Як зберегти своє емоційне і духовне здоров’я
Alone-Shayari-in-Hindi-for-WhatsApp
Фото з відкритих джерел

Дуже багато факторів постійно відволікають нашу увагу від важливого, наприклад, смартфони та постійний доступ до мережі Інтернет. Як ніколи раніше, людська споживча культура 24/7 і залежність від постійної зайнятості заважають нам керувати нашими емоціями.

За словами пастора церкви Buckhead Клея Скроггінса, відволікаючі фактори не такі вже і безневинні — нині це проблема величезних масштабів.

Фактори, що відволікають увагу, заважають зростати, як особистості і лідеру, — сказав він виданню The Christian Post.

Вони відвертають нас від дійсно важливих речей. Ми використовуємо сучасні технології, щоб боротися з власними емоціями і почуттями, які не можемо заглушити. Ми втрачаємо здатність керувати емоціями, тому що звикли уникати їх.

Ми є найбільш напруженим, пригніченим, стривоженим і найбільш «одурманеним» суспільством в історії, тому що ми не можемо керувати емоціями всередині нас, ми звикли не звертати на них увагу.

Скроггінс – лідер мегацеркви в Атланті, чоловік і батько п’ятьох дітей. Він був стривожений, помітивши свою схильність до свідомого і підсвідомого вибору провести час у соцмережах замість спілкування з оточенням наживо.

Я зрозумів, як рідко я роблю паузу, щоб почути себе і інших; як часто я «вмикаю шум» в своєму житті, — зізнався Скроггінс.

Самотність, сором, вина — нам потрібно керувати цими негативними емоціями, інакше ми не станемо кращими, не будемо емоційно здоровими.

Пастор попередив, що соціальні мережі «сіють хаос» в нашому житті. Він зазначив, що Instagram нещодавно змінив алгоритм своїх дій, щоб керувати порядком повідомлень, які отримують користувачі, коли гортають стрічку новин.

Тепер Ви навіть не помітите, як зможете «зависати» в Instagram годинами, — сказав він. — Instagram створив для вас можливість «нескінченної прокрутки», саме так більшість з нас витрачають свої життя.

Але соцмережі не є коренем проблем, пояснив Скроггінс.

Соціальні мережі — це тільки верхівка айсбергу. Наша схильність до відволікання уваги від важливого існувала завжди, а розрослася з розвитком сучасних технологій.

Остання книга Скроггінса «Як поводитися у відволікаючому світі: чотири простих навички придушення шуму» допомагає читачам визначити, що забирає їх увагу від насправді цінних речей, і пропонує чотири духовні дисципліни і практики, які сприятимуть емоційному і духовному здоров’ю.

Я зазвичай пишу про те, що працює в моєму власному житті, — сказав він. — Мені дуже незручно розповідати комусь, як жити, але я відчуваю себе комфортно, коли пишу про те, що я роблю сам для вирішення проблем.

Досягнути простоти

За словами пастора, перший спосіб «зменшити шум» — це досягнути простоти.

Простота — це духовна дисципліна, спрямована на усунення безладу, вона допомагає зосередитися на найважливішому.

Говорити з собою

Важливо «говорити з собою і нагадувати собі про істину».

«Емоційно сильна людина здатна розвивати своє життя, і це по-біблійному», — сказав він, цитуючи Псалом 43:5, в якому Давид говорить: «Чого сумуєш ти, душе моя, і чому непокоїшся? Май надію на Бога; бо я Йому буду ще дякувати за спасіння Його, мого Бога».

Бути на самоті

Пастор порекомендував залишатися на самоті в молитві і розмові з Богом.

У вас завжди має бути місце і час, де ви «зменшуватимете шум» світу настільки, що зможете стикнутися зі своїми глибинними емоціями. Поговоріть з Богом і запитайте: «Чого я хочу? Що мені потрібно? Що мені потрібно здолати?»

«Зробити паузу»

Скроггінс закликав читачів «зробити паузу».

Наша культура поклоняється роботі, але дуже важливо дотримуватися дисципліни посту і дня для Бога. Натисніть на паузу, щоб дізнатися і послухати Слово, щоб відпочити в Бозі.

Як суспільство, ми повинні навчитися «заглушати шум» навколо нас.

За темою

8 проміжних висновків російсько-української війни
15:24 - Ср / 30 Лис. Люди, Політика, Світ, Україна
Як благовістити буддистам? З досвіду місіонера в Камбоджі
17:54 - Вт / 23 Сер. Люди, Місія, Світ
Надійна наша зброя – ПРАВДА!
11:47 - Пт / 25 Лют. Позиція, Світ, Україна
Перенаселення планети – міф, або Як людство страждає від «білого мору»
15:22 - Вт / 18 Січ. Наука, Світ
Одне Різдво для всього світу: розповіді місіонерів про святкування у семи країнах
12:04 - Сб / 25 Гру. Світ, Свята
Cтоліття п’ятидесятництва: історики заповнюють «білі плями»
11:05 - Ср / 20 Жов. Україна, Церква України
Супер-батьки: як виховати дитину за біблійними принципами
16:00 - Ср / 17 Бер. Світ, Шлюб і сім'я
5 причин, чому християнство і фемінізм несумісні
17:50 - Пн / 08 Бер. Світ, Україна
Церква онлайн: прощавай олдскульний світ
15:00 - Сб / 06 Лют. Церква України, Церкви у світі
Уроки, виклики та завдання для християн: відбулася онлайн-конференція
18:19 - Пт / 22 Січ. Україна, Церква України, Шлюб і сім'я
Як насправді виглядав Ісус Христос?
16:05 - Пт / 08 Січ. Світ
7 висновків християнина, з якими варто почати 2021 рік
18:00 - Пн / 04 Січ. Позиція, Світ