5 типів членів церкви, які не повернуться після карантину
0
2O5K6DCBYXDWEMAUMNHZ27BWNA
Фото ілюстративне

Це одне з найбільш частих запитань, які ми отримуємо від керівників церкви: коли всі члени церкви повернуться на особисті служби?

Моя відповідь лідерам не подобається: ніколи.

Це реальність, яку керівники і члени церкви не наважуються прийняти. У більшості церков не всі члени церкви, які відвідували церкву до пандемії, повернуться. Фактично, наші окремі бесіди з членами церкви і лідерами церкви показують, що десь від 20% до 30% членів не повернуться до вашої церкви.

З точки зору відвідуваності, якщо 20% церкви з відвідуваністю 200 осіб до пандемії не повернуться, відвідуваність у новій реальності становитиме 160 осіб після того, як почуватимуться безпечно, щоб повернутися. Ви можете порахувати цю математику для вашої церкви.

Так хто ж ці члени церкви, які не повернуться? І чому вони не повернуться? Ось п’ять найбільш поширених груп відсіву. Групи не є взаємовиключними, може бути значний збіг.

Члени з постійною скорочуваною відвідуваністю

Це ваші члени, які свого часу ходили до церкви майже чотири рази на місяць. Перед пандемією частота їх відвідин знизилася до двох або навіть одного разу на місяць. COVID-19 прискорив цю тенденцію. Зараз вони взагалі не з’являються в церкві протягом цілого місяця.

“Відірвані” члени церкви

Якщо член церкви знаходиться в невеликій (домашній) групі, ймовірність його повернення висока. Якщо він відвідує тільки богослужіння, ймовірність його повернення набагато нижча. Будь ласка, дозвольте цієї реальності стати сильною мотивацією, щоб зосередити увагу на особистих невеликих групах, коли кожен відчує себе в безпеці при поверненні.

Члени з позицією «церква-це-другорядна-діяльність»

Ці члени церкви розглядають загальну відвідуваність як ще один захід, рівний або менш важливий, ніж інші заходи. Вони були членами церкви, які дозволяли собі не йти до церкви через похмуру погоду, але це не заважало їм брати участь в недільних футбольних матчах їхніх дітей. До пандемії перебування в церкві було другорядним завданням. В пост-карантинну епоху в них немає зобов’язань.

Члени церкви-критикани

У цих членів церкви завжди були претензії до пастора. Швидше за все, вони все ще скаржаться, навіть якщо не повернулися до загальних богослужінь. Багато з них взагалі не повернуться.

“Культурні” члени християнської церкви

Задовго до пандемії вони були частиною групи, яка скорочується. Це були ті члени церкви, які, ймовірно, не були християнами, але прийшли до церкви, щоб їх прийняли культурно. Сьогодні у людей мало культурних очікувань від відвідин церкви. Ці культурні християни дізналися під час пандемії, що немає нічого страшного в тому, щоб пропустити богослужіння. Для них не буде великою проблемою ніколи не повернутися.

Однак церковні керівники і члени церкви не повинні турбуватися про ці втрати. У вашої місцевої церкви є можливість написати своє майбутнє на чистому аркуші, і в цих членів церкви в будь-якому випадку не було планів бути частиною цього майбутнього.

Ви можете відчути біль втрат, це нормально. Але у Бога є план для вашої церкви прийняти нову реальність, до якої ви рухаєтеся. Відправляйтеся в Його майбутнє з упевненістю. У Бога є ваша церква. Він тримає її.

Це кліше, але кращі дні, ймовірно, ще попереду.

За матеріалами The Christian Post  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомому пастору в США загрожує арешт за проведення богослужінь під час карантину

За темою

Історичний мирний договір, чи підготовка до приходу антихриста?
22:08 - Пн / 21 Вер. Позиція, Світ
Християнська доктрина справедливої війни
17:18 - Чт / 17 Вер. Світ, Церкви у світі
Моя хата скраю, або Як служити з любов’ю і без байдужості
15:20 - Пн / 24 Сер. Світ
Портленд досі протестує. А де ж церква?
17:30 - Вт / 18 Сер. Світ
Видалити TikTok: чому США хочуть заблокувати популярну китайську соцмережу
16:00 - Чт / 30 Лип. Світ
Переслідувані, але не залишені: як християни в Індії залишаються сильними, незважаючи на протистояння
16:51 - Вт / 14 Лип. Світ
Як зміниться світ і церкви в ньому після пандемії
17:50 - Пн / 06 Лип. Світ
Дистанційне навчання – це троянський кінь і смерть для освіти, – італійський професор
17:00 - Чт / 02 Лип. Освіта, Світ
Життя чорних важливі: що говорить Біблія
17:00 - Ср / 01 Лип. Світ
Стамбульська конвенція: чи справді вона захищає жінок від насильства
16:57 - Ср / 24 Чер. Світ, Україна
Молитва є особистою, але не може бути приватною: в чому різниця
17:18 - Сб / 20 Чер. Світ, Церкви у світі
Правда чи фейк? Як навчитися фільтрувати інформацію
17:06 - Чт / 18 Чер. Наука, Світ