Командний виїзд «Движения Искателей Бога» вперше пройшов в онлайн-форматі
0
snimok-ekrana-124

У команді «Движения Искателей Бога» вперше щорічний виїзд пройшов в форматі онлайн. Це час, коли служителі команди можуть зібратися разом, щоб перебувати в молитві, поклонінні, слові й спілкуванні для подальшого служіння. 

Про це пише Бог news.

Виїзд об’єднав людей з різних країн: Україна, Естонія, Білорусь, Росія, США і Казахстан.

Кожен день виїзду був детально розписаний. Ранок ми починали з зарядки. Zoom, танці й люди з кількох країн — все, що потрібно для плідного й успішного дня, а також гарного настрою. Потім годину ми приділяли поклонінню й молитві. У цей час ми відчували Бога, Його любов і просто були з Ним. Дивно, як кожен раз приходить оновлення і сили, щоб й далі бути ефективними в тому, що ми робимо.

yzaxfsmozym

«Для нас велика честь служити помісним церквам по всьому світу, щоб їх будувати й зміцнюючи їх. Служіння іншим має таку особливість — це виснажує самих служителів. Саме для того, щоб наша команда могла продовжувати бути корисною Богу і людям, ми регулярно усамітнюємося з Богом, приймаючи служіння, навчаючись і оновлюючись », — поділився засновник команди «Движения Искателей Бога» Сергій Шидловський.

qvw-jys8pgs

На виїзді з самого початку ми почули про те, що скільки б років людина не служила, відносини з Богом завжди повинні бути його головним пріоритетом. Цьому приділяється основна увага в нашій команді.

«Подібно до того, як заряджається акумулятор, ми теж заряджаємося, щоб більше послужити іншим людям», — сказав Олександр Чувіров, лідер «Движения Искателей Бога», керівник проєктів «Пенуїл».

«Процес підготовки має важливе значення в житті будь-якого служителя. І я радий, що рік, що минає ми завершуємо саме так — в єдності та Божій присутності», — поділився Олександр Євсюков, лідер «Движения Искателей Бога», керівник медіагрупи БОГ.MEDIA.

ksinslotj-0

Крім часу в молитві та поклонінні наша команда також отримувала служіння в слові. Протягом декількох днів ми заглиблювалися в тему «Лідерство». Кожен урок розкривав цю сферу по-новому і відчувалося, як Бог викликає всередині трансформацію. У служінні команді взяли участь запрошені єпископи і пастори, які розповіли про важливість підготовки в життя лідера, його характер і здібності вести та піднімати інших людей:

«Кожен, хто бажає бути служителем, повинен мати здатність до навчання і змін», — Василь Вітюк, єпископ, пастор церкви «Слово життя».

«У житті бувають несподівані повороти. Найголовніше для нас — встояти», — Денис Подорожний, пастор церкви «Слово життя», лідер служіння« Будинок на скелі».

«Продовжуй бути вірним в тому, що ти робиш, і Бог обов’язково виконає Його обіцянку!» — Олег Тихонов, єпископ, пастор церкви ХВЄ «Церква Прославлення».

«Служіння Богові — це найбільша честь і задоволення. Нагорода за служіння —ще більше служіння. Нагорода за відповідальність — ще більше відповідальності», — Юрій Шумаєв, президент Євангельського альянсу Казахстану, єпископ ЄЦ «Агапе».

«Ти не можеш змінити весь світ, ти можеш вплинути тільки на малу частину, яку тобі довірено і через це на весь світ», — Павло Реннер, старший пастор церкви «Добра Новина».

«Ми були усиновлені та викуплені Богом, щоб мати спілкування з Ним і бути Його дітьми. І вже з цього випливає наше служіння, зростання у вірі, подолання викликів», — Поліна Реннер, дружина пастора Павла Реннера.

«Ми повинні бути тими людьми, хто здатний взяти відповідальність за інших, піклуватися про них, наставляти, допомагаючи їм відбутися», — Веніамін Брух, єпископ спілкування церков «Калварі».

«Боже Царство — вічне. Він не завершив Свою роботу, і ще багато нас чекає. Продовжуйте проповідувати, продовжуйте любити людей і ніколи не здавайтеся», — Пол Зінк, єпископ церкви« Нове Життя», засновник приватної християнської школи «Провидіння».

«На прикладі Ісуса Навина ми бачимо, що тільки той, хто навчився підпорядковувався владі, може стати хорошим лідером сам», — Рік Реннер, єпископ церкви «Блага Вість».

Всі 7 днів атмосфера виїзду була наповнена радістю і вірою. В кінці кожен член команди відчував, що всередині сталося справжнє «перезавантаження». Цілі виїзду досягнуті, тепер можна сміливо зустрічати Новий рік!

«Я вдячний єпископам і пасторам, які відвідали нас цього тижня і послужили нам. Я вдячний команді за посвячення, працьовитість й вірність. Я вдячний партнерам за підтримку, за допомогою якої ми можемо продовжувати творити добро і множити пізнання Бога в народах. Всіх вітаю з Різдвом і Новим 2021-м роком! Бажаю, щоб у наступному році Бог розширив ваш крок, підняв на гору для вас недосяжну і вивів на просторе місце», — поділився Сергій Шидловський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Альтернатива YouTube: з’явився «безпечний» додаток з християнським контентом
17:43 - Пн / 25 Січ. Світ, Церква
У каліфорнійській церкві, яка відкрито виступала проти ЛГБТ, прогримів вибух
11:35 - Пн / 25 Січ. Світ, Церква
Подружжя місіонерів та їх 5-ти місячний син вирушають у Непал
13:00 - Нд / 24 Січ. Люди, Церква
Рік Уоррен: Бог може використовувати ваші помилки на благо
11:45 - Нд / 24 Січ. Люди, Світ, Церква
В Україні створили найбільшу онлайн-карту християнських церков
15:41 - Сб / 23 Січ. Україна, Церква, Церква України
Безхатченки проти волі й ексспортсмен в депресії: історії людей, яких врятували християни від морозів
14:24 - Сб / 23 Січ. Благодійність, Україна, Церква
Євангелізаційний рух PULSE привів понад 100 тисяч людей до Христа, – засновник руху
11:56 - Сб / 23 Січ. Світ, Церква
Міссурі став першим штатом в США, де більше не роблять аборти
18:30 - Пт / 22 Січ. Здоров'я, Люди, Світ
ADRA надає набори для укриття людям, які пережили три землетруси в Індонезії
16:55 - Пт / 22 Січ. Благодійність, Світ, Церква
У Німеччині переписали Біблію для «покоління Z», пристосувавши Святе Письмо під сучасних читачів
11:40 - Пт / 22 Січ. Біблія, Люди, Світ
В Данії хочуть зобов’язати всі церкви перекладати проповіді данською мовою
18:02 - Чт / 21 Січ. Політика, Світ, Церква
Щоб ширилося Євангеліє в джунглях: служителям у Папуа Новій Гвінеї купили позашляховик
16:28 - Чт / 21 Січ. Світ, Церква