Християни в Пакистані роздають продуктові набори всім, хто на межі голоду
Pakistan-800×445

Християни в Пакистані організували допомогу продовольством всім нужденним, незалежно від вір, каст і громад, закликаючи співвітчизників «знищити бар’єри дискримінації і об’єднатися в ім’я гуманізму».

Про це повідомляє sedmitza.ru з посиланням на fides.

Кардинал Джозеф Коуттс (Joseph Coutts), архієпископ Карачі, відкриваючи пункт розподілу продуктів харчування, створений у співпраці та партнерстві з неурядовою організацією Jafaria Disaster Management Cell (JDC), заявив:

«Ми повинні працювати в дусі єдності, щоб подолати проблеми, з якими наші співгромадяни стикаються в цій глобальної пандемії. Давайте відкриємо один одному наші серця і добре попрацюємо, щоб послужити всім нужденним, незалежно від вір, етнічної або соціальної приналежності».

Громадські рухи та соціальні ініціативи такого роду стрімко множаться в Пакистані, в той час як введені урядом карантинні обмеження лягають важким тягарем, перш за все, на найбідніші сім’ї і всіх тих, хто зайнятий у «неформальній” економіці, займається поденщиною і насилу зводить кінці з кінцями. Саме тому кардинал Куттс закликав:

«Давайте знищимо бар’єри дискримінації та об’єднаємося заради гуманізму в ці тяжкі дні. Нинішня пандемія обрушилася не тільки на бідних і нужденних, від неї страждають і благополучні професійні фахівці, і бізнес, і економіка в цілому. Від неї страждає також духовне життя в нашому суспільстві і по всьому світу. Тому це сприятливий час для проявів любові, єднання, міжрелігійної гармонії, час спільної праці на благо ближніх заради подолання проблем, що викликаються пандемією. Наші священники і багато мирян в своїх парафіях надають допомогу нужденним сім’ям продуктами харчування, матеріальними засобами і втіхою, не розділяючи побратимів за ознакою віри, касти, етнічної приналежності і культури».

Генеральний секретар Фонду JDC Сайед Зафар Аббас Джафр (Syed Zafar Abbas Jafri) говорить:

«Я вдячний кардиналу Джозефу Куттс за цю допомогу. Кардинал Джозеф Куттс і його громада завжди знаходяться на передньому краї міжрелігійних відносин, самовіддано трудяться на благо наших співвітчизників, керуючись найбільш благородними мотивами. Ми вже охопили продовольчими наборами 4000 сімей в місті Карачі і найближчим часом очікуємо прибуття нової партії. Наш фонд JDC пропонує свої послуги нужденним усіх віросповідань і прошарків без будь-якої дискримінації».

Первейз Джилл (Pervaiz Gill), представник католицької єпархії Карачі в таборі допомоги, розгорнутому в комплексі собору Святого Патріка, розповідає:

«Люди приїжджають до нас за продовольчими наборами з усього міста Карачі і, відповідно до інструкцій кардинала Джозефа Куттс, ми видаємо набір кожному, хто має облікову картку в національній базі даних. Наш табір обслуговує приблизно 200 сімей щодня. Сто продовольчих наборів поставляє католицька єпархія Карачі, а ще сто – фонд JDC».

Така ж благодійна діяльність проводиться в ці дні по всьому Пакистану. Церковні групи продовжують розшукувати кожного, хто потребує допомоги. Наприклад, отець Каісар Фероз (Qaisar Feroz), парафіяльний священик у храмі Святого Йосипа в Лахорі, який допомагає 70 сім’ям, каже:

«Прихід зараз збирається підтримати ще 100 сімей. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти тим нашим парафіянам, які займалися поденною роботою, але через карантин втратили її і витратили останні кошти».

Він нагадує, що багато людей в країні тяжко страждають через ізоляцію і карантинні обмеження на торгівлю і послуги.

Організація «Активна молодь», яка діє під егідою католицької церкви в Сахівале, розподіляє продовольчі набори серед вдів, сиріт, транссексуалів, інвалідів, циган і незаможних. Ашікназ Хохар (Ashiknaz Khokhar), секретар організації, каже:

«Наш обов’язок – допомагати нужденним людям, ми розносимо продуктові набори по домівках, щоб знизити ризик поширення вірусу. На сьогодні ми допомагаємо 100 родинам і збираємо кошти на продовження за підтримки нашого парафіяльного священика. За рахунок цих коштів ми формуємо продовольчий банк у нашій церкві, щоб охопити якомога більше наших співвітчизників в час потреби».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

primopiano_9878

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Християнський фонд We stand with Ukraine отримав від президента нагороду «Золоте серце»
16:36 - Сб / 28 Січ. Благодійність, Люди, Україна
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
На благодійному ярмарку в Ужгороді церква зібрала 100 тис. грн
18:45 - Вт / 03 Січ. Благодійність, Події, Свята, Церква України
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
Стань промінчиком Різдва для дитини: Пропонують долучитися до ініціативи «Різдвяний подарунок»
19:33 - Пт / 09 Гру. Благодійність, Дитяче служіння, Свята
Бог відкриває двері: При фонді «Ми поруч» розпочав роботу Центр духовної підтримки українців
17:50 - Вт / 06 Гру. Благодійність, Події, Християнські цінності
Місіонери СITA розвивають служіння в Індії та Ефіопії
18:41 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Люди, Місія, Християнське життя
В Ірпені волонтери передали сім’ї новозбудований після влучання авіабомби будинок
17:53 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Україна, Церква України
Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника»
16:59 - Пн / 05 Гру. Благодійність, Люди, Свята