Християни роздали 40 000 Біблій дітям із зони конфлікту на Сході України
0
2021-11-23 23.51.56

Представники організації «Голосу мучеників-Корея» в рамках благодійного проєкту роздали 40 000 «Нових Заповітів у Картинках» дітям із зони конфлікту на Сході України.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на пресцентр «Голос мучеників-Корея».

Коли Ваня отримав у подарунок «Новий Заповіт у Картинках» (Action Bible New Testament), він розплакався.

«Це нагадало йому його батька», – каже представник «Голосу мучеників-Корея» доктор Хен Сук Фолі.

Ваня, маленький хлопчик, який проживає в селі з населенням близько тисячі людей у ​​так званій «сірій зоні» Східної України, яка формально належить Україні, але не під контролем офіційної влади країни.

Діти, які живуть на цій території, чують вибухи та мінометні обстріли майже щодня, але вони, як і раніше, ходять до школи.

Саме у школі Іван отримав Дитячий Новий Заповіт, де зібралося близько 30 дітей.

«Коли Ваня отримав Новий Заповіт, він раптово заплакав, тому що це нагадало йому про його батька, який був пастором невеликої помісної церкви до того, як був затриманий і ув’язнений незабаром після початку військового конфлікту», – каже представник Фолі.

Побачивши реакцію Вані, організатори заходу помолилися разом із ним, щоб Бог захистив його батька.

Тепер вони щомісяця відвідують Ваню та його матір, підтримують їх матеріально та в молитвах, і вони також розпочали пошуки тата Вані, звернувшись до кількох міжнародних організацій.

«Новий Заповіт у Картинках», який отримав Ваня, був одним із 40 000, які роздали дітям у зоні конфлікту по всій Східній Україні в рамках проєкту, що фінансується та що здійснюється кількома організаціями, які об’єдналися для реалізації ініціативи, включаючи «Голос мучеників-Корея», «Голос мучеників Канада», «Місія Євразія» та «Школа без Стін».

З 2014 року цей регіон охоплено збройним конфліктом, переслідуванням євангелістів та тоталітарною політикою.

Нещодавно Європейський євангельський альянс (ЄЄА) назвав його регіоном Європи, де церква найбільше страждає.

«Дехто може сказати: «Слід почекати поки вщухнуть бойові дії, а потім розповсюджувати Біблії», але нам та іншим організаціям, які підтримують місцевих християн, добре відомо, що кожного разу, коли в якомусь районі відбувається серйозний конфлікт, саме тоді люди звертаються до Бога та відкриваються для читання Біблії. Вони шукають надію. Їм, як і раніше, потрібно ходити на роботу і на ринок, а їхнім дітям, як і раніше, потрібно ходити до школи».

Для поширення Біблій під час збройних конфліктів потрібні місцеві християни, які мають знання про місцевість, якої немає у служителів ззовні.

«Найважча робота завжди виконується місцевими віруючими, – каже представник Фолі.

Це не ситуація, коли вони просто їздили на вантажівках та роздавали дитячі Біблії. Їм довелося піти на великий ризик і подолати багато труднощів, щоб поширити ці Нові Заповіти в картинках серед дітей кожної церковної громади. Їм доводилося перетинати кордони та здебільшого пересуватися за умов повної таємності. Вони працювали з місцевими віруючими у кожному населеному пункті, дізнаючись інформацію про те, як і коли пересуватися, де і кому роздавати Біблії. Це не той проєкт, який могли б виконати місіонери чи короткострокові місіонерські команди, які б великі бюджети вони не мали».

Представник Фолі каже, що, хоча поширення 40 000 «Нових Заповітів у Картинках» вже завершено, робота служіння все ще продовжується.

«Кожна Біблія була передана дитині з реальними потребами та реальними проблемами. Як і у випадку з родиною Вані, місцеві християни працюють з організаціями, які об’єдналися заради цього проєкту, щоб знайти пасторів, що зникли безвісти, допомогти християнам-євангелістам, які страждають через свою віру, і відповісти на запитання дітей, які хочуть більше дізнатися про Ісуса».

Як приклад вона наводить 10-річного Максима, який походив із християнської родини в районі, який не контролюється владою України.

«Влітку він може їздити до бабусі до менш обмеженої частини України. Саме там, у літньому таборі, він отримав один із «Нових Завітів у Картинках». Наприкінці літа, коли він повернувся додому, він привіз із собою отриману Біблію, та тепер читає її вдома зі своєю родиною. Таким чином, вплив поширюється не лише на дітей, які спочатку отримали Біблію».

Представник Фолі каже, що за оцінками організацій цей проєкт торкнувся понад 100 000 членів сімей, а також надав ресурси приблизно 700 християнським лідерам зі 126 церков у Східній Україні.

«Християни із закритих країн знають ефективні та безпечні шляхи досягнення мешканців сусідніх регіонів чи держав, на відміну від місіонерів, які приходять ззовні і яким часто доводиться залишати країну у разі конфлікту чи коронавірусу, – каже представник Фолі.

Місцеві віруючі кажуть нам: «Дайте нам інструменти, такі як ці «Нові Завіти в Картинках», і ми завершимо роботу». Такою є стратегія «Голосу мучеників» у всьому світі з часів холодної війни, і це продовжується і сьогодні, коли ми забезпечуємо матеріалами підпільних християн у більш ніж 70 країнах, де християн переслідують чи обмежують».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2021-11-23 23.52.08
2021-11-23 23.51.59
2021-11-23 23.52.04

За темою

Мер Рівного оголосив 5 грудня днем молитви за місто
10:42 - Нд / 28 Лис. Україна
На Рівненщині говорили, як стати «жінкою 31-го рівня»
14:03 - Сб / 27 Лис. Події
В Україні буде перший медичний молитовний сніданок
11:31 - Сб / 27 Лис. Події, Україна
Відбудеться конференція про гроші для християн: ще є можливість зареєструватися
12:34 - Пт / 26 Лис. Події
РЄПЦУ закликає уряд віднести релігійні організації до категорії «побутові споживачі»
16:33 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
«Служіння. Творчість. Місія»: відбудеться сьома музична конференція
15:50 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
У Закарпатській області провели ретрит і конференцію для служителів
14:45 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
Мер міста Тернопіль зустрівся з заступником голови Всеукраїнського Союзу Церков ЄХБ
13:50 - Ср / 24 Лис. Події, Політика, Україна
«Зламане серце – сильне служіння»: баптисти провели конференцію для пасторів
11:45 - Ср / 24 Лис. Події, Україна
«Бог любить дітей»: вчитель-християнин виготовив 2100 парт для школярів в США
16:52 - Вт / 23 Лис. Дитяче служіння, Світ
#Коробочкащастя: християни запустили благодійний челендж до Різдва
14:47 - Вт / 23 Лис. Благодійність, Дитяче служіння, Події, Свята, Україна
Фінансова підтримка служіння: УБТС запускає Різдвяний грант
14:02 - Вт / 23 Лис. Події, Україна