«Голос мучеників-Корея» випустив аудіобіблію та перевидав Біблію на північнокорейському діалекті
0
NK-Bible-02-RU-800×445

«Голос мучеників-Корея» оголосив про випуск повної аудіобіблії на північнокорейському діалекті, а також про перевиданні друкованої Біблії (Chosun Bible).

Представник організації д-р Хен Сук Фолі говорить, що обидва види Біблій будуть надаватися безкоштовно служителям або церквам, що несуть служіння північнокорейцям.

Про це повідомляє invictory.com з посиланням на «Голос мучеників-Корея».

«Хтось може подумати, що в зв’язку з коронавірусом попит на Біблії серед північнокорейців зменшився, але ми побачили прямо протилежне, — говорить представник Фолі. — Цього року ми поширили більше аудіо- та друкованих Біблій на північнокорейському діалекті (Chosun Bible), ніж будь-коли за всю історію існування нашого служіння жителям Північної Кореї».

Представник Фолі пояснює зростання попиту тим, що північнокорейці відчайдушно потребують набуття надії під час пандемії.

«Скрізь, де ми служимо північнокорейцям, вони задають глибокі питання про життя і смерті. Навіть коли ми роздавали гуманітарні пакети з Бібліями, медичними масками і медикаментами, північнокорейці завжди дякували нам головним чином за Біблії», — говорить представник Фолі.

2NK-Bible-09-RU

Представник Фолі заявила, що через збільшення попиту організація прискорила свій графік запису аудіобіблії (Chosun Bible), щоб швидше завершити процес.

«Це був проєкт, який ми почали більше десяти років тому з неурядовою організацією Faith Comes By Hearing, яка спеціалізується на аудіо постановках Біблії. Ми набрали групу північнокорейців для озвучування записів Нового Завіту на північнокорейському діалекті. По завершенню ми відразу ж стали використовувати Новий Заповіт у аудіо форматі в своєму служінні північнокорейцям, а також почали по можливості записувати книги Старого Завіту. Цього року команда з Faith Comes By Hearing, закінчивши заплановану роботу, не змогла виїхати через коронавірус, і в цьому ми побачили знак від Господа, що настав час завершити запис Старого завіту, що ми і зробили».

Представник Фолі говорить, що «Голос мучеників-Корея» транслює аудіо-Біблію на північнокорейському діалекті (Chosun Bible) в п’яти своїх радіопередачах «Істинний голос мучеників» на короткохвильовому і AM-радіо. Організація також поширює записи Біблій на SD-картах, MP3 / 4/5 плеєрах в країнах, де присутні північнокорейці.

Представник Фолі говорить, що «Голос мучеників-Корея» буде безкоштовно надавати аудіоплеєри та друковані Біблії північнокорейцям, а також служителям і церквам, службовцям північнокорейцям. Друковані Біблії на північнокорейському діалекті (Chosun Bible) також можна придбати на сайті організації і телефоном.

За словами представника Фолі, хоча вона вважає важливим поширювати Біблію (Chosun Bible) там, де вона нелегальна, але також важливо поширювати її серед північнокорейських перебіжчиків, які перебувають в Південній Кореї.

«Буквально кожного тижня ми знайомимося з північнокорейцями, які роками ходять до церкви, але яким важко зрозуміти основи християнства, тому що Біблія на південнокорейському діалекті їм малозрозуміла — навіть її спрощені версії, — каже представник Фолі. — Кілька років тому телеканал CGN-TV провів опитування серед північнокорейських перебіжчиків і запитав їх, яку Біблію вони вважають за краще читати. Біблія на північнокорейському діалекті була на першому місці».

3NK-Bible-08-RU

Представник Фолі говорить, що є південнокорейці, які відзначають, що Північнокорейська Біблія (Chosun Bible) і для них більш зрозуміла і точна. 

Переклад, який використовує організація для друкованої Біблії і аудіоформату — це Північнокорейська Біблія Чосон, яка є пхеньянською версією Common Translation.

«Спочатку переклад був виконаний на замовлення уряду Північної Кореї, проте біблійні лінгвісти згодні з тим, що переклад не містить політичної упередженості і є вельми точним і доступним для розуміння», — говорить представник Фолі.

Вона каже, що, хоча Північна Корея надрукувала 10 000 Нових Заповітів в 1983 році і 10 000 Старий Завіт в 1984 році, майже нічого з цього не було поширене, крім як в «показових храмах» Північної Кореї в Пхеньяні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Голос мучеників-Корея» випустив аудіобіблію та перевидав Біблію на північнокорейському діалекті

За темою

Союз баптистів Хорватії просить підтримати у ситуації з землетрусом
16:52 - Пт / 15 Січ. Благодійність, Світ
Шлюб як союз чоловіка і жінки: депутати Латвії пропонують правку до Конституції
15:45 - Пт / 15 Січ. Світ, Сімейні цінності
Техас на 100% позбавив постачальників абортів державних коштів
13:20 - Пт / 15 Січ. Люди, Світ
Опитування показало, що більшість британців вважає свою країну християнською
11:30 - Пт / 15 Січ. Світ
Свіжий хліб і різдвяні пісні: як на Волині й Рівненщині протестанти вітали зі святами
18:18 - Чт / 14 Січ. Свята, Україна, Церква
В Європі триває Тиждень молитви 2021: охочих запрошують долучатися
15:30 - Чт / 14 Січ. Світ, Церква
У церквах США назвали найпопулярнішу пісню прославлення 2020 року
14:24 - Чт / 14 Січ. Музика, Світ, Церква
У США в польовому госпіталі для хворих з коронавірусом служать капелани
13:10 - Чт / 14 Січ. Благодійність, Здоров'я, Світ
ТОП-10 найнебезпечніших країн, де християни страждають за віру
12:06 - Чт / 14 Січ. Світ, Церква
Біблія — на першому місці в рейтингу подкастів
17:10 - Ср / 13 Січ. Біблія, Люди, Світ
Адвентисти країни у Західній Африці радіють новим церквам, побудованим попри пандемію
16:05 - Ср / 13 Січ. Світ, Церква
Американський пастор закликав народ покаятися за те, що зробили президента важливішим ніж Бог
11:20 - Ср / 13 Січ. Політика, Світ, Церква