Християнська школа в Австралії може втратити ліцензію за біблійну позицію щодо ЛГБТ
0
Citipointe

Приватна християнська школа Брісбена Citipointe в Австралії потрапила під шквал критики після оприлюднення тексту контракту із підтвердженням цінностей.

Про це пише c4u.org.ua.

«Ми віримо, що Бог має на меті, щоб сексуальна близькість відбувалася лише між чоловіком і жінкою, які одружені один з одним. Ми віримо, що будь-яка форма сексуальної аморальності (включаючи, але не обмежуючись: перелюб, розпусту, гомосексуальні акти, бісексуальні акти, зоофілія, інцест, педофілію та порнографію) є гріховною та образливою для Бога та є руйнівною для людських стосунків та суспільства», – пишуть батьки учнів.

 Документ включав положення про визнання тієї статі, з якою людина народилася.

Директор школи — пастор-п’ятидесятник Брайан Малхеран, який очолює навчальний заклад протягом чотирьох років. 

Після хвилі критики шкільної політики у Citipointe заявили, що «шкодують, що контракти викликали у студентів відчуття дискримінації», однак директор додав, що школа має право підтримувати свій дух і «свободу продовжувати надавати освіту на основі наших спільних переконань».

З вираженням переконань в Австралії стало непросто і цей шкільний скандал є тому підтвердженням. Розголошення інформації про переконання студентів призвело до хвилі цькування випускників, учнів і їх батьків. 

В заяві керівництва школи міститься також заклик поважати переконання християн: 

«Нас глибоко засмучує те, що деяких студентів зневажають у суспільстві просто за їхні релігійні переконання або тому, що вони навчаються в коледжі».

Місцеві ЛГБТ-активісти і так звані «правозахисники» стверджували, що контракт є порушенням антидискримінаційного акту Квінсленду. 

Уповноважений штату з прав людини Скотт Макдугалл сказав, що школи не повинні вимагати підписувати контракт із засвідченням цінностей. Наразі цю справу розслідує Рада з акредитації недержавних шкіл.

Декларація віри чи визнання цінностей навчального закладу є давньою практикою як релігійних, так і світських навчальних закладів. Якщо розглядати саме християнські школи, то обов’язковість підписання подібних документів є логічним, адже це випливає із самої концепції таких закладів. Школа Бріспена та інші християнські коледжі при зарахуванні передбачають підписання декларації віри не щоб принизити когось: але щоб учні і їх батьки могли зробити усвідомлений вибір щодо того, чи можуть вони підтримати та прийняти зміст і методи навчання.

Питання свободи для християнських шкіл є одним з базових для забезпечення свободи віросповідання. В сучасних реаліях батьки, які хочуть виховувати дитину в християнському дусі, не можуть покладатися на державні школи (хоча колись такої проблеми не було). Однак тепер навіть приватні навчальні заклади не мають належної свободи, що несе загрозу для християнських сімей і їх права вести спосіб життя, узгоджений з їх вірою.

Приклад школи Citipointe та багато інших демонструють необмеженість посягань ЛГБТ-активістів на права людей, які не розділяють їх ідеї. Таким чином, їх метою є руйнування будь-яких середовищ (особливо пов’язаних з вихованням дітей), де існує публічна і однозначна позиція несприйняття гендерної ідеології та морального релятивізму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Найсильніша людина світу, запальні бандуристи та благодійний збір коштів: у Луцьку відбувся ТАТО Fest
13:40 - Вт / 21 Чер. Події, Сімейні цінності
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
Найкращих учителів із предметів духовно-морального спрямування та юних знавців Біблії привітають онлайн
16:46 - Пн / 23 Тра. Біблія, Освіта, Події
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
09:40 - Вт / 12 Кві. Світ, Свята
Християни Європи створили низку вебплатформ для допомоги українським біженцям
17:25 - Ср / 30 Бер. Світ
Вступна кампанія 2022: що треба знати абітурієнтам
13:17 - Ср / 30 Бер. Освіта
Поради для матусь, які виїхали за кордон
13:29 - Пн / 28 Бер. Сімейні цінності
В Ізраїлі знайшли найдавніший текст з іменем Бога
12:26 - Сб / 26 Бер. Історія, Світ
У Варшаві влаштували перформанс на підтримку України
11:58 - Сб / 26 Бер. Світ
США нададуть мільярд доларів гуманітарної допомоги для українців
10:30 - Пт / 25 Бер. Події, Політика, Світ, Україна