Частина регіонів відновлять навчання дистанційно з 14 березня
0
5fd9f0a058afd

В Івано-Франківській, Львівській та Одеській областях з 14 березня відновлюють освітній процес. Тернопільська область та Волинь наразі розглядають це питання, але конкретних дат поки не називають. Дітей, які тимчасово переїхали з іншох регіонів, також рекомендують долучити до навчання, за згодою батьків.

Про це пише osvitoria.media.

На Івано-Франківщині запускають освітній процес у школах, коледжах та училищах у дистанційному форматі. Про це написали на офіційній сторінці освітнього департамента у Facebook.

Також в області розпочали реєстрацію на навчання учнів, які переселилися з інших областей.

У місцевому департаменті освіти новоприбулих просять заповнити форму:

Також з 14 березня організовує навчання Львівщина, повідомляють на сторінці Департаменту освіти і науки ЛОДА.

Навчання буде організоване в залежності від ситуації в місцевості, де розташовано заклад, безпечно для дітей. Школам пропонують обрати, за погодженням з військово-цивільною адміністрацією, одну з таких форм навчання:

а) очну або змішану (з урахуванням виконання працівниками закладу освіти заходів та завдань, що визначені військово-цивільною адміністрацією);

б) дистанційну (з використанням єдиної для закладу навчальної платформи).

До навчання у закладі освіти незалежно від обраного формату рекомендують долучити також дітей шкільного віку з родин, які тимчасово проживають у населеному пункті, де цей заклад знаходиться (за згодою батьків).

Для тих, то не може відвідувати школу або долучитись до дистанційних занять у конкретному освітньому закладі, пропонують Дистанційну школу «Вчитись просто». Викладатимуть на волонтерських засадах педагоги області. Виконані учнями завдання перевірятимуться, а результати обліковуватимуться. Рідні та учні цієї школи отримають витяг з електронного журналу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання.

Для учнів 7–11 класів дистанційна школа розпочинає навчальний процес 14 березня. З 21 березня навчатись у Школі зможуть учні 5–6 класів.

Зареєструватись для навчання у Дистанційній школі можна за посиланням.

Одещина планує відновити навчання з 14 березня. Рішення про початок навчання Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації опублікував у Facebook. Поки що школярів навчатимуться дистанційно.

Також кожен заклад освіти має забезпечити можливість долучення до освітнього процесу дітям, які тимчасово переїхали на Одещину, у зв’язку з воєнними діями на території України, наголошують у департаменті освіти і науки.

Тим, хто не може піти у школи за місцем тимчасового проживання, пропонують скористатися каналом дистанційної освіти Рішельєвського ліцею та сайтом Одеської академії неперервної освіти. У розділі «Школа в цифровому світі» можна знайти навчальні матеріали, які постійно оновлюватимуться.

Також у Департаменті освіти і науки Одеської облдержадміністрації рекомендують з 14 березня розпочати дистанційне навчання в училищах та коледжах.

Тернопільська область розглядає відновлення навчання у дистанційному форматі, повідомляють на сторінці ОДА. Таке рішення буде прийняте військовою облдержадміністрацією за умови безпечної ситуації на території Тернопільської області.

Діти, які прибули до області з міст, де ведуться активні бойові дії, також будуть залучені до освітнього процесу.

На Волині наразі напрацьовують пропозиції щодо організації навчального процесу, повідомляє Волинська ОДА. Там планують організувати віддалену форму з елементами дистанційного навчання. Педагоги даватимуть завдання та прийматимуть виконанні роботи. Адже не рекомендується сильно навантажувати мережу Інтернет. Педагогічні колективи на місцях самостійно вирішуватимуть як організувати навчання.

За темою

Рада Церков висловила протест щодо муралу «Свята Джавеліна» в Києві
15:51 - Чт / 26 Тра. Події, Україна
Найкращих учителів із предметів духовно-морального спрямування та юних знавців Біблії привітають онлайн
16:46 - Пн / 23 Тра. Біблія, Освіта, Події
Друга «професія» Таврійського інституту
18:23 - Пт / 20 Тра. Україна, Християнське життя
В Україні поширили довідник для тих, хто потребує допомоги
16:56 - Пт / 22 Кві. Україна
Відомий музикант Майкл Сміт випустив сингл, щоб зібрати гроші для України
17:06 - Чт / 21 Кві. Благодійність, Музика, Україна
Воєнний стан продовжили ще на 30 днів
16:29 - Чт / 21 Кві. Події, Політика, Україна
Ісус приходить у самий епіцентр болю та сліз: Лікарка з Британії розповіла про роботу польового шпиталю в Україні
14:32 - Чт / 21 Кві. Благодійність, Здоров'я, Україна
Всеукраїнська Рада Церков підтримує заклик глави ООН щодо перемир’я у Пасхальні дні
09:15 - Чт / 21 Кві. Свята, Україна
Українці і далі зможуть виїжджати до ЄС за внутрішнім паспортом – рішення ДПСУ
11:46 - Ср / 20 Кві. Події, Україна
ВРЦІРО: «Це війна людськості з концентрованим злом, що має сатанинську фашистську природу»
18:28 - Чт / 07 Кві. Україна, Церква України
Як не вигоріти, а загартуватися у вогні війни?
14:01 - Сб / 02 Кві. Україна, Християнське життя
Християни Кривого Рогу візьмуть піст Даниїла
10:21 - Сб / 02 Кві. Україна