Християнські виші в США знижують вартість навчання, щоб зробити освіту доступнішою
0
Gordon_College_Bell_Pavillon-900×450

Коледж Гордон в Уеннамі, Массачусетс, оголосив про скорочення плати за навчання на 33%, приєднавшись до двох інших членів Ради християнських коледжів і університетів, які також змінили вартість навчання за останні два тижні, щоб зробити приватну християнську освіту доступнішою.

Про це пише ІА «Світогляд» з посиланням на Christian Headlines.

Це різке скорочення стало частково можливим завдяки кампанії зі збору коштів, яка зібрала понад 70 мільйонів доларів. Це також пов’язано з рішенням відійти від традиційної «дисконтної моделі», згідно з якою більш високі тарифи на навчання в коледжах дозволяють їм пропонувати фінансову допомогу за рахунок інвестицій і давати стипендії.

Прозоре ціноутворення і доступність також були ключовими мотивами для Seattle Pacific University, Уесліанської школи в Сіетлі, яка 22 вересня оголосила про 25-відсоткове скорочення плати за навчання разом з 4-процентним обмеженням на майбутнє підвищення плати за навчання.

«Сприйняття нашої максимальної ціни ставало все більшою і більшою перешкодою», – пояснив Нейт Муттет, віцепрезидент з питань управління та маркетингу.

Муттет сказав, що Seattle Pacific University зупинився на помірній зміні цін, що дозволило б університету знизити початковий ціновий бар’єр, а також пропонувати щедрі академічні стипендії, стипендії за різні заслуги  і релігійні стипендії.

«Багато студентів виключають приватний християнський університет, тому що не розуміють, як це можна собі дозволити, – сказав Муттет. – Але всі студенти повинні мати можливість хоча б розглянути питання про невеликий приватний християнський університет».

Маллен з коледжа Х’югтон зазначив, що сміливе скорочення плати за навчання не обов’язково є правильним кроком для кожного навчального закладу. Багато що залежить від демографії студентів, а також від конкурентів коледжу. Проте, сказав Маллен, перша реакція на рішення Х’югтона була позитивною. У коледжі зростає кількість заявок, а відвідуваність веб-сайту збільшується на кілька сотень відсотків.

«Я думаю, що багато сімей наразі вважають приватну християнську освіту розкішш», – додав Маллен. – Місія Х’югтона з самого початку полягала в тому, щоб дати можливість студентам, які інакше не змогли б отримати високоякісну християнську освіту».

Скорочення набуде чинності восени 2021 року, в результаті чого плата за навчання в коледжі Гордона знизиться до 25 250 доларів, а його річна «фіксована ціна», включаючи навчання, проживання, харчування та комплексну плату, – з 50 650 до 37 950 доларів. Згідно з результатами опитування CCCU 2019 року, неконфесійний християнський коледж тепер є однією з 11 шкіл CCCU, які коли-небудь змінювали вартість навчання.

Коледж також має намір зберегти стипендії, незважаючи на зниження плати за навчання:

«Ми робимо щось нове, значно знижуючи плату за навчання, але при цьому зберігаючи практично всі наші стипендії», – сказали в коледжі.

Коледж Х’югтона в штаті Нью-Йорк вибрав інший підхід. 25 вересня коледж, спонсорований церквою Уеслі, оголосив про зниження вартості навчання на 53%, при цьому в 2021 році плата за навчання знизиться на 15 900 доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Філія Запорізької біблійної семінарії: в Дніпрі навчатимуть основ християнської освіти
15:13 - Ср / 14 Жов. Освіта
На міжнародній конференції ReCamp-2020 розкажуть про альтернативну освіту
12:10 - Сб / 10 Жов. Освіта
«Школа — занадто обмежена, щоб розкривати таланти дітей»: вчитель року України
18:15 - Ср / 07 Жов. Освіта, Україна
Християнська відкрита академія представила викладачів
11:26 - Чт / 01 Жов. Освіта
У Київській богословській семінарії відбулась випускна церемонія
16:55 - Вт / 22 Вер. Освіта, Україна
Клас на карантині: як запобігти булінгу, якщо один учень захворів на COVID-19
16:28 - Пн / 21 Вер. Освіта, Світ
Федеральний суддя наказав шкільному округу штату Теннессі припинити молитви та читання Біблії
14:35 - Нд / 20 Вер. Освіта, Світ
Як християнам впливати на суспільство: запускають освітній проєкт
12:26 - Чт / 17 Вер. Освіта
Не нудна руханка: як TikTok допоміг зробити «фізкультурну революцію»
19:40 - Вт / 15 Вер. Освіта, Україна
Навчатимуть музичного мистецтва: відкривається християнський центр «Майстерня талантів»
11:04 - Вт / 15 Вер. Музика, Освіта
72% українців вважають, що діти цього року мають ходити у школи
19:05 - Пт / 11 Вер. Освіта
Київські п’ятидесятницькі церкви долучаються до нових освітніх ініціатив
19:28 - Вт / 08 Вер. Освіта