«Дух жертовності ще живий»: більшість дорослих у світі хочуть допомогти іншим у це Різдво
0
139665_w_760_610

Незважаючи на те, що 2020 рік важким для людей у ​​всьому світі, більшість дорослих як і раніше хочуть допомагати іншим і цінувати час, який вони проводять з сім’єю та друзями.

Про це йдеться в результатах дослідження World Vision, яке проводили в дев’яти країнах, включаючи США і Великобританію, пише ІА Світогляд з посиланням на The Christian Post.

Опитування, проведене YouGov PLC з 19 листопада по 2 грудня від імені міжнародної гуманітарної організації, показало, що 63% респондентів вважають за краще отримати значущий подарунок цього Різдва, який допоможе комусь іншому, ніж традиційний подарунок.

Крім того, 76% опитаних сказали, що в це Різдво важливо зосередити увагу на людях, які потребують допомоги. І 70% також сказали, що думка про проведення часу з сім’єю і друзями в це Різдво приносить їм надію.

«Цей рік був важким для всіх нас у всьому світі, і особливо постраждали діти вразливих категорій. Приємно бачити, що дух жертвування і щедрості все ще живий у всьому світі, і це дуже обнадійливо – бачити, наскільки люди хочуть допомагати один одному», – сказав президент і головний виконавчий директор World Vision International Ендрю Морлі, оголосивши результати дослідження.

Як повідомила євангельська гуманітарна благодійна організація World Vision, дослідження також показує, що більшість людей в шести країнах або зберегли на тому ж рівні, або збільшили свої благодійні пожертвування, незважаючи на фінансові наслідки пандемії.

«Тільки в Індії, Лівані і Південній Африці спостерігається зниження загального числа людей, які жертвують на благодійність, однак 3 з 10 чоловік в цих країнах почали займатися волонтерством на місцях замість того, щоб робити пожертвування», – додали в ньому.

В рамках дослідження дорослим з дев’яти країн, включаючи Австралію, Францію, Німеччину та Мексику, було поставлено ряд запитань.

«Я був зворушений, дізнавшись, що саме в деяких країнах, де люди найбільше постраждали від пандемії або інших катастроф – в Південній Африці, Індії та Лівані – люди все ще думають про допомогу іншим. Це доводить, що, незважаючи на виклики, які приніс цей рік, у пріоритеті в більшості людей – доброта і самовідданість стосовно інших, навіть коли в їхньому власному житті виникають труднощі», – заявив Морлі.

Як показало дослідження, оскільки принаймні деякі випробування вакцин були успішними, в наступному році для людей є оптимізм.

Шістдесят сім відсотків вважають, що 2021 рік буде кращим, ніж 2020 рік, а 69% заявили, що ми можемо залишити позаду найгірше з пандемії.

«Особливо позитивно налаштовані південноафриканці (90% сподіваються, що 2021 рік буде кращим), а британці дуже сумніваються, що ми пережили найгіршу пандемію (проте більше половини (52%) сподіваються на це)», – йдеться в повідомленні.

«Після року, який ми всі пережили, приємно бачити, що хоча це Різдво може бути іншим для більшості, добра воля і різдвяний дух все ще живі і сильні», – підсумував Морлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

До Всесвітнього дня євангелизму хочуть залучити 100 мільйонів християн
18:41 - Пн / 12 Кві. Події, Світ, Церква
Відомий християнський театр в США готує нову виставу про царя Давида
14:15 - Пн / 12 Кві. Світ
Вища, ніж у Ріо: в Бразилії будують нову статую Христа
12:39 - Пн / 12 Кві. Світ
Понад 12 тисяч людей прийняли хрещення у Всесвітній день молоді в Замбії
12:13 - Нд / 11 Кві. Світ
«Бог дав нам дві руки: одну, щоб отримувати, й іншу, щоб давати», – місіонери про поїздку в Африку
14:50 - Пт / 09 Кві. Світ, Церква
Арканзас став першим штатом в США, в якому заборонили процедури зі зміни статі для дітей і підлітків
18:10 - Чт / 08 Кві. Світ
Ведуча Fox News написала книгу «Жінки Біблії говорять», де підкреслила, що для Бога вони — не люди другого сорту
13:00 - Чт / 08 Кві. Люди, Світ
Одна з найбільших церков в США несе служіння людям, які пережили Голокост
11:55 - Чт / 08 Кві. Світ, Церква
Місіонери в Неаполі: як молитва стала єдиним засобом євангелізації
15:30 - Ср / 07 Кві. Світ, Церква
Церквам у Каліфорнії нарешті дозволили служіння в закритих приміщеннях
12:00 - Ср / 07 Кві. Світ, Церква
В Малі знайшли тіло місіонерки, яку ісламісти тримали в полоні 5 років
11:48 - Вт / 06 Кві. Люди, Світ
У США власник пограбованого ресторану запропонував грабіжнику роботу
18:00 - Пн / 05 Кві. Благодійність, Світ