Церква «Христос є відповідь» провела 31-й благодійний табір відпочинку в Карпатах
Карпати_31_1

З 27 березня по 1 квітня 50 людей відпочивали в Карпатах разом з рівненською церквою «Христос є відповідь». Серед них: вимушені переселенці Херсонської області, які нині проживають на Тернопільщині, вдова з трьома дітьми з Волині, сироти з Рівного.

Сироти відпочивали безкоштовно, а іншим учасникам команда організаторів частково оплатила вартість поїздки. Відпочинок проходив у мальовничому місті Яремче. Величні гори, бурхлива гірська річка, прекрасні карпатські краєвиди, свіже повітря сприяли як фізичному, так і душевному та духовному відновленню.

Карпати_31_5

«Вперше в житті я відзначаю свій день народження в Карпатах разом із сім’єю. Дуже вражений Божим творінням: невимовно красиві гори, гірські річки, ліси та полонини. Дякую Богу, що дав можливість відпочити й духовно, і душевно, і фізично. Дякую команді, яка організувала цей відпочинок»поділився враженнями Веніамін Ігнатьєв, служитель церкви, смт Оженин, Рівненської області.

Карпати_31_2

П’ять днів перебування в Карпатах були насичені подіями. Щодня відбувалися екскурсії. Зокрема учасники поїздки побували на стежки Довбуша, біля водоспадів Пробій та Гук, відвідали гірськолижний курорт Буковель та приватний зоопарк у м. Яремче. Кожного дня відбувалися загальні спілкування, на яких обговорювали різні теми, переглядали цікаві відеоролики та християнські фільми.

Частина учасників поїздки відвідали українські Карпати вперше, тому враження отримали неймовірні.

Карпати_31_3

«Я вперше побувала в Карпатах. Не знала куди їду, що мене чекає, але довіряла Богу і знала, що Він допоможе. Коли ми їздили на екскурсії, мені хотілося плакати від побаченої краси і я плакала, бо розумію, що це все створив Бог. У цій красі я бачу Його любов до кожної людини. Окремо хочу подякувати організаторам за ранкові та вечірні зібрання, де ми почули багато повчальної інформації. Я із захопленням слухала кожне слово, адже все було цікаво і доступно. Я розумію, яка важка праця стоїть за організацією такої поїздки, тому бажаю всім причетним, щоб їх не покидало натхнення робити добрі справи, щоб Бог допомагав звершувати ще більше добрих справ. Те, що ви робите – це прекрасно» – розповіла Тищенко Ірина, переселенка з Херсонської області (м. Каховка), наразі проживає у м. Тернопіль.

Карпати_31_4

За шість років служіння церкви «Христос є відповідь» у м. Рівне 1500 людей змогли відпочити й побачити зелену перлину України на власні очі. У планах церкви організувати таку саму поїздку на початку літа.

«Я щиро вдячний Богові за 31 поїздку в Карпати за шість років служіння у м. Рівне. Також я дякую Міжнародній місії «Христос є відповідь» і всій команді, яка разом зі мною організовувала цей захід. Бог благословив нашу поїздку всім: сприятливі погодні умови, відпочинок, екскурсії, чудові зібрання, на яких ми відчували Божу дію. З нами були вимушені переселенці, сироти та волонтери. Коли чуєш вдячні відгуки людей, які вперше побували в Карпатах, то це надихає ще проводити подібні заходи, робити добро і тим самим служити народу України»відзначив Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Прес-центр церкви «Христос є відповідь»

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Найкращі друзі назавжди: мам з донечками запрошують на одноденний ретріт
19:00 - Пн / 05 Чер. Люди, Події, Сімейні цінності
Більше тисячі людей в Україні почули Благу Звістку у день Євангелізму: підсумки CITA (відгуки)
17:53 - Ср / 31 Тра. Події, Україна, Християнські цінності
Ірпінська біблійна церква відсвяткувала 26-ту річницю
17:06 - Вт / 30 Тра. Події, Християнське життя, Церква
У Луцьку запрошують на презентацію книги пастора Джорджа Давидюка «У домі мого Батька»
15:36 - Вт / 30 Тра. Книги, Люди, Музика, Події
Як підтримати сім’ї в Україні обговорювали на обласному форумі в Черкасах
17:21 - Вт / 23 Тра. Події, Сімейні цінності, Християнські цінності
Місіонери в Тернополі провели зустрічі з дружинами загиблих та тяжкопораненими
16:45 - Вт / 23 Тра. Благодійність, Події, Україна
19 травня помер видатний теолог Тім Келлер
15:04 - Сб / 20 Тра. Люди, Події, Світ
Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської обрано Анатолія Козачка
11:41 - Пт / 19 Тра. Люди, Події, Україна, Християнське життя
Після російського обстрілу в Тернополі повністю знищений склад гумдопомоги «Світло Реформації»
15:42 - Пн / 15 Тра. Події, Україна
Форум християн-волонтерів у Чернівцях: спільність, допомога та розуміння Євангелії в час війни
14:53 - Пн / 15 Тра. Події, Християнські цінності
«Як нас змінила війна?»: Оголошено Всеукраїнський заочний християнський літературний конкурс
13:19 - Пн / 15 Тра. Події, Україна, Християнські цінності
У Рівному пройшла зустріч студентів Християнської Відкритої Академії
16:14 - Пн / 08 Тра. Люди, Події, Християнські цінності