

Слово преображення (грец. Метаморфосіс, лат. Transfiguratio) означає «перетворення в інший вид», «зміна форми».
Про це пише Ківерцівська біблійна церква.
Свято встановлено на згадку про євангельську подію, коли троє апостолів побачили Ісуса Христа у всій його Божественній величі.
На жаль, багато українців за популярними традиціями можуть так і не дізнатися про справжню суть події, яка описана в Євангеліях. Яблучний спас, мед і яблука – чудово, але сьогоднішнє свято не про це! Сьогоднішнє Свято – про Ісуса Христа! Який помер заради нас на хресті і воскрес, звільнив нас від гріхів та проклять, дарувавши нам вічне життя.
Ось як описав преображення апостол Петро в своєму другому посланні 2 Петр. 1:16-18: «Бо ми сповістили вам силу та прихід Господа нашого Ісуса Христа, не йдучи за хитро видуманими байками, але бувши самовидцями Його ве́личі. Бо Він честь та славу прийняв від Бога Отця, як до Нього прийшов від величної слави голос такий: „Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!“ І цей голос, що з неба зійшов, ми чули, як із Ним були на святій горі.»
Через цю подію Бог нагадує нам важливі істини. По – перше, лише Ісус Христос є втіленням Божої Слави на Землі, по-друге, шлях до Божої слави проходить через земні страждання, по-третє, Божа слава перевищує всі наші очікування і є життям для наших душ.
Побачити Божу Славу ми можемо лише вірою прийнявши те, що зробив Христос на Голгофі, а всю повноту Божої слави ми побачимо в другому приході Ісуса Христа. Тому хай Бог дарує нам віру і допоможе бути слухняним Його Улюбленому Сину в нашому щоденному житті.
Дух Святий через апостола Павла закликає нас щодня підніматись в молитві на гору до Ісуса Христа, щоб в вірі проходити свій земний шлях на зустріч Божій славі Кол. 3:1-4: «Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. Ду́майте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. Бо ж ви вмерли, а життя ваше сховане в Бозі з Христом. Коли з’явиться Христос, наше життя, тоді з’явитеся з Ним у славі і ви.»
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: