Жінка ХХІ століття. Хто ти?
28054422_1720745331316944_88317274_n-640×360
Фото ілюстративне

Блогерка, фітнес-тренерка, продавчиня, прибиральниця, директорка, бізнес-коучиня, домогосподарка, кухарка, пілотка, вчителька… Напевно, не лишилося сьогодні у світі професії, яку б не підкорила жінка, намагаючись, можливо, довести собі чи комусь, що вона не гірша за чоловіка, а навіть краща. Але сьогодні не про це. 

Є ще одна риса, яку навіть вона сама як жінка, створена Творцем, будучи самодостатньою і повноцінною особистістю, не помічає в собі і найчастіше випускає з виду. Про що ж мова? Саме про те, що вона, бувши створена багатофункціональною (помічниця для чоловіка, який за природою є однофункціональним), навіть не помічаючи того, починає задіювати себе у процесах і справах, які її, по суті, не мають хвилювати і турбувати. Найчастіше це відбувається через те, що чоловік, який знаходиться поруч, не виконує покладені на нього функції. Таке, до речі, може спричинити багатофункціональна природа жінки і її бажання контролювати. Вона власноручно вбиває будь-яку надію на те, що у новій сім’ї чоловік стане лідером і годувальником. Звичайно, ми живемо у несправедливому світі, і часто діти виховуються матір’ю-одиначкою, жінки у сім’ях і в контакті з чоловіками терплять насилля, що просто змушує їх бути мужніми, незалежними і захищати те, що вони отримали від початку. Свободу і право кохати і бути коханою, бути захищеною і захищати інших, виховувати дітей і розраховувати на допомогу чоловіка у всіх питаннях, мати гідне життя, розділяючи його з коханими людьми.

Жіночність – це те, що трапляється все рідше і чого з кожним днем усе менше. На противагу жіночності, жінки частіше стають схожими на чоловіків через різні обставини і причини, перетягуючи або звалюючи на себе непосильний тягар. Вони сунуть його на собі, несучи шкоду собі і власному емоційному, психологічному, фізичному і душевному здоров’ю. Навіть часто піддають своє життя небезпеці заради дітей і гідного рівня життя. Можна без кінця роздумувати про це, але зрозуміло одне, що жінка може багато і ніхто насправді з цим навіть не сперечається. І, напевно, вже час зупинитися, намагаючись щось комусь довести, а звернути увагу на себе і пізнати себе справжню. Знову ж таки не для когось, щоб заслужити приз глядацьких симпатій, а для себе і власного глибинного пізнання. Зрозуміти себе, хто я, усвідомити, що я творіння Боже, та оцінити, що дано мені і вкладено в мене, а не в інших. Усвідомити, що кожен індивід унікальний та особливий в Божих очах. Ми не покликані бути копіями і наслідувати інших.

Поки що ми шукаємо свою унікальність та ідентичність у навколишньому світі, ігноруючи те, що було закладено в нас від початку. Ми так і будемо блукати у безводній пустелі у пошуку джерела живої води, який знаходиться від початку всередині нас самих. Ніхто, крім Самого Творця і Його Духа, не може розкрити суть, покликання і призначення людини, а особливо жінки. Давайте не забувати, що саме жінка була створена в кінці всього творіння, а це означає, що Бог, з кожним днем наближаючись до кінця, творив все краще і досконаліше.

«Хто я?» – чудове запитання, відповідь на яке зможе почути кожен, хто особисто запитає про це у Творця. Він точно не творив жінку для важкої праці, безсонних нічних змін, щоденної роботи з хімією, важких пакетів з їжею чи для насилля. Він не хотів, щоб вона стала об’єктом знущань чи іграшкою для сексуального задоволення. Можливо, щось сталося у нашому житті, ми десь впали і зламалися, пройшли через насилля і знущання. Ми й досі зранені, і нам нічого не хочеться у цьому житті. Нам здається, що краще воно б уже зупинилося. Але це не вихід, тому що люди, вбиваючи себе через те, що сталося у минулому, не розуміють, що позбавляють себе свого світлого майбутнього! Всі ці біди і події, що стаються з нами, – це не ми, і вони не мають нічого спільного з тим, ким ми є насправді. Вони нічого не говорять про нас як про Боже творіння. Вони не є причиною, щоб опускати руки, а навпаки, є доказом того, що неодмінно треба рухатися лише вперед і перемагати кожного дня!

Життя – це низка перемог і поразок, але, як і раніше, треба рухатися лише вперед і ні кроку назад! Неможливо любити, поки не любитимуть тебе! Ось чому слово Творця говорить до всіх, хто читає це послання сьогодні і завжди: «Безумовна любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам» (Римлянам 5:5). Тому пізнавай Творця і себе у світлі Його Слова, живи, радій, цінуй себе, як це робить Він, створивши тебе ніжною і люблячою. Пам’ятай, хто ти, і ніколи про це не забувай, незважаючи на зовнішні обставини життя. Не чини шкоду власному здоров’ю, і пам’ятай, що ти повноцінна особистість і спадкоємиця вічного життя. Будь улюбленою донькою Отця Небесного, а не просто намагайся. Він приготував тобі дивовижний сюрприз і хоче, щоб ти особисто прийшла до Нього, прийняла Його, заглянула всередину і дізналася, що «чого око не бачило й вухо не чуло, те Бог приготував був тим, хто любить Його. А нам Бог відкрив це Своїм Духом» (1 Коринтянам 2:9-10).

Костянтин і Надія Воропаєви

Якщо ви бажаєте отримати відповідь на особисте запитання або ж проконсультуватися з авторами статті, з ними можна зв’язатися в телеграмі, у фейсбуці та інстаграмі.

За темою

Тім Келлер навчив мене радості
17:04 - Чт / 25 Тра. Люди, Позиція
«Одностатеві партнерства»: повний розтин законопроєкту №9103 і його шокуючий зміст
17:51 - Пн / 10 Кві. Позиція, Політика, Україна, Шлюб і сім'я
Рецепт хорошої дружби
11:44 - Пт / 04 Лис. Люди, Позиція
Молитися про помсту чи про покаяння ворогів?
16:33 - Пн / 31 Жов. Позиція
Апофеоз війни
18:41 - Вт / 03 Тра. Позиція
Свято на тлі вибухів
17:29 - Пн / 18 Кві. Позиція, Свята
Надійна наша зброя – ПРАВДА!
11:47 - Пт / 25 Лют. Позиція, Світ, Україна
Камо грядеши, карантинний християнин?
17:30 - Сб / 15 Січ. Позиція, Україна
Так, віруючі не печуть паски, але раптом: 5 рецептів найсмачніших
10:30 - Чт / 29 Кві. Позиція, Свята
Постити не можна ігнорувати: 5 речей, які варто знати про піст
10:30 - Пн / 19 Кві. Позиція
Трагічний урок Лотових дочок у добу порнозалежності
14:00 - Сб / 20 Бер. Позиція, Шлюб і сім'я
Дитина – найбільша цінність, або Чому не можна скасовувати в Україні реформу інтернатів
16:17 - Чт / 28 Січ. Позиція, Політика, Україна