Християн запрошують долучатися до Всеукраїнського посту і молитви 10-11 вересня
0
i111263

У зв’язку з проведенням Всеукраїнського свята подяки у Києві, яке відбудеться 12 вересня, в союзі баптистів України закликали долучитися до посту і молитви напередодні.

До вірян із закликом звернувся голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк, повідомляє пресслужба баптистів. Текст звернення подаємо без змін:

«Вітаємо усіх вас, служителі, брати і сестри у Христі!

За останні роки у нашій країні вже стало гарною традицією збиратися християнам, щоби разом проводити служіння вдячності Богові в центрі Києва. Кілька років поспіль Свято подяки відзначали на Хрещатику, а цьогоріч дійство відбудеться на Софійській площі.

Напевне, немає нічого більш природного для християнина, ніж бути постійно вдячним Богові за Його щедрі та нескінченні благодіяння щодо нас. Апостол Павло в Посланні до Солунян, серед іншого, дає таку настанову християнам, щоб завжди за все дякували Богу (1Сол. 5:18) Вдячність Богові – це частина нашого життя.

26 серпня відбулося спільне засідання старших служителів Ради євангельських протестантських церков України і Української міжцерковної ради, де була затверджена програма цьогорічного Свята подяки у Києві 12 вересня. Починаючи з 12-ї години, на площі будуть проходити різні дитячі та сімейні конкурси, з 18.00 – спільне служіння вдячності. А на завершення – святковий концерт.

Закликаємо усіх віруючих зі своїми родинами та друзями приїхати 12 вересня до Києва, щоби разом подякувати Богові за дароване спасіння, незбагненну Божу любов і постійну турботу про нас, а також насолодитися гарною атмосферою Свята.

Також у зв’язку з останніми тривожними подіями у світі, постійною військовою напругою на Сході України, небезпекою нових хвиль захворювань, можливими обмеженнями прав та свобод віруючих через спроби прийняття «гендерних» законопроєктів, 10-11 вересня оголошено днями посту і молитви за Україну.

Тому, відповідно до Священного Писання, 2 Хроніки 7:14: « …і впокоряться люди Мої,… і помоляться, … і будуть шукати Ім’я Мого …», а також Йоіла 1:14: «…оголосіть святий піст, скличте збори, позбирайте старших…» – закликаємо усіх віруючих стати разом в проломі за нашу країну і за свої сім’ї. Закликаємо однодушно молитися за захист нашої країни від агресії, за припинення війни на Сході, за визволення захоплених територій, за мудрість для людей, які керують нашою державою, а також за Свято подяки, за гарні погодні умови 12 вересня, за навернення людей до Бога та за збереження біблійних і традиційних сімейних цінностей.

Рясних вам Божих благословень, дорогі друзі!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

У Польщі пройшов щорічний парад за життя та сім’ю
11:05 - Сб / 25 Вер. Події, Світ
«Чудо кожного дня»: Стів Вебер запрошує взяти участь в зустрічі у Києві
17:25 - Пт / 24 Вер. Події, Україна
У Києві відбудеться міжнародний пасторський ретрит
16:45 - Пт / 24 Вер. Події, Україна
Захист християнської спадщини: у Варшаві підписали угоду про створення українського Ordo Iuris
13:34 - Пт / 24 Вер. Події, Світ, Україна
Віра та наука: стартував проєкт співпраці вчених і студентів баптистів
12:33 - Пт / 24 Вер. Події, Україна
На Дніпропетровщині урочисто відкрили два дитячі будинки сімейного типу
11:26 - Пт / 24 Вер. Події, Україна
Порушення прав віруючих у Криму та на Донбасі: Інститут релігійної свободи провів семінар
17:25 - Чт / 23 Вер. Події, Україна
«Тож ідіть та зробіть Моїми учнями»: відбудеться конференція з основ учнівства
16:27 - Чт / 23 Вер. Події, Україна
Facebook та Національна поліція запустили систему сповіщень для розшуку дітей
15:40 - Чт / 23 Вер. Події, Україна
Дитячих служителів запрошують на безкоштовну Всеукраїнську освітню виставку
17:16 - Ср / 22 Вер. Події
На Чернівеччині провели підготовку для майже сотні підліткових лідерів
12:10 - Ср / 22 Вер. Події
Християни влаштували в Очакові молодіжний морський вікенд
11:57 - Вт / 21 Вер. Події