«Ісус может спасти!» – християнський проповідник закликав жителів Нью-Йорку до покаяння
Знімок екрана 2020-06-04 о 11.01.47
Фото:скріншот з відео

В кінці березня християнський проповідник Філіп Блер виголошував Євангеліє на напівпорожніх через карантинні обмеження вулицях Нью-Йорка. Проповідник вдягнув хітон та закликав його мешканців покаятися в гріхах і навернутися до Бога.

Відео євангелізації опублікували на ютуб-каналі Torch of Christ Ministries. Подібні заклики проповідник виголошував ще у 9 містах США: Сан-Франциско, Лос-Анджелесі, Новому Орлеані, Хюстоні, Лас-Вегасі, Чикаго, Атланті, Маямі та Вашингтоні, пише ІА Світогляд.

“Нью-Йорк, покайся, Ісус Христос гряде! Покайся в своєму непослуху і своїй гордості, суєті і марнославстві, любові до грошей і матеріалізмі. Ви боїтеся померти… Ісус дає вам життя. Ви можете бути врятовані! Від чого? Від вічності в пеклі. Ви повинні смирити себе, виберіть, кому будете служити. Покличте Господа, поки Він близько!” – наголосив Блер.

Філіп Блер є засновником і директором місіонерського служіння Torch of Christ Ministries (“Факел Христа”). Як розповідає проповідник, тільки за 2 останні роки працівники місії відвідали більше 40 міст у США і понад 20 країн світу та проповідують Бога “зламаним” людям. Місіонери беруть участь у багатьох заходах, проводять євангелізації у церквах та на вулицях, годують бідних та бездомних, роздають гуманітарну допомогу.

Детальніше про місію

На веб-сайті місії говориться, що Torch of Christ Ministries прагне до того, щоб світло Христове проникло в усі темні місця. В місії наголошують, що всі її учасники – колишні загублені душі, які колись були на дні, однак Христос віднайшов їх, очистив Своєю кров’ю і дав надію. Теперішні спасенні душі є лише невеликою частиною Божого війська, з яким Господь воює проти сил темряви, і які тепер намагаються рятувати тих, хто гине, словом Євангелії.

“Служіння Torch of Christ Ministries – це служіння повного Євангелія, і ми віримо, що спасіння відбувається тільки по благодаті через віру. Ми віримо, що все викладене в Біблії все ще актуальне і знаходиться в межах нашої досяжності сьогодні. Ми віримо в чудеса, зцілення, звільнення і пророцтво. Ми віримо в дію дев’яти дарів Духа, описаних в 1Коринтян 12. Крім того, ми віримо, що вірою можуть бути переміщені гори, і серця та уми розбещеного і порочного покоління можуть бути звернені до Господа в покаянні. Хоча ворог перекручує істину Слова Божого і змушує багатьох віруючих відвертатися від надприродних аспектів Бога, ми, як і раніше, стверджуємо, що Господь вчора, сьогодні і навіки Той самий, і для Його Слова немає обмеження в часі. Ми не обмежуємо Господа або Його здатність руйнувати наше обмежене мислення і віру Його безмежною силою. Ми молимося за пробудження. Ми молимося, щоб душі були навернені в масовій кількості. Ми молимося про те, щоб Святий Дух діяв і зберігав від обману безліч втрачених душ, які шукають миру. Ми віримо, що Господь вірний Своїй волі і ніколи не залишить нас. Ми віримо у важливість і силу щирої, молитви, як особистої, так і спільної. Ми віримо в послух, і що любов до нашого Господа і Спасителя всім нашим серцем, душею, розумом і силою приведе до добрих справ і вірного служіння. Нарешті, ми щиро віримо у важливість Тілу Христовому працювати разом для виконання Великого Доручення. Так багато в нашому світі ніколи не чули Євангелія. Ми руки і ноги Христа! Здавайся, підкоряйся, вір і слухайся!” – йдеться на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Ісус может спасти!» – християнський проповідник закликав жителів Нью-Йорку до покаяння

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
09:40 - Вт / 12 Кві. Світ, Свята