Благовістя мусульманам: відбувся перший крусейд місії «Христос є відповідь» в Африці
3+
Efiopia-951×615

На початку 2021 року директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень вперше відвідав Ефіопію. У квітні відбулася друга місіонерська поїздка в цю країну. 

Про це пише poklik.media.

Цього разу з місіонером приїхала ціла команда волонтерів: дитячий і сімейний служитель Ірина Сень (дружина Тараса), тім-лідер медіавіділу місії Денис Горбачевський, а також гість програми служіння – директор місії «Агапе» в Україні Сергій Нестерук.

Місіонерський крусейд тривав з 12 по 22 квітня. Графік був насичений: викладання в місіонерській школі для пасторів і лідерів церков, запис християнських телепрограм на місцевому телебаченні, вуличні євангелізації, навчання місцевих служителів проведенню очних клінік, дитячих спортивних заходів, сімейних зустрічей, недільних шкіл та жіночих служінь.

Варто зауважити, що хоча Ефіопія традиційно вважається християнською країною, приблизно 34% населення складають мусульмани. Найчастіше християни потерпають від утисків, особливо якщо живуть в ісламській культурі. Більш того, в країні процвітає бідність. Попри те, що Ефіопія – край мальовничих місць з унікальною природою і тваринами, що так приваблює туристів, жителі знаходяться в скрутному становищі. В країні велика кількість хворих і залежних людей, навіть діти часто залишаються без нагляду дорослих і вживають психотропні речовини.

Перед командою стояли дві великі цілі: підтримати християнських служителів, передавши їм багаторічний досвід, і провести євангелізаційні заходи, щоб невіруючі люди почули про Христа.

  1. Місіонерська школа, запис телепрограм

Перші два дні перебування в країні команда провела в столиці Аддіс-Абеба. Тарас Володимирович викладав в місіонерській школі пневматологію (наука про Святого Духа): використовуючи в презентації фотографії з Ізраїлю, він розповідав про життя Ісуса Христа. Один студент зазначив, що ніколи раніше не був на заняттях з наочними методами навчання. Він подякував служителю за форму проведення уроку, адже так набагато краще засвоюється матеріал.

У столиці Тарас Сень записав чотири телепрограми на актуальні теми: про Пасху, про батьківство і про справжнє покаяння. Зовсім скоро передачі транслюватимуться на місцевому телеканалі.

  1. Масштабний місіонерський крусейд

На третій день команда рушила на південь Ефіопії на основний захід – крусейд (велика євангелізація просто неба) в місті Шіншічо. Для місцевих пасторів, місіонерів і членів церкви служителі підготували проповідь на тему «Чотири помилки Каїна».

Особливо важливою частиною програми стало навчання місцевої команди принципам проведення очних клінік і дитячих спортивних заходів. Після обговорення всіх теоретичних питань, служителі відразу перейшли до практики. Перше дитяче свято, що складалося з біблійного уроку, спортивних ігор, батута і солодощів, відвідало понад 200 дітей. Паралельно стартувало служіння очних клінік, де місцеві жителі могли перевірити зір і отримати безкоштовні окуляри.

  1. Свято для дітей. Очні клініки. Благовістя мусульманам

Наступним пунктом місіонерської поїздки було місто Бейл Халат, де команда взяла участь у богослужінні помісної церкви. На тому ж місці служителі організували свято для дітей і очну клініку. На дитячий захід прийшло близько 50 маленьких гостей: це діти з євангельської та православних церков, а також мусульмани.

Далі українську команду прийняло місто Дебре-Зейт. Туди з’їхалося 11 сімей – пастори та їхні дружини. Служителі місії відвідали бідні сім’ї та благословили їх продуктами.

Так і підійшли до закінчення два тижні місіонерської поїздки. Члени ефіопської церкви не хотіли відпускати українську команду додому. Служителі відчували надзвичайні емоції: радість і натхнення від того, як Бог через їхнє служіння торкнувся багатьох сердець в африканській країні.

Місія «Христос є відповідь» вдячна Господу, що завдяки цій поїздці безліч невіруючих пізнали Ісуса. Християни настільки віддаленої від України частини світу отримали колосальну підтримку. А оскільки Ефіопія знаходиться у серці місії, служіння обов’язково буде тривати там і надалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
В Африці християни збудували центр із 34 тисяч пластикових пляшок
13:05 - Чт / 20 Січ. Світ
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ
У Норвегії чоловіка «образив» підсвічений церковний хрест
17:08 - Вт / 18 Січ. Світ
В Ізраїлі побільшало християн
15:03 - Вт / 18 Січ. Світ
Китайських християн закликають проповідувати в інтернеті, незважаючи на переслідування
14:00 - Вт / 18 Січ. Світ