5 типів членів церкви, які не повернуться після карантину
2O5K6DCBYXDWEMAUMNHZ27BWNA
Фото ілюстративне

Це одне з найбільш частих запитань, які ми отримуємо від керівників церкви: коли всі члени церкви повернуться на особисті служби?

Моя відповідь лідерам не подобається: ніколи.

Це реальність, яку керівники і члени церкви не наважуються прийняти. У більшості церков не всі члени церкви, які відвідували церкву до пандемії, повернуться. Фактично, наші окремі бесіди з членами церкви і лідерами церкви показують, що десь від 20% до 30% членів не повернуться до вашої церкви.

З точки зору відвідуваності, якщо 20% церкви з відвідуваністю 200 осіб до пандемії не повернуться, відвідуваність у новій реальності становитиме 160 осіб після того, як почуватимуться безпечно, щоб повернутися. Ви можете порахувати цю математику для вашої церкви.

Так хто ж ці члени церкви, які не повернуться? І чому вони не повернуться? Ось п’ять найбільш поширених груп відсіву. Групи не є взаємовиключними, може бути значний збіг.

Члени з постійною скорочуваною відвідуваністю

Це ваші члени, які свого часу ходили до церкви майже чотири рази на місяць. Перед пандемією частота їх відвідин знизилася до двох або навіть одного разу на місяць. COVID-19 прискорив цю тенденцію. Зараз вони взагалі не з’являються в церкві протягом цілого місяця.

“Відірвані” члени церкви

Якщо член церкви знаходиться в невеликій (домашній) групі, ймовірність його повернення висока. Якщо він відвідує тільки богослужіння, ймовірність його повернення набагато нижча. Будь ласка, дозвольте цієї реальності стати сильною мотивацією, щоб зосередити увагу на особистих невеликих групах, коли кожен відчує себе в безпеці при поверненні.

Члени з позицією «церква-це-другорядна-діяльність»

Ці члени церкви розглядають загальну відвідуваність як ще один захід, рівний або менш важливий, ніж інші заходи. Вони були членами церкви, які дозволяли собі не йти до церкви через похмуру погоду, але це не заважало їм брати участь в недільних футбольних матчах їхніх дітей. До пандемії перебування в церкві було другорядним завданням. В пост-карантинну епоху в них немає зобов’язань.

Члени церкви-критикани

У цих членів церкви завжди були претензії до пастора. Швидше за все, вони все ще скаржаться, навіть якщо не повернулися до загальних богослужінь. Багато з них взагалі не повернуться.

“Культурні” члени християнської церкви

Задовго до пандемії вони були частиною групи, яка скорочується. Це були ті члени церкви, які, ймовірно, не були християнами, але прийшли до церкви, щоб їх прийняли культурно. Сьогодні у людей мало культурних очікувань від відвідин церкви. Ці культурні християни дізналися під час пандемії, що немає нічого страшного в тому, щоб пропустити богослужіння. Для них не буде великою проблемою ніколи не повернутися.

Однак церковні керівники і члени церкви не повинні турбуватися про ці втрати. У вашої місцевої церкви є можливість написати своє майбутнє на чистому аркуші, і в цих членів церкви в будь-якому випадку не було планів бути частиною цього майбутнього.

Ви можете відчути біль втрат, це нормально. Але у Бога є план для вашої церкви прийняти нову реальність, до якої ви рухаєтеся. Відправляйтеся в Його майбутнє з упевненістю. У Бога є ваша церква. Він тримає її.

Це кліше, але кращі дні, ймовірно, ще попереду.

За матеріалами The Christian Post  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомому пастору в США загрожує арешт за проведення богослужінь під час карантину

За темою

8 проміжних висновків російсько-української війни
15:24 - Ср / 30 Лис. Люди, Політика, Світ, Україна
Як благовістити буддистам? З досвіду місіонера в Камбоджі
17:54 - Вт / 23 Сер. Люди, Місія, Світ
Надійна наша зброя – ПРАВДА!
11:47 - Пт / 25 Лют. Позиція, Світ, Україна
Перенаселення планети – міф, або Як людство страждає від «білого мору»
15:22 - Вт / 18 Січ. Наука, Світ
Одне Різдво для всього світу: розповіді місіонерів про святкування у семи країнах
12:04 - Сб / 25 Гру. Світ, Свята
Супер-батьки: як виховати дитину за біблійними принципами
16:00 - Ср / 17 Бер. Світ, Шлюб і сім'я
5 причин, чому християнство і фемінізм несумісні
17:50 - Пн / 08 Бер. Світ, Україна
Церква онлайн: прощавай олдскульний світ
15:00 - Сб / 06 Лют. Церква України, Церкви у світі
Як насправді виглядав Ісус Христос?
16:05 - Пт / 08 Січ. Світ
7 висновків християнина, з якими варто почати 2021 рік
18:00 - Пн / 04 Січ. Позиція, Світ
Хто або що краде у нас Різдво і як віднайти його втрачену суть?
15:00 - Пн / 21 Гру. Історія, Світ
Народний протест і покірність владі
09:04 - Пт / 20 Лис. Політика, Світ, Україна