Марк Уолберг: “Краще ніколи не знати Бога, ніж відрікатися Його перед іншими”
138293_w_760_453

Актор Марк Уолберг нещодавно в інтерв’ю з «Today» поділився подробицями свого молитовного життя, а також пояснив, чому він такий відвертий стосовно своєї віри.

Про це пише The Christian Post.

Просуваючи свій новий фільм «Правосуддя Спенсера» («Spenser Confidential») від Netflix, голлівудська зірка відверто розповіла про своє щоденне молитовне життя і молитовні практики в розмові з ведучим NBC Гаррі Смітом. Уолберг – щирий католик, який має строгий розпорядок дня, що завжди починається з молитви.

Це – найголовніше. Зараз я беру два дні вихідних на тиждень для спортзалу. Але я не беру вихідних, щоб впасти на коліна, прочитати мій молитовник і свої щоденні молитви і, перш за все, подякувати за всі благословіння, які були дані мені, – розповів Уолберг для «Today» про свою духовну дисципліну.

Актор також розповів, про що молиться:

І потім, звичайно ж, прошу сили і керівництва, щоб мати можливість використовувати дари і таланти, які Бог дав мені, щоб допомагати іншим, надихати і знати, що є правильним і робити це. Щоб бути найкращим чоловіком і батьком, яким я взагалі можу бути.

Описуючи, скільки часу він приділяє для молитви, Уолберг поділився, що це залежить від того, наскільки довгий його молитовний список.

По дорозі я зустрічаю людей і додаю людей в свої молитви. Якщо я дізнаюсь про когось в суспільстві або читаю в газеті про когось, хто бореться з усіх сил, або ж взнаю про того, хто має дитину, у якої серйозні проблеми зі здоров’ям і тому подібне, – я додаю їх в свої молитви, і, зазвичай, закінчую тим, що продовжую молитися за них. Отже, зараз 20 хвилин молитви, фактичної молитви, а потім моє читання і все в такому дусі.

Уродженець Бостона також розповів про те, які уривки з Біблії по-справжньому впливають на нього. Він підкреслив 13 розділ Євангелії від Матвія, значення притчі про сіяча, яку розповідав Ісус.

Ідея бути добрим ґрунтом і приносити добрі плоди, де вона зрошується, як вона використовується, як ви вбираєте цю інформацію. Ви дійсно зберігаєте цю інформацію?

 

Віра в Бога – це те, що визначає повсякденне життя актора, сказав він Сміту. Батько чотирьох дітей сказав, що це допомагає йому роздумувати про те, наскільки він щасливий і благословенний, і спонукає його бути позитивним членом суспільства і Церкви.

Хоча він не вірить в нав’язування своїх переконань іншим, він сказав, що в Голівуді у нього є кілька людей, з якими він розділяє свою віру.

Послухайте, я не буду приховувати той факт, що я люблю Господа і хочу присвятити себе на служіння Йому, до того ж я нікому не заважаю. Але краще ніколи не знати Бога, ніж відрікатися Його перед іншими. Я маю на увазі, це не дуже добре виглядає, – зазначив Уолберг. – Тим не менше, є люди, з якими я близький, і за яких я буду молитися й намагатися підбадьорити їх.

У минулому інтерв’ю для The Christian Post актор, говорячи про молитву, сказав: «я люблю так починати свій день, і закінчувати його».

Я дуже благословенний і дуже щасливий. І саме завдяки тому, що я фокусуюсь на вірі і своїй сім’ї, я зміг досягти багатьох цілей.

За темою

8 проміжних висновків російсько-української війни
15:24 - Ср / 30 Лис. Люди, Політика, Світ, Україна
Як благовістити буддистам? З досвіду місіонера в Камбоджі
17:54 - Вт / 23 Сер. Люди, Місія, Світ
Надійна наша зброя – ПРАВДА!
11:47 - Пт / 25 Лют. Позиція, Світ, Україна
Перенаселення планети – міф, або Як людство страждає від «білого мору»
15:22 - Вт / 18 Січ. Наука, Світ
Одне Різдво для всього світу: розповіді місіонерів про святкування у семи країнах
12:04 - Сб / 25 Гру. Світ, Свята
Супер-батьки: як виховати дитину за біблійними принципами
16:00 - Ср / 17 Бер. Світ, Шлюб і сім'я
5 причин, чому християнство і фемінізм несумісні
17:50 - Пн / 08 Бер. Світ, Україна
Як насправді виглядав Ісус Христос?
16:05 - Пт / 08 Січ. Світ
7 висновків християнина, з якими варто почати 2021 рік
18:00 - Пн / 04 Січ. Позиція, Світ
Хто або що краде у нас Різдво і як віднайти його втрачену суть?
15:00 - Пн / 21 Гру. Історія, Світ
Народний протест і покірність владі
09:04 - Пт / 20 Лис. Політика, Світ, Україна
Історичний мирний договір, чи підготовка до приходу антихриста?
22:08 - Пн / 21 Вер. Позиція, Світ