5 способів вдихнути любов у шлюб з людиною, яка далека від Бога
0
135410_w_800_267
Фото ілюстративне

Бути в шлюбі з невіруючою людиною іноді схоже на щоденну боротьбу у власному будинку. Розбіжності, яких з часом з’являється все більше, можуть перемагати і викликати у вас відчуття, ніби ви проти вашого чоловіка. Я вірю Біблії, в якій говориться: «Любов покриває безліч гріхів» (1 Петра 4: 8).

Якщо Ви боретеся за любов, ось кілька практичних способів благословити Ваш шлюб, якими Ви можете скористатися вже сьогодні, пише Джуліанна Селест для The Christian Post, передає CNLNEWS.

1. Моліться

Коли ви в останній раз молилися за свого чоловіка або дружину? Більше, ніж просто говорили: «Боже, бережи його/її». Якщо ми серйозно ставимося до того, щоб зберегти свій шлюб здоровим, ми повинні молитися щиро, посилено і постійно. Моліться, щоб ваші дружини і чоловіки були благословенними в кожному дні. Моліться, щоб Бог явився надзвичайним чином, і щоб вони відчували, що Бог любить їх. Моліться, щоб вони добре справлявся на роботі.

Моліться за друзів, батьків і їх сім’ї. Моліться про благословення на ваш шлюб. Моліться, щоб ви були добрими, щедрими, люблячими батьками (якщо у вас є діти або ви плануєте їх мати). Якщо ви не знаєте, з чого почати, є багато книг, доступних в якості ресурсу для молитви за вашого чоловіка або ж дружину.

2. Дайте йому/їй трохи свободи

Як віруючі, ми дотримуємося деяких стандартів, яких не дотримуються наші невіруючі партнери.

Біблія говорить про те, що нам не можна впиватися (Ефесян 5:18, Римлян 13:13 Галатів 5:21 і т.д.). Тому я майже не п’ю алкоголь. Раніше я змушувала чоловіка робити так само. Я була так засмучена і скривджена, коли він п’янів. Але правда в тому, що він не християнин, тоді чому він повинен дотримуватися Біблії? Те, у що ми віримо, не означає, що ми можемо очікувати, що наші партнери вчинять так само.

Вони можуть навіть спонукати нас чинити так само, як вони. У ці моменти здається, що ми на війні. Поговоріть з ними про ваші межі, попросіть його або її не перетинати їх і не пропонувати вам брати участь у чомусь, що перетинає ваші кордони. З любов’ю поясніть, чому це важливо для вас.

Чи є які-небудь способи залучення вашого невіруючого партнера до відповідальності в тих сферах, де ви не повинні цього робити? (тобто відвідування церкви з вами, перегляд певних телепередач, фільмів, відвідування місць, які їм не подобаються і т.д.) Помолившись, подумайте, чим ви можете засмучувати своїх близьких, і попросіть Бога про допомогу.

* Це не включає неправильну поведінку, таку як насильство, токсикоманія, зради і т. д. з боку вашого партнера. Якщо це так, будь ласка, зверніться за допомогою.

3. Прочитайте книгу про шлюб, або дві чи три

Є так багато фантастичних книг про шлюб! Одна з них “П’ять мов любові” Гері Чепмена. Ця книга дуже допомогла мені в шлюбі. Після її прочитання я дізналася більше про свого чоловіка і про те, як я можу змусити його відчувати себе коханим.

4. Заплануйте побачення раз в два тижні

Побачення мають вирішальне значення для процвітання будь-якого шлюбу. По черзі вирішуйте, як проведете побачення, і моліться за час, проведений разом.

5. Записуйте гарне

Складіть список всіх хороших речей, які відбулися у вашому шлюбі. Запишіть сильні сторони свого чоловіка/дружини і все, що змусило вас закохатися в нього/неї. Якщо ваш список невеликий, не турбуйтеся. Подивіться на ваші листи з очікуванням того, що незабаром порожні сторінки заповняться тими чудесами, які Бог створить у вашому шлюбі. Коли ми зосереджуємося на благословіннях і маємо вдячні серця, Бог буде творити неймовірні чудеса!

Джуліанна Селест – служитель місії LightWorkers, мета якої полягає в тому, щоб створювати надихаючий християнський контент. Служіння LightWorkers спонукає тисячі людей по всьому світу до життя згідно з християнськими цінностями.

За темою

Уроки, виклики та завдання для християн: відбулася онлайн-конференція
18:19 - Пт / 22 Січ. Україна, Церква України, Шлюб і сім'я
«Сучасна молодь має Інтернет в голові й Instagram у крові», – пастор з Луцька
16:12 - Пт / 31 Лип. Церква України, Шлюб і сім'я
Фемінізм: історія деконструкції жіночності
18:48 - Вт / 26 Тра. Світ, Шлюб і сім'я
Карантин – найкращий час для сімейної молитви
18:09 - Пт / 01 Тра. Світ, Шлюб і сім'я