Біблія на щодень: 7 можливих планів читання на 2022 рік
0
7bible

Настав час спланувати план читання Біблії на 2022 рік. Звичайно, найкраще, якщо ми перечитуємо всю Біблію щороку, але ми розуміємо, що це не завжди просто.

Багато церковних лідерів можуть бути непослідовними у своєму читанні, тому, можливо, ці ідеї допоможуть вам наступного року, йдеться на сайті ieshua.org:

Читання Біблії повністю:

1. Прочитайте всю Біблію протягом 2022 року, від Буття до Об’явлення. Цей план, ймовірно, найскладніший для виконання, але ви можете це зробити, читаючи трохи менше чотирьох розділів на день. Добре читати Писання від початку до кінця.

2. Заплануйте прочитати всю Біблію протягом 2022-2023 років. Цей план уповільнює процес (менше двох розділів на день), але все ж таки допомагає вам закінчити читання всієї Біблії протягом двох років. Кожному з нас варто повністю перечитувати Слово Боже щонайменше раз на два роки.

Читання частин Біблії:

1. Дослідіть кілька книг Біблії протягом року, книга за книгою. Один із моїх колишніх студентів, наприклад, читав одну книгу багато разів протягом місяця (залежно від обсягу книги). Він проходив по 12 книг Біблії щорічно, і його план завершити всю Біблію протягом п’яти з половиною років.

2. Проводьте біографічні дослідження біблійних героїв. Приділіть деякий час вивченню життя Авраама, Йосипа, Якова, Мойсея, Ісуса Навина, Саула, Давида, Естер, Рут, Петра, Павла і так далі. Богонатхненне Боже Слово допомагає нам дізнатися про перемоги та поразки, про сильні та слабкі сторони цих персонажів.

3. Вивчайте відомі розділи Біблії. Люди розходяться в думках, що вважати “відомими” розділами Біблії, але Google підкаже вам деякі напрямки. Насправді проведіть невелику вікторину і подивіться, скільки з цих розділів ви дослідили: Буття 1-3, Буття 12, Вихід 12, Вихід 20, Ісус Навин 4, Ісус Навин 24, Псалом 22, Псалом 50, Приповісті 31, Ісая 53 , Матвія 5-7, Луки 2, Іоанна 17, Дії 2, Дії 9, I Коринтян 13, Ефесянам 6, Євреям 11, Одкровення 2-3, Одкровення 21.

4. Прочитайте Новий Завіт і під час цього передивіться кожнен уривок зі Старого Завіту, на який він посилається. Не просто звертайте увагу на посилання на Старий Завіт, але прочитайте цей текст у його оригінальному контексті — і ви дізнаєтеся дещо про Старий Завіт. Хороше видання навчальної Біблії допоможе вам у цьому завданні.

5. Під час читання проводьте географічне дослідження. Тобто, фактично використовуйте карти в кінці своєї Біблії (або карти, які ви знайдете в Інтернеті). Іноді просто можливість побачити напрямок та відстань між подіями в Біблії може допомогти вам краще уявити та запам’ятати їх.

Особисто мій план наступного року — це прочитати Біблію у хронологічному порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як залишатися близько із Богом у час напруженого святкового сезону: 5 способів

За темою

6 перешкод для хорошого лідерства
12:11 - Нд / 23 Січ. Християнське життя
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Завершили переклад першої в світі Біблії жестовою мовою
16:10 - Чт / 20 Січ. Біблія
5 способів молитися за свого пастора у новому році
16:10 - Вт / 18 Січ. Християнське життя
Чоловік покаявся завдяки Біблії, загубленій пастором 15 років тому
16:15 - Пн / 17 Січ. Біблія
У Північну Корею, Афганістан і Нігерію відправлять 100 тисяч Біблій
15:17 - Пн / 17 Січ. Біблія, Світ
В Єрусалимі встановили мікроскоп, щоб люди побачили найменшу Біблію у світі
14:43 - Чт / 13 Січ. Біблія
Новий рекорд: Євангеліє, вишите рівнянкою, визнали найбільшою такою книгою у світі
12:01 - Пн / 10 Січ. Біблія, Україна
Біблійний Грінч, який хотів вкрасти Різдво
15:00 - Пт / 07 Січ. Християнське життя
Моя дитина хоче «перехрещуватися» в протестантів. Що робити?
17:14 - Ср / 05 Січ. Християнське життя, Церква
Спортсмени-християни поширили понад 208 тисяч Біблій за рік
15:40 - Вт / 04 Січ. Біблія
В Єгипті християни роздадуть 5000 Біблій мусульманам
13:30 - Вт / 04 Січ. Біблія, Світ