає Бог.

Про це пише БОГ.NEWS з посиланням на Christian Headlines.

Вільям Кері

11224

Вільям Кері народився у Великобританії в 1761 році. Його прозвали «батьком сучасних місій». Вільям був баптистським священиком, місіонером, перекладачем, соціальним реформатором і культурним антропологом. Він почав свою роботу в Індії, заснувавши школи для бідних дітей. Його робота вплинула на створення Баптистського місіонерського товариства, яке охоплює сорок країн.

За роки роботи на місіонерському поприщі Кері переклав Біблію на десятки індійських діалектів і заснував коледж для навчання місцевих служителів. Він жив так, як говорив: «Чекай великих речей від Бога. Намагайся робити великі справи для Бога».

Марія Слессор

mary-slessor

Марія Слессор жила радикально і була місіонером в Нігерії. Слессор, відома своєю сильною особистістю і почуттям гумору, безстрашно працювала в регіонах, де багато місіонерів до неї були вбиті. Тим не менше, вона залишалася недоторканою, кажучи: «Чому я повинна боятися? Я перебуваю на королівської місії. Я на службі у короля королів.

В регіонах, де вона здійснювала служіння, близнюків вважали поганою ознакою, і в селах їх залишали вмирати в джунглях. Марія почала збирати кинутих близнюків і доглядати за ними. За роки служіння вона врятувала таким чином сотні дітей.

Джон і Бетті Стем

775550-1537258577915-98edc4b68b7bf

Джон і Бетті Стем були спалені за Євангеліє. Після весілля вони переїхали в китайське село, щоб служити місіонерами під час громадянської війни в Китаї. Тільки почавши своє життя на місіонерській ниві, пара і їх тримісячна дочка Хелен були захоплені солдатами-комуністами. Потім вони пройшли маршем по вулицях, щоб їх публічно стратили. Працівник китайської лавки благав викрадачів звільнити їх. Його зусилля змусили солдат обшукати його будинок, де вони знайшли Біблію і доказ того, що він теж був християнином. У той день він був обезголовлений.

Після їх смерті було в одязі їх маленької дочки Хелен знайшли захований лист, написаний Джоном. Він пише про свою готовність пожертвувати своїм життям заради своєї віри: «Моя дружина, дитина і я сьогодні в руках комуністичних бандитів. Чи будемо ми звільнені, чи ні – ніхто не знає. Хай буде Бог в наших тілах, будь то життя чи смерть».

Джордж Мюллер

3963617@2x

Джордж Мюллер відомий тим, що дбав про тисячі сиріт протягом свого життя. Все почалося з того, що він і його дружина відкрили свій будинок для 30 сиріт. Вплив Мюллера ріс, коли він відкривав дитячий будинок за будинком в його рідній Британії. Він ніколи не шукав пожертвувань, Мюллер покладався на Бога, вірячи, що Він забезпечить усе. І Бог, безумовно, це робив. Мюллер говорив: «Господь дає стільки, скільки необхідно для його роботи в достатку».

Одного разу в одному з його притулків закінчилася їжа. Вранці діти прийшли й сіли за стіл, і як тільки вони закінчили молитися, пролунав стук у двері. Несподівано принесли їжу для сніданку. У віці 70 років Мюллер почав подорожувати як місіонер. І він продовжував це робити ще 17 років.

Джим і Елізабет Елліот

maxresdefault

Історія Елліотів розпочинається з подорожі Джима до племені ваодані в Еквадорі. Після приземлення Джим і ще чотири його супроводжуючих зазнали нападу і мученицької смерті. У 29 років Елізабет залишилася вдовою з маленькою дочкою. Вона повернулася, щоб проповідувати Євангеліє ваодані, і прожила там кілька років після смерті Джима.

Хоча Джим Елліот помер, коли йому було ще двадцять з гаком років, його життя і слова ожили через Елізабет, яка стала знаменитою письменницею і ораторкою. Її книга «Через ворота пишноти» розповідає про те, як Джим піддався поклику Христа. Книга отримала високий попит серед тисяч людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конфлікти з шаманами, малярія та нетрі: як живеться українському місіонеру у Кенії

За темою

Джон Буньян і його книга «Подорож Пілігрима в Небесну країну»: 10 неймовірних фактів
14:20 - Сб / 06 Бер. Історія, Книги, Люди
Хто або що краде у нас Різдво і як віднайти його втрачену суть?
15:00 - Пн / 21 Гру. Історія, Світ
Штундизм: українські християнські братства ХІХ століття
18:10 - Пт / 09 Жов. Історія, Україна
Ілюзія земного раю, або 4 кроки до ідеологічного підриву нації
18:20 - Пн / 31 Сер. Історія
7 відомих картин про хоробрість біблійних героїв
17:00 - Пт / 28 Сер. Історія
Кірха – свідок того, що у Володимирі мирно проживали люди різних релігійних переконань
17:00 - Пн / 27 Лип. Історія, Церква України
Кірха по той бік Дністра: лютерани в Заліщиках
16:00 - Пт / 10 Лип. Історія
В Ізраїлі знайшли древні мозаїки, на яких зображені сцени з Біблії
17:12 - Нд / 31 Тра. Історія, Світ
Українська еміграція: благословення чи прокляття?
14:49 - Чт / 07 Тра. Історія, Світ, Церква України
7 причин, чому Пасха під час пандемії подібна на першу Пасху в Єгипті
15:50 - Пн / 20 Кві. Історія, Світ, Церква України
Як християни допомагали хворим і знедоленим у всі часи
10:48 - Сб / 21 Бер. Історія, Світ, Церкви у світі
10 жінок-християнок, які вплинули на хід історії
10:08 - Ср / 11 Бер. Історія, Світ