Християнська місія «Христос є відповідь» провела благодійний табір в Карпатах
0
140518489_2843920559211152_3898519108632263641_o

Табір проходив з 11 по 16 січня. За четвертий рік це вже двадцять третя поїздка, цього разу в ній брали участь понад 50 осіб.

Серед відпочивальників були 10 сиріт з Рівненської області та 16 осіб з прифронтових міст Торецьк і Мар’їнка Донецької області.

«Мені дуже сподобався парк динозаврів, а також зібрання, які проводились кожного дня. Я зрозумів, що треба слухатись батьків і читати Біблію», – Павло Розказов, 8 років, Рівненська область.

«Враження від табору чудові. Сподобалися пейзажі, природа. І, звичайно, душевні розмови, які торкнулися серця, є над чим замислитися. Особисто для себе запам’ятала те, що ми Бога не бачимо, але бачимо Його дії, і ці дії ми відчуваємо в повсякденному житті. Своїм знайомим бажаю відкласти всі справи на 5 днів, обов’язково поїхати в табір і зарядитися гарним настроєм на весь рік», —Шарафон Антоніна, вчитель фізики та математики, м Торецьк.

У серпні 2020 року частина педагогів з Торецька вже їздили з місією в Закарпаття. А цього разу Бог дав можливість помилуватися красотами зимових прикарпатських гір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протестанти організували християнський відпочинок у Карпатах для працівників ЗМІ та педагогів

За проведені у Карпатах дні учасники табору двічі відвідали Буковель (охочі каталися на лижах), прогулялися парком динозаврів, побачили водоспади Гук і Пробій, а пізніше вся група подорожувала горами на джипах.

Кожного дня організатори влаштовували загальні збори, на яких присутні слухали й обговорювали різні теми: про помилки одного з перших людей – Каїна, про окультизм і його наслідки, есхатологічні події, викуплення на Голгофі, історію та розвиток Північної та Південної Кореї.

Служителі ділилися свідоцтвами з життя, показували відеоролики про діяльність церкви та місії – програма була настільки насиченою і цікавою, що ніхто й не помітив, як пролетіли 5 днів відпочинку.

«Спасибі всій команді за можливість добре відпочити, насолодитися курортом і духовно насититися. Зимовий відпочинок не такий легкий, як літній. Але мої колеги мріяли потрапити в зимові Карпати, і мрії збулися. Це яскраво й неповторно», — Олексій Головатий, директор ЗОШ №7, м Торецьк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карпати і Слово Боже: для дітей-сиріт організували відпочинок

Для сімейних людей і для молоді були проведені дві окремі тематичні зустрічі. Учасники змогли більше дізнатися один про одного, отримати відповіді на практичні питання. Мета служителів церкви «Христос є відповідь» – так проявляти любов до людей, як Бог вчить через Біблію. Жертовне ставлення до оточуючих змінює світ на краще і прославляє Ім’я Христа.

«Ми поєднали корисне з приємним. Класні спілкування, перегляд корисних фільмів, прекрасна погода. Приємно було спостерігати, як люди служили один одному, піклувались. Все це надихає і наближає до Бога. Слава Ісусу Христу за такі чудові благословенні дні», – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Бог по-особливому благословив поїздку, оскільки протягом усього відпочинку ніхто не захворів і не отримав жодної травми, хоча на небезпечних лижних трасах таке дуже часто трапляється. Однозначно, варто подорожувати та розширювати горизонти, адже на цій землі ми живемо тільки один раз! А місія «Христос є відповідь» й надалі планує організовувати захоплюючі поїздки, щоб поширювати Євангеліє, щоб знову і знову бачити щасливі обличчя людей, які вперше в житті зустрілись з красою мальовничих українських Карпат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

У місії «Христос є відповідь» відкрито Фонд допомоги постраждалим від війни
12:02 - Ср / 10 Сер. Люди, Християнське життя, Церква України
Мова має значення: п’ятидесятники обирають українізацію
13:51 - Пн / 25 Лип. Християнське життя, Церква України
П’ятидесятницька спілка України засудила діяльність голови РОСХВЄП Сергія Рахівського
13:44 - Пт / 22 Лип. Християнське життя, Церква України
Церква «Христос є відповідь» подарувала переселенцям відпочинок у Карпатах
16:18 - Вт / 12 Лип. Події, Християнське життя, Церква України
Понад 450 дітей зібрав табір у Костополі
17:23 - Вт / 05 Лип. Дитяче служіння, Церква України
«Лідерство під час війни»: відбувся ретрит молодіжних лідерів
12:24 - Чт / 23 Чер. Події, Християнське життя, Церква України
Шість тисяч українських сімей отримали «Насіння для майбутнього»
16:06 - Сб / 21 Тра. Благодійність, Церква України
Донбас: Колишній ув’язнений християнин диригує хором під час війни
14:08 - Ср / 18 Тра. Християнське життя, Церква України
Привезли Євангеліє із Сибіру. 100-річчя церкви на Волині
17:19 - Вт / 03 Тра. Події, Церква України
«Нам випала нелегка місія – служити людям з порушеннями слуху у тривожні часи» – Павло Смаль
16:58 - Пн / 02 Тра. Благодійність, Люди, Церква України
Місіонери CITA розповіли переселенцям про Великдень
17:29 - Пт / 29 Кві. Події, Свята, Церква України
В Черкасах протестанти влаштували Пасхальну молитву за Україну на центральній площі міста
19:00 - Вт / 26 Кві. Події, Церква України