Християнський музичний гурт «Бет-Ел» відсвяткував свою 20-ту річницю
0
2020-11-16 15.33.16

У неділю, 15 листопада, в Луцьку відбувся музичний вечір, приурочений 20-тій річниці служіння християнського музичного гурту «Бет-Ел». Захід був організований Музично-творчим комітетом ВООЦ ЄХБ.

Місцем проведення музичного вечора було приміщення луцької церкви «Дім Євангелія». Незважаючи на те, що зал розрахований на кілька сотень людей, через карантин кількість глядачів була доволі малою. Усі охочі переглянути концерт були запрошені до онлайн-перегляду.

Разом з групою участь в концерті взяв християнський симфонічний оркестр «Soli Deo». Як зауважив лідер гурту Петро Ткачук, їхнє звучання завдяки оркестру стало набагато потужнішим і багатшим:

«Ми навіть не мріяли про це! Я дуже дякую оркестру за цю співпрацю, а також Віталію Матвійчуку, який зробив аранжування наших пісень».

2020-11-16 15.31.57

Також на заході відбулася презентація нового альбому гурту під назвою «Христос – центр». Частина пісень, які виконав гурт, була з цього альбому.

«Це велике Боже диво, що ми можемо бути сьогодні тут, співати, ділитися тією творчістю, яку дав нам Господь. Якби не Він, нас тут було б.

Сьогодні ми святкуємо невеличку річницю. Якийсь період Бог дозволив нам разом грати, співати, поклоняючись Йому. Тому, я думаю, правильно буде час від часу, проходячи уривки нашого життя, дякувати Тому, Хто нас створив, Хто вклав у нас життя і дав усе необхідне. Саме тому ми поклоняємося Богу в цей вечір», – сказав лідер Петро Ткачук, розпочинаючи виступ гурту.

2020-11-16 15.32.54

Після кількох пісень до глядачів звернувся голова Волинського об’єднання церков євангельських християн-баптистів Ярослав Троць:

«Автор однієї з пісень гурту закликає бути там, де знаходиться Христос, в домі Господньому. Назва гурту «Бет-Ел» в перекладі звучить як «Дім Божий». Я переконаний, що починаючи своє служіння, учасники гурту запитували Господа: «Що Ти очікуєш від нас?». І ось служінням групи «Бет-Ел» було саме зазивати людей в Дім Божий».

2020-11-16 15.32.43

Єпископ закликав усіх до молитви поклоніння та, насолоджуючись музикою й співом, віддати славу Богу й подякувати музикантам.

«Яким би гарним та радісним не було б наше свято, я не можу не сказати головного. Нам варто, живучи зараз на цій землі, попіклуватися про те, що буде потім. Рано чи пізно наше життя скінчиться. Чи маєте ви впевненість, де ви будете в майбутньому?» – запитав Петро Ткачук.

Він розповів про те, як одного разу хотів потрапити на великий концерт. Але, незважаючи на те, що організаторами та ключовими персонами того заходу були його знайомі, він не потрапив туди. І все тільки через те, що не мав квитка.

2020-11-16 15.40.28

«Посоромлений я пішов, не потрапивши на той концерт. Сьогодні ми хочемо вам запропонувати перепустку на вічне свято – свято, яке набагато більше і прекрасніше за наше, свято з Ісусом Христом. Чи маєте ви перепустку туди? Я вважаю за потрібне сьогодні про це наголосити!» – сказав Петро Ткачук.

Ведучий заходу Анатолій Левценюк провів невеличкий конкурс для присутніх. За правильну відповідь на запитання про кількість випущених «платинових», як пожартував ведучий, альбомів гурту, переможець отримав диск нового альбому «Христос центр».

2020-11-16 15.33.09

Під час виконання однієї з пісень глядачі змогли переглянути фото архів зі служіння гурту. Згодом глядачам показали відеоролик про історію утворення та розвитку групи.

