5 способів молитися за свого пастора у новому році
0
Men praying to God on his desk

Багато років тому хтось запитав Чарльза Сперджена, чому він досяг такого успіху. Його відповідь була: «Тому що мої люди моляться за мене».

В одному з випусків «Хліба насущного» є розповідь про мандрівників до Лондона, які зупинилися у церкві Сперджена, щоби послухати його проповідь. У дверях їх зустріли та запропонували екскурсію, пише ІА Світогляд з посиланням на Baptistpress.

«Чи хотіли б ви побачити котельню цієї церкви?» — спитав джентльмен, який зустрів їх. Їх це не дуже цікавило, бо був літній липневий день, але, не бажаючи образити незнайомця, вони погодилися.

Джентльмен повів відвідувачів сходами до дверей підвалу. Після того, як двері тихо відчинилися, їхній провідник прошепотів: «Це наша котельня».

Здивовані відвідувачі побачили 700 людей, які молилися, шукаючи благословення на служіння, яке незабаром мало розпочатися у залі нагорі.

М’яко зачинивши двері, джентльмен представився. Це був Чарльз Сперджен, пастор процвітаючої Метрополітанської скинії.

Хоча сьогодні багато хто знає Сперджена як могутнього проповідника Євангелія, якого часто називають «Королем проповідників», він знав, у чому сила – у молитві.

У більшості пасторів не буде 700 людей, які моляться під їхнім храмом щотижня.

Однак вони все одно можуть просити своїх людей молитися за них. У розпал пандемії COVID-19 я попросив кількох людей, які не могли приєднатися до нас особисто, у неділю старанно молитися, не виходячи з дому. І вони це зробили.

До кінця мого служіння в нашій церкві ми в середньому відвідували більше людей і хрестили більше людей, ніж будь-коли раніше. Чому? Я твердо вірю, що можу сказати разом зі Спердженом: “Тому що мій народ молився за мене”.

Ось п’ять способів помолитись за свого пастора на початку нового року:

1.Моліться за його сім’ю.

Пастори мають багато статусів або ролей, але якщо пастор одружений і має дітей, жоден з цих статусів не такий важливий, як статус чоловіка і тата. Знайдіть час, щоб помолитися за його дім, його перше служіння.

Попросіть Бога допомогти йому любити і добре керувати сім’єю, максимально використовуючи свій час вдома. Попросіть Господа дати йому мужність відкласти дрібні справи служіння, щоб він був зайнятий тим, що Бог закликає його зробити, будучи чоловіком і батьком.

Корисними місцями для молитви є місця з Писання Ефесянам 5:25 і Псалом 127:3-5.

2. Моліться за його розклад.

Вашому пастору легко відчувати ривки з усіх боків, особливо, коли починається новий рік.

Він намагається підготувати захопливі проповіді, відвідує людей у ​​лікарні, турбується, щоб прихожани не пропали, і намагається зв’язатися з усіма членами церкви.

Моліться, щоб Бог допоміг йому спланувати свій розклад досить добре, щоб проводити час зі своєю сім’єю та керувати церковною сім’єю на початку нового року.

Корисними місцями Писання для молитви є Ефесянам 5:15-17 і Псалом 90:12.

3. Моліться за підготовку проповіді.

Говорячи про розклад вашого пастора, він, мабуть, старанно працює в кабінеті, щоб підготувати нові проповіді, або продовжуючи стару серію, або запускаючи нову.

Моліться, щоб Бог дав йому зосередженість і наполегливість у підготовці до проповіді, а також ясність та мудрість, коли він прагне правильно поводитися зі Словом Божим.

Корисними місцями Писання, якими можна керуватися під час молитви, є 2 Тимофія 2:15 і Псалом 119:18.

4. Моліться за його проповідь.

Ваш пастор готує проповіді в кабінеті, але проповідує їх за кафедрою. З початком нового року деякі люди можуть подумати про те, щоби вперше відвідати церкву або повернутися після довгої відсутності.

Моліться, щоб Бог наповнив його пристрастю і переконаністю, коли він проголошує Добру Звістку, щоб підбадьорити святих і привести тих, хто заблукав, до любові та слідування за Ісусом.

Корисними місцями Писання для керівництва молитви є Євреїв 4:12 і Марка 16:15.

4. Моліться за його щоденне ходіння з Богом.

Нічого з переліченого вище не матиме значення, якщо ваш пастор не ходить з Богом. Якщо він не проводить щоденний час з Господом, його сім’я, проповідь та решта постраждають.

Як би нерозумно це не звучало, моліться, щоб ваш пастор прокинувся ще до того, як продзвенить його будильник, маючи на думці одне: час із Богом.

Моліться, щоб він насамперед присвятив себе молитві та читанню Біблії ще до того, як він розпочне свій день служіння та час із сім’єю.

Корисними місцями Писання для молитовного керівництва є Филип’янам 4:6 і Псалом 119:9.

Е. М. Баундс якось сказав: «Сьогодні церква потребує не більшої кількості обладнання або якогось покращення, не нових організацій чи методів, а людей, яких може використовувати Святий Дух – людей молитви, сильних в молитві людей».

Це, звичайно, не нова річ; навіть апостол Павло просив про молитву не один раз, а вісім разів (Римлян 15:30-32; 2 Коринтян 1:10-11; Ефесян 6:18-20; Филип’ян 1:19; Колосян 4:2-4; 1 Солунян 5:25; 2 Солунян 3:1-2; Филимона 22).

Це було настільки важливим для учнів Ісуса, що вони попросили Його навчити їх молитися (Луки 11:1), і це має бути важливим і для вас. Коли ми починаємо 2022 рік, приєднайтеся до учнів, церков Павла та церкви Сперджена, помолившись за свого пастора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік покаявся завдяки Біблії, загубленій пастором 15 років тому

За темою

Друга «професія» Таврійського інституту
18:23 - Пт / 20 Тра. Україна, Християнське життя
Донбас: Колишній ув’язнений християнин диригує хором під час війни
14:08 - Ср / 18 Тра. Християнське життя, Церква України
«Бог запрошує вас стати частиною історії, яку пише Він Сам…». Пастор церкви в США став рятівним донором для свого помічника
18:57 - Пн / 16 Тра. Здоров'я, Люди, Християнське життя
11 дівчат у в’язниці Пномпеня склали завіт з Богом через водне хрещення
12:43 - Чт / 12 Тра. Події, Християнське життя, Церква
«Кожен святий має минуле, а кожен грішник має майбутнє». У США вийшов фільм «Батько Стю»
16:37 - Пн / 02 Тра. Фільми, Християнське життя
«Жінки-біженки здійснюють «перезавантаження» церкви»: представник «Голосу мучеників»
18:19 - Ср / 27 Кві. Християнське життя, Церква
Любити Бога, любити людей: як церква у Дунаївцях допомагає переселенцям та людям у гарячих точках
13:57 - Чт / 21 Кві. Благодійність, Християнське життя, Церква України
«Долаючи лихо» – практичні рекомендації та біблійні підбадьорення
16:07 - Пн / 11 Кві. Здоров'я, Християнське життя
Як не вигоріти, а загартуватися у вогні війни?
14:01 - Сб / 02 Кві. Україна, Християнське життя
Де Бог під час війни? Добра новина від Follow Book
16:42 - Чт / 31 Бер. Християнське життя
Як Росія загрожує свободі віросповідання в Україні: досвід окупованих територій
15:15 - Ср / 23 Бер. Християнське життя
Що робити, якщо життя пішло не за планом
13:00 - Сб / 12 Бер. Християнське життя