Для благовістя й відповідей на важливі питання: створили відеогру про героїв Біблії
0
6028fc01140fb_heroes

Відтепер у популярної християнської відеогри «Heroes 2» є додаток. Запуск нової версії «Heroes 2» (Герої 2) запланований на березень, і її творці сподіваються охопити понад 50 мільйонів людей протягом перших 18 місяців.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Evangelical Focus.

Розробники додатку відеогри «Герої 2» сподіваються, що він стане засобом благовістя про Ісуса для нових поколінь.

За словами Ванеси Піццуто, яка відповідає за зв’язки з громадськістю та просування відеоігор іспанською мовою, в культурі, одержимій вигаданими супергероями, важливо використовувати ці технологічні засоби, щоб представити справжніх героїв Священного Писання.

«Якщо геймер використовує додаток, він може насолоджуватися ним, а також ділитися ним з іншими, навіть з тими людьми, які ніколи не чули про героїв Біблії», – сказала Піццуто іспанському новинному сайту Protestante Digital.

«Раніше, коли ми думали про євангелізацію, ми уявляли, що їдемо в чужі країни. Сьогодні у світі використовується 4,7 мільярдів мобільних телефонів. Уявіть, що могло б статися, якби кожен з цих людей отримав послання про Ісуса Христа прямо на свій телефон», – додала вона.

Статистика, якою оперують керівники проєктів відеоігор показує, що з 10 людей четверо грають у відеоігри, і чверть мільйона чоловік щомісяця шукають в Інтернеті розваги, орієнтовані на біблійні запитання.

«Замість того, щоб чекати, поки вони прийдуть до нас, ми хочемо використовувати метод Ісуса: йти туди, де вони є, говорити мовою їх культури», – зазначила Піццуто.

Безпосередньо над «Героями 2» працює 20 людей, а також група волонтерів. Мета полягає в тому, щоб найближчим часом активувати додаток 4 мовами (іспанською, англійською, португальською та французькою), хоча майбутня мета – перекласти його на понад 10 мов, тому команда оголосила про пошук волонтерів на своєму вебсайті.

Крім того, кожен, хто цікавиться відеогрою, може отримати доступ до пробної версії «Героїв 2» на вебсайті гри, щоб почати грати її ще до запуску.

Ігровий процес, поширення й відповіді на важливі питання

Додаток «Герої» досяг значних показників взаємодії в 2013 році. Нова версія відеогри сумісна з iOS і Android, має тривимірний дизайн, більше персонажів, а також більше питань з різними рівнями складності.

Відеогра також має оригінальний саундтрек, записаний Празьким симфонічним оркестром, і цікаву систему джокерів, яку можна стратегічно використовувати під час змагань. Наприклад, один з них – це так званий «ефект Ісуса», який стирає помилки і вказує правильний шлях. Інший – «ефект Лазаря», який дає вам другий шанс.

У грі також можна кинути виклик іншим, поділившись посиланням для участі, що діє протягом 24 годин. Додаток також буде підтримувати екран ранжування, щоб користувачі могли порівнювати свої результати й продуктивність інших.

Однією з особливостей, яку найбільше виділяють творці додатку, є наявність так званих «великих питань», де гравці можуть брати участь у вивченні Біблії, щоб відповісти на такі питання, як:

  • Чи реальний Бог?
  • Що відбувається після смерті?
  • Якщо Бог добрий, чому ми страждаємо?

Всі питання обрані зі списку питань, які найчастіше шукають в Google.

Більш того, якщо гравець переживає важкий час у своєму житті, в грі буде цілодобово доступна команда, яка відповідатиме на молитовні прохання і навіть надатиме пасторську підтримку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

6028fc0114342_heroesmob

За темою

У 2020 році понад 181 млн американців звернулися за допомогою до Біблії
18:35 - Чт / 13 Тра. Біблія, Світ
Місія в Папуа-Новій Гвінеї: війна між племенами та хрещення місцевих жителів
11:40 - Чт / 13 Тра. Світ
Ізраїль під обстрілами: із Сектора Гази випустили 1000 ракет, є жертви
12:34 - Ср / 12 Тра. Світ
Вийшла книга про історію євангельського руху в Бессарабії
11:15 - Пн / 10 Тра. Історія, Книги, Світ
Брати-режисери Кендріки знімуть новий християнський фільм заснований на реальній історії
14:45 - Нд / 09 Тра. Світ, Фільми
Як батькам захистити своїх дітей від ідеологічної обробки: Джон Пайпер дав кілька порад
15:45 - Пт / 07 Тра. Освіта, Світ
Хрест тисячоліття: в Македонії збудували один з найвищих і найкрасивіших пам’ятників
14:35 - Пт / 07 Тра. Світ
Розпочався набір в місіонерську школу для довгострокової місії в країнах Близького Сходу
18:35 - Чт / 06 Тра. Світ
Молодіжний наметовий табір Penuel Camp проведуть в Білорусі
13:40 - Чт / 06 Тра. Світ
У США чоловік стрибнув з мосту, щоб врятувати дитину, яка випала з авто у воду
17:35 - Ср / 05 Тра. Світ
До 90-годинного Марафону читання Біблії долучилися законодавці США
16:10 - Ср / 05 Тра. Світ
В’язням у США роздали 100 тисяч Біблій, які допоможуть їм звільнитися від залежностей
15:25 - Ср / 05 Тра. Біблія, Світ