Як зауважив Петро Ткачук, в колективі за період 20-ти років було багато учасників і більшість з них були присутні в залі. Також він представив тих, хто був з ним на сцені. В переважній більшості це були брати, які й започаткували служіння музичної групи. Будучи ще зовсім юними – коли вони починали, наймолодшому учаснику було 13, – вони горіли одним бажанням – прославляти Господа тими дарами, талантами й вміннями, які дав Бог. За цей період музиканти виросли не лише фізично, а й професійно.

Почавши служіння, вже тоді гурт зіштовхнувся з нерозумінням та критикою, а були й ті, хто вірили, надихали та підбадьорювали. Згодом «Бет-Ел» стали запрошувати на молодіжні та євангелізаційні зустрічі, а з часом і на весілля.

Якщо до першого альбому гурту ввійшли пісні прославлення та лише одна власна, то уже четвертий став першим авторським альбомом. Після того гурт активно відвідує міста України, а також євангелізаційні заходи в Білорусії та в Росії.

2020-11-16 15.32.36

В 2013 році вперше за всю історію свого існування гурт на пів року пішов на канікули. Згодом, після певного переосмислення, група почала рухатися далі, неодноразово змінюючи склад. Праця над новими піснями швидко почала набирати обертів, музиканти продовжували зростати в майстерності та в досвіді, покращуючи звучання  гурту якісними інструментами та технічним забезпеченням, переймаючи досвід професіоналів. Гурт «Бет-Ел» зіграв чималу кількість концертів, починаючи з маленьких сільських громад та аж до багаточисельних аудиторій у різних місцях. Метою гурту як і тоді, так і тепер залишаються три незмінні позиції: прославлення Того, Ким все створено; збудування віри християн і проголошення Євангелії.

Насамкінець пастор церкви села Розничі Петро Матвійчук побажав, щоб ідея прославлення Господа ніколи не полишала музикантів, а вічно жила в їхньому серці. Також пастор закликав заохочувати дітей і молодь до навчання гри на музичних інструментах та вчити наступне покоління славити Бога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2020-11-16 15.33.02
Християнський музичний гурт «Бет-Ел» відсвяткував свою 20-ту річницю

За темою

Християнська співачка Кері Джоб номінована на «Греммі» за пісню «Благословення»
16:04 - Вт / 01 Гру. Люди, Музика
Неординарний музичний квартет із США досягає мільйони слухачів Євангелієм
15:34 - Чт / 26 Лис. Музика
Почалося відкрите голосування на Вільному радіо в номінаціях щорічної музичної премії
16:45 - Вт / 24 Лис. Музика
Відома попзірка Кеті Перрі заспівала християнський гімн «Як олень» на премії AMA 2020
13:30 - Вт / 24 Лис. Люди, Музика
Відомий співак Джастін Бібер заявив, що його намір – привести людей до Бога
13:13 - Пт / 20 Лис. Люди, Музика
Фаррелл Вільямс повернувся до «церковних коренів» і зняв документальний серіал про госпел-хор
17:17 - Чт / 19 Лис. Люди, Музика, Фільми
Музика та пісні з сурдоперекладом: Євангеліє звучить в центрі Маріуполя
17:55 - Вт / 17 Лис. Музика, Церква України
Новий фільм-мюзикл «Різдво на площі» підкреслює важливість прощення
14:20 - Вт / 17 Лис. Музика, Фільми
Християнська група for King & Country презентувала свій перший різдвяний альбом
14:24 - Сб / 07 Лис. Музика
Група прославлення Passion випустила свій перший різдвяний альбом
14:39 - Чт / 05 Лис. Музика
З гаслом «Ісус любить усіх»: Каньє Вест відкрив християнську академію для співаків
13:30 - Чт / 05 Лис. Люди, Музика, Освіта
«Всім Серцем»: стартував Національний відбірковий конкурс для Другого збірного музичного альбому хвали та поклоніння
16:25 - Пн / 02 Лис. Люди, Музика, Світ