Християни запускають безкоштовний сервіс з організації перевезення*
3+
photo_2021-10-22_19-57-03

В Україні християни запускають ще один проєкт з перевезення. Його особливість полягає в тому, що тепер християнам не доведеться самостійно шукати водія для поїздки або вантажного перевезення – замість них це робитиме команда посередників. До того ж, безкоштовно.

Про це для ІА Світогляд розповів один із авторів ініціативи «Християнський блаблакар» Сергій Городецький.

За його словами,  проєкт «Християнський Блаблакар» став досить успішним – у телеграм-групі наразі дві тисячі учасників, які регулярно шукають собі попутників.

Однак, незважаючи на те, що адміністратори регулярно нагадують в жодному разі не надсилати передоплату за поїздку, а в правилах групи прописано, що вони не несуть відповідальності, якщо водій або пасажир не дотримуються домовленостей, траплялися й неприємні ситуації.

«Хоча ми не несемо відповідальності, все ж, були неприємні інциденти. Мені писали, що деякі водії просили скинути передоплату. Тоді я прямо і без попередження видаляв вказаних людей з чату і повністю їх блокував. Бо відразу зрозуміло, що це шахраї, які хочуть на цьому заробити», – розповідає Сергій.

Зараз, за його словами, група закрита і вже близько 4 тижнів не було жодної скарги про те, що хтось із водіїв вимагав передоплату у пасажирів.

Для зручнішого пошуку попутників і пасажирів, звичайно, було б добре зробити додаток, однак його розробка коштує немалих грошей. Та все ж автори «Християнського блаблакару» сподіваються, що в майбутньому реалізують і цю ідею, коли будуть вільні кошти.

Ідея нового проєкту знову виникла спонтанно, однак невипадково – хлопець сам час від часу займається перевезеннями, а раніше працював у логістичній компанії.

«Моє хобі – це все, що пов’язано з транспортом. Мені часто доводилося шукати перевізників для своїх знайомих. І так виникла ідея створити подібний проєкт, щоб допомагати людям знаходити досвідчених, хороших водіїв для виконання їхніх замовлень. Щоб люди були впевнені в перевізниках, спокійно замовляли транспорт і не переживали, що їх можуть «кинути», – розповідає Сергій.

Проєкт працюватиме наступним чином: люди будуть звертатися до команди із замовленням про перевезення, а команда шукатиме водія з транспортом, який готовий це замовлення виконати. Працюватимуть без передачі особистої інформації водіям та без передоплат.

Для контакту з командою-посередником уже створили телеграм-канал. Для замовлення можна також написати особисто @sera_gorodetskyi.

На каналі зазначено, що проєкт «призначений для перевезення пасажирів і вантажів по Україні. Зокрема, надаються послуги персональної машини, зустріч в аеропорту, перевезення з міста в місто. Послуга доступна 24/7».

Важливо, що для замовників послуги команди-посередника будуть безкоштовними. Оплачувати потрібно буде лише послуги водія з транспортом.

Від себе посередники гарантують клієнтам безпеку та адекватні ціни на перевезення, як для християн.

Для цього Сергій Городецький працює над нарощенням водійської бази. Хлопець шукає перевірених водіїв-християн по всій Україні, які працюють без передоплати, тому що планує, що проєкт буде не локальним, а охоплюватиме всю країну. Наразі в його базі вже є віруючі водії з декількох міст України.

З часом, коли клієнтська і водійська бази зростуть, автор проєкту планує брати з водіїв мінімальний відсоток за замовлення, про який попередньо з ними буде обговорено.

«Буквально вчора мене запитували, яка мені користь із цього проєкту, що я витрачаю свій час і шукаю для когось перевізників. Поки що з цього проєкту я не маю нічого. І наразі для мене важливий не мій прибуток з цього, а те, що мені хочеться допомогти іншим», – додає Сергій.

Проєкт уже працює, і протягом останніх днів кілька днів хлопець уже отримував замовлення. В основному це були замовлення на вантажні перевезення, однак доводилося шукати транспорт і для пасажирів.

* Матеріал опубліковано на правах реклами

За темою

Мер Рівного оголосив 5 грудня днем молитви за місто
10:42 - Нд / 28 Лис. Україна
В Україні буде перший медичний молитовний сніданок
11:31 - Сб / 27 Лис. Події, Україна
РЄПЦУ закликає уряд віднести релігійні організації до категорії «побутові споживачі»
16:33 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
«Служіння. Творчість. Місія»: відбудеться сьома музична конференція
15:50 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
У Закарпатській області провели ретрит і конференцію для служителів
14:45 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
Мер міста Тернопіль зустрівся з заступником голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ
13:50 - Ср / 24 Лис. Події, Політика, Україна
«Зламане серце – сильне служіння»: баптисти провели конференцію для пасторів
11:45 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
Християни роздали 40 000 Біблій дітям із зони конфлікту на Сході України
10:50 - Ср / 24 Лис. Біблія, Благодійність, Дитяче служіння, Події, Україна
#Коробочкащастя: християни запустили благодійний челендж до Різдва
14:47 - Вт / 23 Лис. Благодійність, Дитяче служіння, Події, Свята, Україна
Фінансова підтримка служіння: УБТС запускає Різдвяний грант
14:02 - Вт / 23 Лис. Події, Україна
Що посієш – те й пожнеш: як говорити з дитиною про благодійність
11:50 - Вт / 23 Лис. Благодійність, Україна
Стартувала різдвяна акція місії «Христос є відповідь» на допомогу людям похилого віку
12:02 - Пн / 22 Лис. Благодійність, Події, Україна