Філіппінські церкви підтримують 4,5 мільйонів сімей упродовж пандемії
52230119_101
Фото ілюстративне

Християнські церкви на Філіппінах, включаючи католицьку церкву, підтримували і допомагали 4,5 мільйонам сімей з предметами першої необхідності, починаючи з 15 березня, коли все було «заблоковано», щоб зупинити поширення коронавірусу.

Як стало відомо Fides з «Форуму філіппінських релігійних організацій» (FBO PH), екуменічної мережі, поширеної в християнських єпархіях і церквах, церкви і пов’язані з ними організації до цього часу надавали фінансову допомогу та предмети першої необхідності людям на загальну суму 30 мільйонів доларів, які, згідно з даними, зібрали до 18 червня.

Три головні ради – єпископська конференція Філіппін (CBCP), Національна рада церков на Філіппінах (NCCP) і Філіппінська рада євангельських церков (PCEC) – сформували Форум як орган взаємного співробітництва.

«Засновані на вірі групи різних церков завжди були близькими до найбідніших. Під час цієї пандемії церкви об’єднали зусилля і ресурси, щоб допомогти нужденним, – сказав о. Едвін Гарігвес, виконавчий секретар Національного секретаріату соціальних дій (NASSA) філіппінських католицьких єпископів. – Криза в галузі охорони здоров’я, викликана спалахом Covid-19, кидає виклик і змушує всіх християн та церкви знаходити способи діяти і внести свій внесоу у вирішення гуманітарних криз».

Церковна влада заохочує людей брати участь у волонтерській діяльності, різних програмах допомоги, а також вивчати способи залучення коштів між людьми і громадами. Протестантський єпископ Ноель Пантоджа, керівник служби з надання допомоги і розвитку цієї церкви, сказав:

«Всі християнські громади в країні несуть відповідальність за задоволення реальних потреб людей, незважаючи на локдаун. У ці важкі часи місіонерська робота церков повинна продовжуватися з жертвою і відданістю».

Мінні Енн Мата-Калуб з NCCP нагадала, що «неурядові організації, християнські групи та інші гуманітарні асоціації, пов’язані з християнським світом, завжди допомагали людям. Іноді уряд не визнає їх внесок, але цей внесок зрозумілий всім, хто отримав з цього користь. У цій кризі необхідно, щоб церкви і уряд працювали пліч-о-пліч для загального блага».

«У цій ситуації всі ресурси повинні використовуватися з обережністю і розумом, – сказав Цзин Рей Хендерсон, глава відділу комунікацій Caritas Philippines, зазначивши, що це є метою тісної співпраці між Церквами різних конфесій. – У часи кризи вразливі люди, зокрема громади, постраждалі від лиха і бідності, повинні мати можливість отримувати необхідну підтримку для повсякденного життя, подолати важкий момент, знову встати і повернутися до надії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять лікарень в Івано-Франківській області отримали допомогу від адвентистської органіації «ADRA Ukraine»

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
На благодійному ярмарку в Ужгороді церква зібрала 100 тис. грн
18:45 - Вт / 03 Січ. Благодійність, Події, Свята, Церква України
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
Стань промінчиком Різдва для дитини: Пропонують долучитися до ініціативи «Різдвяний подарунок»
19:33 - Пт / 09 Гру. Благодійність, Дитяче служіння, Свята
Бог відкриває двері: При фонді «Ми поруч» розпочав роботу Центр духовної підтримки українців
17:50 - Вт / 06 Гру. Благодійність, Події, Християнські цінності
Місіонери СITA розвивають служіння в Індії та Ефіопії
18:41 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Люди, Місія, Християнське життя