Бути сіллю і світлом: як християни впливають на суспільство й політику в Європі
0
617804ccf3502_christianlue940

Багато євангельських християн по всій Європі працюють і виступають на захист соціально-політичних питань, намагаючись бути сіллю та світлом і будувати мости з суспільством.

Про це йдеться в останньому інформаційному бюлетені Європейського євангельського альянсу (EEA), пише ІА Світогляд з посиланням на Evangelical Focus.

Зв’язки з урядом у Португалії

Антоніо Калаїм, президент Португальського євангельського альянсу (EA), нещодавно зустрівся з міністеркою юстиції Францискою ван Дунем, щоб обговорити проблеми євангельських церков стосовно організацій їхніх зібрань у будинках чи магазинах, а також доступу капеланів до в’язниць та лікарень.

Зустріч також дала Калаїму можливість висловити глибоке занепокоєння прогресивним статевим вихованням, яке викладатимуть дітям вже з 8 років.

Калаїм наголосив на важливості «налагодження щирих і позитивних зв’язків із політиками, щоб вони з більшою ймовірністю слухали».

Надія у важкі часи

Німецький євангельський альянс (DEA) дедалі більше стурбований атмосферою страху, критики, гніву і навіть теорій змови, які виникли через пандемію Covid-19.

Ось чому Уве Хеймовскі та Керстен Рідер, які працюють в офісі Управління боротьби з наркотиками в парламенті Німеччини, опублікували статтю під назвою «Час надії» – заклик до єдності та молитви.

Стаття спонукає євангельских християн слухати Бога більше, ніж лжепророків чи різні теорії змови, і бути носіями надії та будівельниками мостів у ці неспокійні часи. Автори закликали християн з Христовою допомогою взяти на себе роль творців майбутнього.

Потім вони написали кожному члену парламенту (депутатам), подякувавши їм за роботу під час пандемічної кризи. Вони також надіслали посилання на статтю «Час надії». Деякі депутати були вдячні за цю підтримку.

Смілива комунікація в Італії

Італійський парламент обговорює закон про захист членів спільноти ЛГБТК+ від дискримінації. Італійський євангельский альянс та інші активно лобіюють, щоб остаточна версія цього закону не перслідувала тих, хто висловлює біблійну позицію щодо сексуальності.

12 червня кілька євангельских церков та агенцій придбали рекламні місця в головній італійській газеті Corriere della Sera, щоб висловити своє занепокоєння щодо свободи релігії та висловлення думки, а також біблійного погляду на сім’ю та стосунки.

«Це була корисна та цікава ініціатива, гарна вправа у публічному богослов’ї», – сказав Джузеппе Ріцца з Італійського євангельського альянсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підвищення народжуваності шляхом підтримки сім’ї: у Будапешті відбувся демографічний саміт

За темою

Виселили з приміщення: у Мінську церква вже 9 місяців збирається на вулиці
14:10 - Чт / 25 Лис. Світ
В Австралії адвентистський художник створює картини для вивчення Біблії
12:50 - Ср / 24 Лис. Світ
«Бог любить дітей»: вчитель-християнин виготовив 2100 парт для школярів в США
16:52 - Вт / 23 Лис. Дитяче служіння, Світ
Християни в Аргентині розповсюджують Біблії шрифтом Брайля
16:24 - Вт / 23 Лис. Світ
Ізраїльська компанія переносить Біблію в унікальний NFT-токен формат
12:47 - Вт / 23 Лис. Біблія, Події, Світ
Місія «Голос мучеників» розробила Молитовний календар на 2022 рік
10:30 - Вт / 23 Лис. Світ
На Гаїті звільнили двох викрадених християнських місіонерів
09:36 - Пн / 22 Лис. Події, Світ
Колишні повстанці прийняли хрещення на Філіппінах після прослуховування радіо
12:05 - Нд / 21 Лис. Події, Світ
Церква у США служить безкоштовним пальним і поширює Євангеліє
18:36 - Пт / 19 Лис. Світ
«Ліниві й некомпетентні»: Джон МакАртур розкритикував пасторів-плагіаторів
15:45 - Пт / 19 Лис. Церква
Місіонер Євген Євва відкрив християнський дитячий притулок в Камбоджі
12:51 - Пт / 19 Лис. Світ
На саміті євангелізації в Лондоні віруючих закликали до святості
11:52 - Пт / 19 Лис. Події, Світ