Демографічну кризу в Європі можуть подолати інвестиції в сім’ю – звіт Європейської комісії
cq5dam.thumbnail.cropped.750.422-6
Фото ілюстративне

Звіт Європейської комісії про негативні наслідки демографічної кризи доводить, що просімейні програми – це не соціальна політика, а ключовий елемент економічних програм для нашого континенту.

На це вказує Європейська федерація Католицьких сімейних товариств. Вона вимагає, щоб витрати на сім’ю трактувались не як додаткове навантаження на бюджет, а як інвестиції в розвиток, на тій самій підставі, що й, наприклад, витрати на інфраструктуру. Розвиток сімей і народжуваності також має підтримуватися європейським Фондом відбудови, пише CREDO з посиланням на Vatican News.

Вінченцо Бассі, голова Федерації, зазначає, що звернення уваги на демографічну кризу – це заслуга Хорватії, яка головує зараз у Європейському Союзі. Такі країни, як Італія, не переймаються демографічною кризою; вони обманюються тим, що мають багато мешканців і становлять промисловий центр Європи. Для периферійних країн, таких як Хорватія та Угорщина, – це питання життя і смерті, тому вони приділяють більше уваги демографічній кризі та розвитку сім’ї. Тим часом, звіт Європейської комісії показує, що демографічна криза –  це проблема всіх країн. Менше дітей сьогодні –  це менше працівників завтра і більше навантаження на державне фінансування, зазначає Вінченцо Бассі.

«Демографічне питання треба розглядати в площині розвитку Європи. А головна умова розвитку –  це баланс поколінь. Цей баланс неможливо забезпечити самим тільки збільшенням продуктивності праці в наших країнах. Цього балансу можна досягти тільки одним, природним способом: через народження дітей. Без нових дітей, які стануть працівниками майбутньої Європи, усі негативні показники злетять угору: державні витрати, дефіцит бюджету… І обваляться знамениті маастрихтські критерії конвергенції –  не тільки в Італії, яка з демографічного погляду перебуває в дуже складній ситуації, але й в усій Європі. Треба нарешті зрозуміти, що просімейні програми –  це не соціальна, а економічна політика держави, інвестиції, в повному розумінні цього слова, –  зазначив Вінченцо Бассі. –  Сьогодні це також підтвердив Європейський соціально-економічний комітет. Тому, якщо ми бачимо, що сім’я –  це хороша інвестиція, то треба негайно в неї інвестувати, використовуючи також унікальні засоби, які дає нам Фонд відбудови. Однак, потрібно радикально змінити спосіб мислення: не питатися «звідки ми візьмемо нових працівників, а «що зробити, щоб було більше сімей і щоб у них було більше дітей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 липня телемарафон «Міцна родина –  сильна Україна!» транслюватиметься на телеканалах країни та Ютуб-каналі

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
13 листопада – День молитви за сиріт
13:14 - Чт / 10 Лис. Люди, Події, Сімейні цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
«Плануєте одруження? Вам до нас!», – стартує курс підготовки до шлюбу
11:24 - Чт / 08 Вер. Освіта, Сімейні цінності
Програма «Основи сім’ї» тепер у YouTube!
18:06 - Вт / 06 Вер. Освіта, Сімейні цінності
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