Франклін Грем висловив подяку Дональду Трампу за «служіння» народу і сказав, що молиться про наступний етап від Бога для нього
0
franklin-graham-book-signing

Євангеліст Франклін Грем на своїй сторінці в Facebook висловив подяку Дональду Трампу за його служіння народу, за просування правильних цінностей. 

Про це пише bog.news.

Він також згадав, що особливо вдячний за відкрите просування імені Ісуса Христа і визнання важливості молитви. Грем написав пост в той же день, коли офіційно оголосили про обрання президентом демократа Джо Байдена.

«Президент Трамп увійде в історію як один з великих президентів нашої країни, що приніс мир і процвітання мільйонам людей тут, в США, і в усьому світі. Нехай Господь благословить Бог його, Меланію, і їх сім’ю, оскільки Бог веде його до наступної глави його життя. Коли я думаю над своєю відповіддю, я повинен сказати чесно, що я вдячний Богу за те, що протягом останніх чотирьох років Він дав нам президента, який захищав нашу релігійну свободу; вдячний президенту, який захищав життя ненароджених дітей, публічно виступаючи проти абортів і кривавих втрат, які вони прийняли в нашій країні; вдячний президенту, який призначив хороших суддів до Верховного суду і наші федеральні суди; вдячний президенту, який побудував найсильнішу економіку за 70 років з найнижчим рівнем безробіття за 50 років до пандемії; вдячний президенту, який зміцнив і підтримав нашу армію; вдячний президенту, який виступив проти «болота» і корупції у Вашингтоні; вдячний президенту, який підтримував закон і порядок та захищав нашу поліцію.

«Я вдячний за те, що президент виступив проти секуляристів, які хотіли прибрати Христа з Різдва, і що він повернув гасло« З Різдвом!», — написав Грем. «Отже, коли ми підходимо до кінця цього сезону виборів, я оглядаюся назад з вдячним серцем і дякую Богові за все це. На жаль, багато людей заплуталися і зробили вибори, виходячи з особистості, а не політики кандидатів».

Нагадаємо, що Байден заручився підтримкою 302 вибірників. Трампа підтримали 232 людини (дані по CNN). Необхідний мінімум для перемоги — 270 голосів. 20 січня в ході церемонії інавгурації, яка за традицією пройде у Вашингтоні, на посаду 46-го президента США вступить представник Демократичної партії Джо Байден. У 2009-2017 роках, за Барака Обами, він був віцепрезидентом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Уряд Хорватії виділить стипендії християнам, яких переслідують за віру
11:00 - Сб / 19 Чер. Освіта, Світ
«Америко, покайся»: у Вашингтоні пройшов перший чоловічий марш проти абортів
17:57 - Пт / 18 Чер. Події, Світ
Християнське медіаслужіння «Так написано» отримало десять премій Tely Awards
13:47 - Пт / 18 Чер. Світ
У школах Флориди введуть щоденну хвилину мовчання, щоб учні мали можливість молитися
12:50 - Пт / 18 Чер. Освіта, Світ
В Іспанії запустили молитовну кампанію проти евтаназії та за поширення Євангелія
12:01 - Пт / 18 Чер. Здоров'я, Світ
Єдина протестантська церква в Газі продовжує своє служіння, попри перешкоди
13:40 - Чт / 17 Чер. Світ
Християнка віддала стипендію в 40000 доларів бідним студентам
17:51 - Ср / 16 Чер. Події, Світ
10 років судів: протестантська церква в Алжирі повернула історичну будівлю
17:21 - Ср / 16 Чер. Події, Світ
Реальний Йона: у США чоловік вижив після того, як його проковтнув кит
17:06 - Вт / 15 Чер. Люди, Світ
«Вдарити сатану по обличчю»: як у стриптиз-клубах жінкам проповідують про Христа
13:52 - Вт / 15 Чер. Світ
На пасторській програмі у Київській богословській семінарії – новий директор
12:53 - Вт / 15 Чер. Люди, Освіта
For King & Country випустить два фільми про їх життя та шлях до успіху
11:40 - Пн / 14 Чер. Музика, Світ, Фільми