5 вправ для щасливого серця
0
5serdtse1

Один із способів розвинути здорове серце полягає в тому, щоб включити у своє життя такі вправи, як ходьба, плавання чи підняття ваги. А згодом відданість фізичним вправам покращить ваш загальний стан здоров’я.

Але якщо ви хочете мати щасливе серце, то вам потрібен зовсім інший комплекс вправ. Біблія дає нам п’ять вправ, які ми можемо розпочати зараз. І якщо ми зробимо їх регулярною частиною нашого життя, вони допоможуть нам жити щасливішим життям.

Сайт ieshua.org пропонує п’ять вправ, над якими ви можете почати працювати сьогодні, щоб розвинути щасливе серце:

1. Пам’ятайте, що Бог із вами, у вас та за вас

Незалежно від того, з чим ви стикаєтеся, через що ви проходите, вам не потрібно робити це самотужки. Бог з вами на кожному етапі шляху, працюючи всередині вас та за вас.

Павло нагадує нам про цю істину в наступних трьох віршах:

«Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю» (Филип’ян 2:13).

«Не залишу вас сиротами; прийду до вас… В той день ви пізнаєте, що Я в Отці Моїм, і ви в Мені, і Я в вас» (Івана 14:18-20).

«Якщо Бог за нас, хто проти нас?» (Римлян 8:31).

Якщо ви хочете бути щасливими, прокидайтеся щоранку і дякуйте Богові за те, що Він з вами, у вас і за вас сьогодні. Це найкраща новина у світі.

2. Будьте вдячні, не нарікайте

Більшість із нас любить турбуватися та переживати через дрібниці. Чесно кажучи, цієї звички важко позбутися, тому що наша культура змушує нас так чинити. Ми виправдовуємо власні помилки та звинувачуємо інших у тому, що вони створюють проблеми у нашому житті.

Павло пише у Филип’ян 2:14: «Все робіть без нарікання і сумніву». Це одна з найскладніших заповідей у ​​Біблії.

Яку альтернативу нарікання пропонує Біблія? У 1 Солунян 5:18 говориться: «За все дякуйте: бо така про вас воля Божа в Христі Ісусі». Мене весь час питають: «Яка воля Бога для мого життя?» Відповідаю: перший крок – дякуйте. Як тільки ви це зробите, Бог дасть вам наступний крок.

Ми можемо бути вдячними за все в нашому житті, тому що знаємо, що Бог все влаштує на краще, навіть якщо зараз не все гаразд. Уявіть, як змінилося б ваше життя, якби ви менше нарікали і більше дякували Богові.

3. Зберігайте чисте сумління

Одна з причин, через яку ми втрачаємо щастя, полягає в тому, що ми відчуваємо почуття провини або сорому. Ви не можете одночасно почуватися винними та щасливими. Павло пише: « щоб були ви бездоганні та щирі, невинні діти Божі серед лукавого та розпусного роду, що в ньому ви сяєте, як світла в світі» (Филип’ян 2:15).

У цьому вірші Павло закликає нас жити таким чистим і непорочним життям, щоб коли люди побачать нас, вони могли б сказати: Ти чудо! Це можна порівняти з ювеліром, який кладе діамант на чорний оксамит. Чому? Діаманти завжди сяють яскравіше на чорному тлі.

У міру того, як світ стає темнішим, Бог закликає нас сяяти все яскравіше.

Це означає, що нам потрібно підводити баланс перед Богом. Він вірний у тому, щоб очищати нашу совість, якщо ми прийдемо до Нього і вибачимося. На початку і наприкінці кожного дня запитуйте у Господа: «Чи стоїть щось між мною і Тобою?». Потім практикуйте духовне дихання: сповідуйте свій гріх і приймайте прощення Бога.

4. Заучуйте Слово Бога

Якщо ви поводитеся пригнічено, то це тому, що ви почуваєтеся пригніченим. Якщо ви почуваєтеся пригніченими, це відбувається тому, що ви думаєте про депресивні речі. Якщо ви хочете позбавитися депресії, змініть своє мислення.

Ось у такі моменти допомагає заучування Писання. Біблія говорить нам «твердо триматися слова життя» (Филип’ян 2:16, переклад Нової міжнародної Біблії). Це більше, ніж просто чути Слово Боже. Ви тримаєтеся Писання, коли чуєте його, читаєте, вивчаєте, запам’ятовуєте і розмірковуєте над ним.

Псалмоспівець пише: «Я буду насолоджуватися Твоїми законами і пам’ятати слова Твої» (Псалом 118:16, переклад Біблії «Сучасна англійська версія»). Щастя приходить, коли ми регулярно запам’ятовуємо Слово Боже та застосовуємо його на практиці у своєму житті.

5. Використовуйте своє життя, щоб служити іншим

Як служити Богові на землі? Служачи іншим людям. Ісус одного разу сказав нам: «Якщо ви зробили це одному з братів Моїх менших, то Мені зробили» (Матвія 25:40).

Завдяки зарплаті ніколи не знайдеш щастя. Я знаю багатьох нещасних багатих людей. Ви не знайдете цього ні в успіху, ні в сексі. Щастя надходить через служіння. Бог влаштував всесвіт таким чином, щоб ви найбільше були щасливі, віддаючи своє життя. Він хоче, щоб ми стали схожими на Нього.

Служіння — один із найшвидших способів вивести себе з депресії. Коли ви переводите увагу з себе на когось іншого, ваша радість зростає, а сум зменшується.

І немає кращого часу на вирощування щасливого серця, ніж під час свят. Ці п’ять вправ допоможуть вам впоратися зі стресами та втратами цього року, у міру того, як ви пам’ятатимете, що Бог з вами, у вас і за вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Різдво – нова епоха у стосунках між Богом і людиною!

За темою

6 перешкод для хорошого лідерства
12:11 - Нд / 23 Січ. Християнське життя
5 способів молитися за свого пастора у новому році
16:10 - Вт / 18 Січ. Християнське життя
Біблійний Грінч, який хотів вкрасти Різдво
15:00 - Пт / 07 Січ. Християнське життя
Моя дитина хоче «перехрещуватися» в протестантів. Що робити?
17:14 - Ср / 05 Січ. Християнське життя, Церква
Як довіряти Богу серед розчарувань: роздуми Павла Федорука
13:30 - Пн / 03 Січ. Християнське життя
Біблія на щодень: 7 можливих планів читання на 2022 рік
14:16 - Сб / 01 Січ. Біблія, Християнське життя
Як залишатися близько із Богом у час напруженого святкового сезону: 5 способів
14:03 - Вт / 28 Гру. Християнське життя
Що потрібно розповісти дитині про Різдво
11:12 - Пн / 27 Гру. Свята, Християнське життя
Як благовістити на роботі: лайфхаки від Сергія Лесніка
15:10 - Пт / 10 Гру. Християнське життя
5 ключів правильного вибачення у шлюбі
15:48 - Чт / 02 Гру. Сімейні цінності, Християнське життя
Тернопільська Біблійна Семінарія відзначила 30-річний ювілей
13:25 - Вт / 30 Лис. Україна, Християнське життя, Церква
30 порад для міцного шлюбу від пастора
10:41 - Вт / 30 Лис. Сімейні цінності, Україна, Християнське життя