

Незважаючи на те, що 2020 рік важким для людей у всьому світі, більшість дорослих як і раніше хочуть допомагати іншим і цінувати час, який вони проводять з сім’єю та друзями.
Про це йдеться в результатах дослідження World Vision, яке проводили в дев’яти країнах, включаючи США і Великобританію, пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.
Опитування, проведене YouGov PLC з 19 листопада по 2 грудня від імені міжнародної гуманітарної організації, показало, що 63% респондентів вважають за краще отримати значущий подарунок цього Різдва, який допоможе комусь іншому, ніж традиційний подарунок.
Крім того, 76% опитаних сказали, що в це Різдво важливо зосередити увагу на людях, які потребують допомоги. І 70% також сказали, що думка про проведення часу з сім’єю і друзями в це Різдво приносить їм надію.
«Цей рік був важким для всіх нас у всьому світі, і особливо постраждали діти вразливих категорій. Приємно бачити, що дух жертвування і щедрості все ще живий у всьому світі, і це дуже обнадійливо – бачити, наскільки люди хочуть допомагати один одному», – сказав президент і головний виконавчий директор World Vision International Ендрю Морлі, оголосивши результати дослідження.
Як повідомила євангельська гуманітарна благодійна організація World Vision, дослідження також показує, що більшість людей в шести країнах або зберегли на тому ж рівні, або збільшили свої благодійні пожертвування, незважаючи на фінансові наслідки пандемії.
«Тільки в Індії, Лівані і Південній Африці спостерігається зниження загального числа людей, які жертвують на благодійність, однак 3 з 10 чоловік в цих країнах почали займатися волонтерством на місцях замість того, щоб робити пожертвування», – додали в ньому.
В рамках дослідження дорослим з дев’яти країн, включаючи Австралію, Францію, Німеччину та Мексику, було поставлено ряд запитань.
«Я був зворушений, дізнавшись, що саме в деяких країнах, де люди найбільше постраждали від пандемії або інших катастроф – в Південній Африці, Індії та Лівані – люди все ще думають про допомогу іншим. Це доводить, що, незважаючи на виклики, які приніс цей рік, у пріоритеті в більшості людей – доброта і самовідданість стосовно інших, навіть коли в їхньому власному житті виникають труднощі», – заявив Морлі.
Як показало дослідження, оскільки принаймні деякі випробування вакцин були успішними, в наступному році для людей є оптимізм.
Шістдесят сім відсотків вважають, що 2021 рік буде кращим, ніж 2020 рік, а 69% заявили, що ми можемо залишити позаду найгірше з пандемії.
«Особливо позитивно налаштовані південноафриканці (90% сподіваються, що 2021 рік буде кращим), а британці дуже сумніваються, що ми пережили найгіршу пандемію (проте більше половини (52%) сподіваються на це)», – йдеться в повідомленні.
«Після року, який ми всі пережили, приємно бачити, що хоча це Різдво може бути іншим для більшості, добра воля і різдвяний дух все ще живі і сильні», – підсумував Морлі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: