Християнський фільм «А як щодо дітей»: молитва здатна звільнити від залежностей
0
WATK_Thumb

Останній короткометражний фільм письменника і режисера Джима Уолберга «А як щодо дітей» підкреслює руйнівну природу наркотичної залежності та роль, яку відіграє віра у звільненні і зціленні людини.

Про це пише ІА «Світогляд» з посиланням на The Christian Post.

Фільм, прем’єра якого відбулася практично у вівторок ввечері 8 вересня, розповідає про Хлої (Лейла Скалісі), 8-річну дочку наркоманів. Після того, як її мати вмирає від передозування наркотиків, її відправляють жити до бабусі і дідуся. Хоча вони люблять її, взяття відповідальності за виховання маленької дитини змушує їх перебудувати своє життя і майбутнє. У цій боротьбі бабуся Хлої, Деббі (Патті Д’Арбанвіль), покладається на свою глибоку віру і молитву, щоб зберегти сім’ю.

Тим часом, звертаючись за лікуванням в лікарню, батько Хлої (Калеб Скотт) бореться з почуттям провини, викликаним тривалим вживанням наркотиків, смертю дружини і втратою дочки. Пронизливий фільм підкреслює той факт, що наркотична залежність має далекосяжні і дуже болючі наслідки, але звільнення завжди можливе.

Напередодні прем’єри Джим Уолберг, виконавчий директор Молодіжного фонду Марка Уолберга і глава Wahl St. Productions, коротко поділився власною історією одужання.

«Це не те, що я дізнався з книги, ви знаєте, це те, що я дізнався зі свого життя», – сказав Уолберг, який поділився своєю історією у власній книзі «Велика метушня». Я пройшов те, що я називаю жорстким паперовим маршрутом. Ви знаєте, я почав дуже молодим. Я почав експериментувати з наркотиками і алкоголем в дуже-дуже молодому віці і був на вулиці».

«Зараз ми знімаємо фільми про залежність з щирої точки зору, – продовжив він. – Цей фільм – історія про віруючу сім’ю та їх боротьбу».

І хоча Уолберг зняв понад 10 фільмів про залежність, фільм «А як щодо дітей?», за його словами, – це його перша спроба проникнути в релігійний світ. Він розповів, що сюжет був натхненний історіями численних бабусь і дідусів, яких він зустрічав протягом багатьох років, змушених виховувати своїх онуків після втрати дитини через передозування.

«Їхні історії привели мене до того, що я зрозумів, що ці історії потрібно розповідати, – сказав Уолберг. – Я знаю багатьох людей, яким доводилося ховати своїх дітей. Я знаю, що це зовсім інша перспектива, але це схоже на удар каменю по воді, і ця пульсація від нього передається від покоління до покоління, і буде тривати й далі».

Для Уолберга надзвичайно важливо було підкреслити силу молитви в умовах залежності.

«Бабуся молиться, щоб її син просто помолився, – сказав він. – Це воно. Нічого більше. Вона знає, що Бог допоможе йому. Вона знає, що Бог подбає, якщо він просто зробить цей крок до Господа».

Побожний католик, Уолберг сказав, що віра і молитва зіграли ключову роль в досягненні його власної тверезості і звільнення від залежностей.

«Мої стосунки з Богом – пріоритет, – сказав він. – Я знаю, що якщо я зроблю це першим місцем у своєму житті, то я нічого не зможу зробити. Я пробував одужувати без Бога, і в підсумку я не пив, не вживав наркотиків, але не мав щастя, я був просто нещасним. Я думав, що люди навколо мене, які говорили про свої стосунки з Богом в плані їх одужання, лукавлять. Поки я не взяв на себе зобов’язання, поки я не впав на коліна, зі мною цього просто не відбувалося. Тепер я благословенний тим, що в моєму житті є незаперечна присутність Бога».

Після прем’єри фільму учасники переглянули особисті свідчення сімей, які постраждали від вживання наркотиків, про їхній біль і одужання. Дані Центру з контролю і профілактики захворювань приголомшливі – кожен 12 американець бореться з розладом, пов’язаним з вживанням психоактивних речовин, і щорічно близько 47 500 чоловік вмирають від передозування.

За словами Уолберга, в світлі цих жахливих цифр досягнення тих, хто втратив залежність завдяки надії на Євангеліє, має вирішальне значення. Він сподівається, що люди по всій країні будуть проводити перегляди у своїй спільноті, щоб почати дискусію про зловживання психоактивними речовинами.

«Всі ми, що живемо на землі, повинні виконувати роботу Бога», – сказав він.

В інтерв’ю перед прем’єрою Уолберг сказав The Christian Post, що він вдячний Богу, що він взяв «безлад» його життя і «перетворив його в цінність, щоб прославити Його».

«Мій досвід дає мені більше можливостей для спілкування з людьми, які пережили подібні обставини; це надає моєму посланню трохи більше глибини і ваги, ніж якби хтось дізнався відповіді і рішення з книги, – сказав він. – Бог врятував мене з певної причини. Найприємніше те, що це не має до мене жодного відношення. Все це по милості Бога».

Дивіться «А як щодо дітей» тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Про легенду американського блюзу і християнина Бі Бі Кінга в Голлівуді випустять фільм
14:09 - Пн / 26 Жов. Люди, Музика, Фільми
«За Його образом»: американська кіностудія випустила документальний фільм про гендер і сексуальність
17:55 - Пт / 23 Жов. Фільми
Де Бог, коли люди страждають? Новий християнський фільм «Reason» дає відповідь
11:42 - Пт / 23 Жов. Фільми
Батьки відмовилися робити аборт: документальний фільм про життя дівчинки з важкими патологіями
16:33 - Чт / 22 Жов. Фільми
Незабаром вийде фільм «Диво на Різдво» про Божу вірність у важкі часи
12:15 - Чт / 15 Жов. Фільми
Християнський фільм «Я все ще вірю» – у двох номінаціях відомої премії
13:16 - Ср / 07 Жов. Фільми
16000 людей повірили в Христа через євангелізаційний фільм Грега Лорі
16:45 - Пт / 11 Вер. Фільми
Нові правила «Оскара»: фільми без темношкірих і представників ЛГБТ навіть не номінуватимуть
12:08 - Чт / 10 Вер. Світ, Фільми
«Апатія до переслідувань християн – це не те Євангеліє, що я знаю», – актор «Страстей Христових»
14:43 - Ср / 09 Вер. Люди, Світ, Фільми
Про відомого співака Валерія Коропа в Ізраїлі зняли документальний фільм
16:25 - Чт / 27 Сер. Люди, Фільми
ТОП-7 новинок християнських фільмів, які вийдуть восени
18:24 - Вт / 18 Сер. Фільми
Хрести на кіосках та церкви-МАФи: випустили фільм про постмодерну релігійну архітектуру
13:52 - Пн / 17 Сер. Україна, Фільми