1,7 млн людей прийняли Ісуса Христа через служіння асоціації Біллі Грема
0
Assotsiatsiya-Billi-Grem-800×445

Попри пандемію у 2020 році 1,7 млн осіб прийняли Ісуса Христа через служіння Євангельської асоціації Біллі Грема, що на 400 тис. більше, ніж минулого року. 

Про це розповів євангеліст Франклін Грем. Президент організації з надання гуманітарної допомоги «Сума самарянина» Франклін Грем назвав цей рік найкращим для євангелізації. Служитель додав, що у 2019 році 1,3 мільйона осіб віддали свої життя Христу, у 2020 році, попри Covid-19, ця кількість збільшилася до 1,7 мільйона.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на The Christian Post. 

 «2020 рік не можна назвати нормальним. За все моє життя ми жодного разу не стикалися з пандемією. Світ ще ніколи не був таким закритим, — сказав він. — Але Бог торкається сердець людей і відкриває їм очі. Пандемія не зупинила Господа, але навпаки, відкрила для Нього шлях». 

 Служитель відзначив, що через пандемію їм довелося скасувати всі крусейди та зосередитися на нових способах проповідування Євангелія. 

Цього року Євангельська асоціація Біллі Грема відкрила цілодобову гарячу лінію і запустила 60-секундні відео на телебаченні, в яких Франклін Грем молився за всіх, хто переживає важкі часи й потребує підтримки.  

«Серця людей трохи пом’якшилися. Люди, які раніше відмовлялися слухати про Бога, сьогодні самі ставлять питання. 2020 рік став одним з кращих для євангелізації», — сказав він. Як зазначив Грем, люди не поміняли відношення до Євангелія, але через пандемію і страх смерті, змінили ставлення до життя. Служитель пояснив, що через стрес і тривоги люди стали шукати надію в Бозі й Письмі. 

 «Я думаю, люди готові почути Євангеліє. Вони налякані. Коли ви даєте їм надію, яку ми маємо в Ісусі Христі, вони охоче приймають її», — сказав син покійного євангеліста Біллі Грема. 

Раніше гуманітарна організація «Сума самарянина» відкрила польові госпіталі в США, Італії та Багамах, щоб допомогти урядам і лікарям в боротьбі з коронавірусом. У березні волонтери розгорнули польовий госпіталь в Центральному парку Нью-Йорка. У госпіталі на 68 ліжок команда лікарів і медсестер з лікарняної мережі Mount Sinai Health System лікувала пацієнтів з діагнозом Covid-19. 

У квітні євангеліст Франклін Грем взяв участь в благодійному онлайн-концерті, який допоміг зібрати понад 1,6 млн доларів для боротьби з епідемією. Концерт «Hope Rising», в якому взяли участь актор Кірк Камерон, актриса Кендіс Камерон Буре, єпископ Ті Ді Джейкс й інші християнські виконавці та служителі, подивилося понад 10 мільйонів глядачів. 

 У жовтні гуманітарна організація «Сума самарянина» розгорнула польовий госпіталь в Нассау на Багамах. Організація відкрила 28-місцевий центр допомоги, привезла понад 14 тонн витратних матеріалів, команду лікарів, медсестер та інших фахівців на прохання прем’єр-міністра Нассау.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Люди шкодують, що напивалися: алкоголь став найпопулярнішим наркотиком року
18:07 - Вт / 26 Січ. Здоров'я, Світ
«Найупертіший новонавернений»: навесні вийде фільм про християнського апологета К. С. Льюїса
17:40 - Вт / 26 Січ. Люди, Фільми
В хід пішли аудіозаписи: як пандемія змінила роботу перекладачів Біблії
16:22 - Вт / 26 Січ. Біблія, Світ
У Німеччині – політична суперечка через плакати з біблійними віршами у поїздах
15:30 - Вт / 26 Січ. Політика, Світ, Церква
«Духовне», але нерелігійне покоління Z прагне близьких стосунків, – дослідження
14:15 - Вт / 26 Січ. Світ
Вакцина – так чи ні? Валерій Антонюк розповів про біблійний погляд на вакцинацію
12:11 - Вт / 26 Січ. Здоров'я, Світ, Церква
Альтернатива YouTube: з’явився «безпечний» додаток з християнським контентом
17:43 - Пн / 25 Січ. Світ, Церква
У каліфорнійській церкві, яка відкрито виступала проти ЛГБТ, прогримів вибух
11:35 - Пн / 25 Січ. Світ, Церква
Подружжя місіонерів та їх 5-ти місячний син вирушають у Непал
13:00 - Нд / 24 Січ. Люди, Церква
Рік Уоррен: Бог може використовувати ваші помилки на благо
11:45 - Нд / 24 Січ. Люди, Світ, Церква
Євангелізаційний рух PULSE привів понад 100 тисяч людей до Христа, – засновник руху
11:56 - Сб / 23 Січ. Світ, Церква
Міссурі став першим штатом в США, де більше не роблять аборти
18:30 - Пт / 22 Січ. Здоров'я, Люди, Світ