ADRA реагує на п’ять тропічних штормів в Південно-Східній Азії
0
1adra-responds-as-five-tropical-storms-hit-southeast-asia-768×384

У районах, які постраждали від серії ураганів, ЩО нещодавно відбулися на деяких частинах Південно-Східної Азії, Адвентистське Агентство Розвитку і Допомоги (ADRA) відповідає грошовими переказами, насінням для заміни врожаю і харчовими продуктами, щоб підтримати якомога більше людей.

Про це повідомляє logosinfo.org з посиланням на Adventist Review.

Мільйони людей на Філіппінах, в Камбоджі та В’єтнамі були евакуйовані в переповнені притулки без соціального дистанціювання. Чиновники очікують, що нові спалахи COVID-19 посилять проблеми жителів, які вже постраждали від масштабних повеней, зсувів і сильних вітрів.

Найсильніший шторм 2020 року відбувся в Філіппінах.

Cambodia-1-2048×1365-768×512

Коли 14 жовтня 2020 року тропічний шторм під назвою Офель вийшов на сушу і перетнув кордон Філіппін, за ним пішли сильніші шторми, які обрушилися на цей район протягом двох тижнів.

Тропічний шторм Саудель (місцева назва Пепіто) відбувся 21 жовтня, викликавши повінь в місті Лопес, штату Кесон. Через чотири дні тайфун Молаве (місцева назва Квінта) приніс проливні дощі й максимально тривалі вітри зі швидкістю 130 км / год (80 миль в годину), що призвело до значних збитків від повені на острові Міндоро.

Коли люди з Кесон і Міндоро відновлювалися, 1 листопада з’явився тайфун Жени (місцева назва Роллі), який переріс в супертайфун 5 категорії з максимально тривалим вітром швидкістю 225 км / год (139 миль / год) і поривами до 280 км / год (173 миль / год).

Cambodia-2-2048×1365-768×512

Місцева влада заявляє, що шторм можна порівняти з супертайфуну Хайян, в результаті якого у 2013 році загинуло понад 6500 осіб. Штормові хвилі від тайфуну Жени зруйнували тисячі будинків в Катандуанес, затопили міста Албая і торкнулися понад 1,4 мільйона осіб в шести різних провінціях.

«Супер Тайфун Жени був винятково сильним тайфуном, який відбувся на території, що вже постраждала від інших тайфунів і COVID-19», — сказав Том Піньон, регіональний директор ADRA на Філіппінах. «Не дивлячись на те, що народ Філіппін неймовірно стійкий, ми не можемо недооцінювати сукупний вплив цих численних лих. ADRA вже діє на місцях, співпрацюючи з місцевою владою та нашими партнерами, щоб оцінити потреби й визначити, як найкраще підтримати тих, чиї життя були зруйновані».

У В’єтнамі знищені сільськогосподарські культури і інфраструктура

1adra-responds-as-five-tropical-storms-hit-southeast-asia-768×384

У центральному В’єтнамі сильний вітер і дощ з вересня призвели до пошкодження 300 000 домівок і зруйнували джерела доходу:

  • включаючи 113 000 гектарів (280 000 акрів) рису і сільськогосподарських культур;
  • викорчували фруктові дерева і лісові насадження;
  • пошкодили 12 установок по стерилізації води;

Місцеві звіти також підтверджують, що приблизно 10 000 родин не мають доступу до чистої води, і понад 230 людей загинули.

«Після першого шторму люди не були готові до нового так скоро», — сказав Квентін Кемпбелл, регіональний директор ADRA у В’єтнамі. «Через низку штормів їх вплив буде посилюватися, оскільки паводкові води залишаються на місці». Кемпбелл впевнений, що це призведе до загибелі дерев, ерозії берегів річок і доріг, затоплення будинків. «Рух транспорту зараз обмежений через затоплені й пошкоджені дороги, що впливає на доставку товарів», — сказав він.

IMG_0542-768×576

«Наша група реагування перебуває на місці, працюючи з місцевою владою над розподілом грошових переказів. Нашою першою відповіддю буде підтримка 510 домашніх господарств», — сказав Кемпбелл. «Грошові перекази є вищим пріоритетом, тому що, люди втратили засоби для існування. Це допоможе найбільш постраждалим домогосподарствам придбати необхідне харчування, засоби особистої гігієни або будівельні матеріали для задоволення потреб».

Дефіцит їжі в Камбоджі

ADRA в Камбоджі за останні місяці зіткнулася з кількома серйозними повенями в різних провінціях регіону. Реагуючи на них, вони надавали підтримку домогосподарствам, які втратили засоби для існування, і надавали допомогу в боротьбі з гендерним насильством. В результаті дії останнього тайфуну, що відбувся в країні, 38 людей загинули й понад 14 000 сімей були переміщені.

IMG_0727-768×576

ADRA допомогли 450 сім’ям в районі Бакан провінції Пурсат. Група реагування готується надати допомогу ще 500 або більше потерпілим в Кампонг-Паль, Пнейт, Руссейт-Краок і Таконг в районах Серейсофоан і Монгкул Борей. Команда забезпечує продуктами харчування тих, у кого є невідкладні потреби.

«Ми знаходимося в процесі доставки насіння рису для заміни сільськогосподарських культур», — сказав Марк Швісоу, регіональний директор ADRA в Камбоджі. «Ми також будемо надавати грошові перекази знову постраждалим домогосподарствам з малозабезпечених і найбільш вразливих верств населення для забезпечення продовольчої безпеки».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

«Біблійна неграмотність — найбільша проблема глобального євангелізму»: заявив генсек Світового євангельського альянсу
15:45 - Пт / 04 Гру. Світ, Церква
Поліція Британії вибачилася перед пастором за штурм церкви під час онлайн-богослужіння
14:15 - Пт / 04 Гру. Світ, Церква
«Не бійся»: творці додатку YouVersion Bible назвали найпопулярніший вірш 2020 року
13:06 - Пт / 04 Гру. Біблія, Світ
Церква в США зібрала $100 тисяч, щоб допомогти пенсіонерам погасити комунальні борги
12:30 - Чт / 03 Гру. Благодійність, Світ, Церква
Вперше після пожежі в соборі Нотр-Дам в Парижі заспіває церковний хор
19:05 - Ср / 02 Гру. Світ
Американський професор: текст Біблії залишається незмінним, але наукова критика й освітлення його в ЗМІ помилкові
16:55 - Ср / 02 Гру. Біблія, Світ
«Розумний баланс»: у Лондоні дозволили співати разом надворі під час Різдва
14:17 - Ср / 02 Гру. Світ, Свята
В Італії священник служить прихожанам по домофону
11:48 - Ср / 02 Гру. Книги, Світ
1,7 млн людей прийняли Ісуса Христа через служіння асоціації Біллі Грема
10:45 - Вт / 01 Гру. Люди, Світ
«Збери добрий подарунок»: фонд «Добрий Самаритянин» та проєкт ISOLATED запрошують долучитися
16:52 - Пн / 30 Лис. Благодійність, Україна
Клайв Стейплз Льюїс: чарівні світи та глибока апологетика
15:35 - Пн / 30 Лис. Люди, Світ
На Храмовій горі в Єрусалимі знайшли золоту прикрасу, якій 3000 років
14:14 - Пн / 30 Лис. Історія, Світ