Християнська організація відправила до Африки корабель-лікарню Global Mercy
0
toutvabienlejournal.org

У порт Антверпена, що в Бельгії, цими вихідними прибуде найбільший у світі приватний корабель-лікарня Global Mercy («Глобальне милосердя»).

Про це пише Урядовий кур’єр з посиланням на seatrade-cruise.com.

Нагадаємо, корабель збудувала християнська міжнародна благодійна організація Mercy Ships.

У липні корабель залишив верф у Китаї, де його збудували, й успішно пройшов усі обов’язкові випробовування. Під час проходу судна Суецьким каналом його було звільнено від оплати на знак поваги до його благородної місії. Корабель рухається до берегів Африки, де надаватиме безоплатну допомогу місцевому населенню.

«На мою думку, корабель милосердя — чудова ідея, вона дарує надію на одужання жителям багатьох африканських країн», — заявив журналістам президент Сенегалу Макі Салл, який спільно з урядом Єгипту сприяв безперешкодному проходженню судна Суецьким каналом.

В Африці Global Mercy зустрічатимуть навесні 2022 року.

До Бельгії судно прибуде з Мальти, де його додатково дообладнали. У порту Антверпена Global Mercy перебуватиме з вересня 2021 року по лютий 2022 року. За цей період усі роботи з устаткування та облаштування плавучої лікарні має бути завершено. У порту Антверпена судно стоятиме, його обслуговуватимуть безкоштовно.

Встановлюватимуть медичне обладнання та інформаційні системи на кораблі волонтери не лише з Бельгії, а й усього світу. Як повідомив директор антверпенського порту Еннік Де Ріддер, десятки компаній, які працюють у порту, погодилися надати всю можливу допомогу для облаштування Global Mercy та підготовки його до першої місії.

Global Mercy — не перший плавучий госпіталь. Біля берегів Африки вже курсує подібний корабель African Mercy — «Африканське милосердя». Тепер ці два медичні судна працюватимуть спільно і, як очікується, зможуть обслуговувати вдвічі більше пацієнтів, проводити не лише хірургічні операції, а й навчання й тренінги медичних працівників із найбідніших країн Африки.

Global Mercy здатен умістити а борту до 950 осіб — членів екіпажу, лікарський персонал і волонтерів. Завдовжки судно 174 метри, завширшки — 28,6 метра. На його борту буде шість операційних, 200 ліжкомісць, лабораторія, поліклініка й стоматологічні кабінети. Загальна площа лікарняного відділення становить сім тисяч квадратних метрів. У плавучій лікарні щороку безоплатно працюватимуть понад тисячу професійних лікарів-волонтерів. Перший порт заходу корабля Global Mercy навесні 2022 року — столиця Сенегалу Дакар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Україна – третя у світі за добовою смертністю від коронавірусу
13:10 - Ср / 27 Жов. Здоров'я
В Україні триває Марафон Прощення
12:00 - Ср / 27 Жов. Здоров'я
Скасували дебати про вакцинацію від коронавірусу
10:40 - Ср / 27 Жов. Здоров'я, Події
«Вакцинація не є гріхом»: звернення правління УЦХВЄ
14:33 - Пн / 25 Жов. Здоров'я
Вакцинуватися чи ні? В Києві відбудуться дебати лікарів-християн
11:05 - Нд / 24 Жов. Здоров'я, Події, Україна
«1000 подарунків для ближнього»: християни в Черкасах роздають продукти потребуючим
12:21 - Пн / 18 Жов. Благодійність, Україна
Як покращити імунітет восени: поради лікарів
13:03 - Чт / 14 Жов. Здоров'я
У ТікТок з’явився небезпечний для здоров’я тренд
11:30 - Пн / 11 Жов. Здоров'я
Як працює християнська клініка на колесах
10:44 - Нд / 10 Жов. Здоров'я
В Україні запустили благодійну акцію для підтримки онкохворих дітей
09:58 - Нд / 10 Жов. Благодійність, Україна
Е-лікарняні: що зміниться для лікарів та пацієнтів
16:26 - Чт / 07 Жов. Здоров'я
У Луцьку батьки за свій кошт створять центр соціалізації для молоді з аутизмом
11:15 - Сб / 02 Жов. Благодійність, Україна