Два об’єднання слов’янських євангельських церков США оголосили про злиття
0
Distrikt_-800×445

Об’єднання слов’янських церков Християн Віри Євангельської п’ятидесятників (ХВЄП) Східного Побережжя США увійшло до складу Національного слов’янського Дистрикту Асамблей Божих США.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на газету «Нове Слово».

31 конференція Об’єднання слов’янських церков ХВЄП Східного Побережжя США пройшла 8-9 жовтня на базі філадельфійської церкви «Слово Життя», де служіння старшого пастора несе єпископ Микола Новік. Подібні зустрічі завжди мали величезне духовне значення для їх учасників – пасторів і церковних лідерів з 13 штатів, починаючи від північних Огайо, Массачусетс, Нью-Йорк і до південної Флориди.

«Дана конференція мала історичне значення, продемонструвавши великим і дрібним церковним об’єднанням, які мають подібні альтернативні структури навіть у споріднених слов’янських церквах в США, приклад єдності, коли поділ і владолюбство повністю усувається прагненням спільно служити Господу», – зазначив Іван Пашкевич, головний редактор газети «Нове Слово» спеціально для inVictory.

З урахуванням того, що багато служителі Об’єднання церков ХВЄП Східного Побережжя входили до правління Національного слов’янського Дистрикту (НСД) Асамблей Божих США, брали участь в загальних церковних проєктах, конференція дійшла висновку, що недоцільно і неправильно дублювати роботу один одного, і краще спільно служити на майданчику НСД, що дозволить зробити набагато більше для Божого Царства.

Асамблеї Божі США, куди входить НСД, налічує понад 3 млн членів, понад 37 тисяч служителів ведуть різну духовну роботу в 13 тисячах церквах. Служителі й лідери можуть проходити навчання в 17 кваліфікованих біблійних коледжах, університетах та семінаріях США.

Дана ініціатива на злиття спочатку обговорювалася на регіональних пасторальних радах Об’єднання, потім внесена на Пресвітеріат НСД, який її схвалив.

Одностайне рішення конференції: провести об’єднання і повне злиття з Національним Слов’янським Дистрикт Асамблей Божих США. Як сказано в спеціальній Угоді, подібний крок зроблений для спільної праці в Божому домобудівництві, більш ефективного служіння на всій території США слов’янським церквам, які входять у два об’єднання або співпрацюють з ними.

Всі деталі злиття будуть вирішені до закінчення 2022 року.

Таким чином, свою місію і широке коло обов’язків Об’єднання слов’янських церков ХВЄП Східного Побережжя США почесно завершило. Всі ці 29 років воно тримало двері відкритими для всіх слов’янських територіальних церков, вело підготовку пасторського складу і служителів в усіх напрямках церковного життя, організовувало співпрацю з американськими церквами та місіями.

В активі Об’єднання сотні пастирських зустрічей, міжцерковних молитов, молодіжних, підліткових, жіночих служінь, семінарів для лідерів, зроблено до 350 рукопокладань, включаючи на єпископське, пасторське і дияконське служіння.

«За всім цим, – як зазначив єпископ Віктор Лімонченко, керівник Об’єднання слов’янських церков ХВЄП Східного Побережжя США, – стояв Господь. Він через вірних йому людей творив і будував їм Об’єднання як маленьку частину величезної Христової Церкви на землі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Церква для іноземців в Одесі провела своє перше хрещення у морі
16:47 - Ср / 08 Гру. Люди, Церква
Усиновив п’ять братів і сестер: у США чоловік-одинак має 36 прийомних дітей
15:10 - Ср / 08 Гру. Світ, Сімейні цінності
На Гаїті відпустили ще трьох із 17 викрадених місіонерів
13:06 - Ср / 08 Гру. Світ
У Польщі хочуть створити Інститут сім’ї. Прихильники абортів – проти
17:21 - Вт / 07 Гру. Світ, Сімейні цінності
Українські місіонери організували конференцію в Папуа Новій Гвінеї
15:47 - Вт / 07 Гру. Світ
У стіні церкви в США знайшли величезну суму грошей
14:31 - Вт / 07 Гру. Світ
Християни у Миколаєві масово підписують звернення проти пропаганди ЛГБТ
13:00 - Вт / 07 Гру. Політика, Церква
Місія, яка служить дітям і вдовам у Африці, випустила нове відео
15:31 - Пн / 06 Гру. Світ
The Chosen: різдвяний спецвипуск побив усі рекорди Fathom, продавши квитків на 8 млн доларів
12:41 - Пн / 06 Гру. Світ, Свята, Фільми
Адвент. День 6: Божі шляхи перевершують наші шляхи
11:00 - Пн / 06 Гру. Біблія, Світ, Свята
Мільярдер обрав Біблію, як книгу номер один, котру варто прочитати
12:40 - Нд / 05 Гру. Біблія, Світ
Англіканська Церква випустила гімн, що закликає людей приходити до церкви та слухати про Різдво
14:40 - Пт / 03 Гру. Світ, Свята