Челендж: кому подарувати гроші, або Як ставлення до фінансів показує наше серце
0
d8b092997bf859495af461e0c0ff1591
Фото ілюстративне

У моєму житті це траплялося неодноразово, коли, наприклад, касир в магазині чи банку помилково давав мені більшу суму решти грошей, ніж було потрібно. З вами таке траплялося? Що ви робили в цей момент? Розцінювали це як благословіння? Чи повертали гроші, щоб стати благословінням для когось, не наживаючись на чужій помилці?

Ставлення до грошей завжди показує стан нашого серця і наскільки ми розуміємо Євангеліє, пише пастор луцької церкви «Голгофа» Андрій Савич.

«Хто крав, нехай більше не краде, а краще нехай працює та чинить руками своїми добро, щоб мати подати нужденному» (Еф 4:28)

Зверніть увагу, що робить Євангеліє: раніше людина забирала гроші в інших і жила за рахунок когось, але, ставши християнином, не просто перестала це робити, а пішла на роботу, щоб чесно заробляти, і не просто все зароблене витрачати на себе, а, розуміючи щедре серце Бога, Який віддав Свого Сина заради неї, тепер добровільно і з радістю благословляє грошима інших.

Справа у тому, що ми всі з вами були і часом є крадіями. Мені не потрібно знати вас особисто, щоб знати, що це правда, бо так говорить Біблія.

Ми грішні і часто привласнюємо собі славу, яка належить Богу. Ми з вами «крадемо», коли Бог дає нам те, чим ми можемо послужити іншим, а ми це тримаємо для себе. Ми з вами часто зациклюємося на собі і радіємо благословінням, забуваючи ділитися ними, і будучи не вдячними Богу. Ми часто радіємо подарункам більше як Богу та готові добиватися і втримувати їх різними гріховними способами. Гріх спотворює наше розуміння влади, власності, доброти, нашої значимості і породжує гордість та самолюбство.

Ми думаємо, що заслуговуємо на кращу дружину чи чоловіка, кращого ставлення до себе, кращу роботу і зарплатню, повагу чи любов, похвалу і визнання, співчуття чи послуху, кращу церкву, владу і країну тощо.

Все це вказує на нашу глибоку внутрішню кризу і нерозуміння того, хто ми є насправді і чого заслуговуємо. Біблія говорить, що кожна людина є грішна, яка заслуговує на Божий гнів і пекло. Ми з вами не маємо права на жодну хвилину життя, не заслуговуємо насолоджуватися нічим добрим в цьому житті: ні їжею, ні погодою, ні природою, ні коханням, ні дітьми, ні грошима, ні відпочинком. Ми з вами недостойні жити взагалі – ось реальна картина стану людини, хоча ми з вами живемо і маємо досить багато.

Вас це не дивує? А повинно було! Це говорить тільки про одне – Бог добрий і милуючий. Він не лише вирішив дати людям трішки пожити на цій землі, але по благодаті спасти багатьох від гніву, пекла та гріха, дарувати Себе і щедро поділитися з ними раєм, хоча в цьому немає абсолютно ніякої заслуги людини. Це Євангеліє, яке має змінити наше серце і навчити нас бути вдячними, цінувати кожну мить життя, дякувати за всі благословіння і також бути щедрими.

Я дякую Богу за всіх людей, які благословляли мене і мою сім’ю, через яких ми відчували неймовірну Божу благодать. Все це побуджує нас ще більше бути благословінням для інших.

Ось тобі челендж: благослови когось тим, чим Бог благословив тебе.

– подаруй те, що зібрав на городі чи купив в магазині
– запроси додому на обід чи в ресторан
– послужи автомобілем
– зроби знижку на свої послуги чи дешевше продай товар
– подаруй те, про що людина мріє і молиться
– перекинь на картку чи подаруй готівкою гроші тому, кому вони потрібні
– поповни комусь номер мобільного
– тощо…

Почніть з близьких людей, а якщо віри вистачає, то зробіть це навіть тим, з ким ви в конфлікті (ворогу), адже це принесе ще більше слави Богу, коли заради Нього ви зробите щось, що здається неможливим.

Головне, щоб в усьому цьому ви не присвоювали славу собі, коли люди будуть вам дякувати, а переправляли на Бога:

Бог дарував мені значно більше, і з вдячності до Нього я хочу послужити тобі. Якби не Бог, то, скоріше всього, я б ніколи цього не зробив. Проте Бог є, Він люблячий, щедрий і благословляє мене, тому і я хочу бути благословінням для тебе.

Нехай Євангеліє (Христос) засяє ще яскравіше в нашому ставленні до фінансів та інших людей, яких ми будемо благословляти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Сім звичок для християн, що ведуть до фінансової незалежності
12:40 - Пн / 25 Жов. Християнське життя
«Літак згорів, та я вижила». Дивовижна історія спасіння
14:50 - Чт / 21 Жов. Християнське життя
Коли Бог залишає людину?
12:40 - Чт / 21 Жов. Християнське життя
Як виховати сина благочестивим чоловіком: 10 практичних принципів для батьків
10:55 - Пн / 18 Жов. Сімейні цінності, Християнське життя
7 принципів учнівства апостола Павла
14:52 - Чт / 14 Жов. Християнське життя
Як знайти «цінність» та зберегти теплоту взаємин у родині
10:55 - Пт / 08 Жов. Сімейні цінності, Християнське життя
Пол Девід Тріпп про шлюб: 10 важливих речей
12:10 - Чт / 07 Жов. Сімейні цінності, Християнське життя
«А що б зробив Ісус?»: три кроки до смирення
16:40 - Пн / 20 Вер. Християнське життя
Стартував Всеукраїнський християнський літературний конкурс
12:45 - Пт / 17 Вер. Україна, Християнське життя
Істина без любові: 10 способів перетворити Біблію на зброю
15:10 - Вт / 14 Вер. Біблія, Християнське життя
У Києві відбувається Всеукраїнське Свято Подяки: приєднуйтесь до трансляції
18:02 - Нд / 12 Вер. Події, Християнське життя
Не тих людей в ікони ставимо, або За ким ти слідкуєш у соцмережах?
15:49 - Ср / 08 Вер. Християнське життя