Кожен християнин – місіонер: як провести Всесвітній день євангелізму
Знімок екрана 2020-03-16 о 12.22.55

30 травня 2020 року — Всесвітній день євангелізму. Мільйони віруючих на різних континентах будуть говорити про Ісуса в цей день. Як провести цей день християнину, порадили GLOBAL OUTREACH DAY у своєму офіційному зверненні.

Мета глобального всесвітнього руху — мобілізувати максимальну кількість християн по всьому світу для проповіді Євангелія.

Кожен християнин — місіонер. Разом ми зможемо досягти 1 000 000 000 осіб в 2020 році!

За останні 8 років під час GLOBAL OUTREACH DAY 15 166 349 осіб примирилися з Богом.

Звичайно, проповідь Євангелія — ​​це на щодень, проте величезна сила в тому, коли християни всього світу проголошуватимуть Євангеліє в один день всі разом! Це також спонукатиме продовжувати активно проповідувати Євангеліє протягом року, – йдеться у повідомленні.

Ініціатором євангелізації може бути кожен з нас: у своїх містах, селищах, на своїх вулицях. Можна використати один з творчих методів, які пропонують GLOBAL OUTREACH DAY або придумати щось своє.

Творчі методи євангелізації

Творчість — кращий інструмент для проповіді.

Місія STEIGER INTERNATIONAL пропонує творчі методи для проповіді, які використовуються вже протягом 4 років. Через ці проекти тисячі людей в різних куточках світу почули Євангеліє.

Не потрібен величезний бюджет або надздібності, можна легко втілити одну з цих ідей разом зі своїми друзями.

Скляна банка з посланням від Бога:

Знімок екрана 2020-03-16 о 12.48.19

Який інвентар потрібен: дві банки (з широкою шийкою), стіл, заздалегідь приготовані послання, таблички з написами «Free банка пророцтв», «Free банка з посланнями від Бога».

На столі стоять дві банки: послання від Бога (всередині вірші з Біблії), банка пророкувань (висловлювання відомих людей про кохання, віру). Пропонуємо людям отримати послання для себе. Людина сама обирає з якої банки дістати повідомлення, можна діставати з двох банок відразу.

Опісля, краще продовжити розмову питаннями: «Вам зрозуміло?», «Близько це вам, чи ні?», «Що ви думаєте з цього приводу?»

Спілкуючись з людьми про зміст їх послання, або пояснюючи сенс вірша з Біблії, можна перейти до проповіді Євангелія та молитви за людину.

Стілець чудес

Знімок екрана 2020-03-16 о 12.48.57

Інвентар: два стільці (в холодну пору року для стільців ще потрібні теплі пледи), таблички з написами «Free стільчик чудес», «Отримай своє чудо», «Чи віриш в чудеса?»

Ми пропонуємо людям побачити чудеса в їх житті. Пояснюємо, що якщо у них є біль в тілі, проблеми або ж мрії — вони можуть сісти на стілець і помолитися. Ми багато разів бачили чудеса і зцілення завдяки молитві, далі — дуже легко можемо продовжити розмову про Бога.

Візьми/Залиш

Знімок екрана 2020-03-16 о 12.49.27

Потрібен такий інвентар: дві коробки — біла з написом «візьми», чорна – «залиш», маленькі аркуші паперу, заздалегідь підготовлені підбадьорливі вірші з Біблії для білої коробки, ручки, таблички з написами «Візьми хороше, залиш погане», «Обміняй погане на хороше ».

На столі стоять дві коробки: чорна (залиш) і біла (візьми). Пропонуємо людям написати погані речі у своєму житті на аркуші паперу і покласти їх в чорну коробку, натомість взяти для себе побажання з білої коробки (вірш з Біблії).

Після цього можна продовжити спілкування з людиною, пояснюючи сенс вірша з Біблії, запропонувати людині помолитися, щоб Бог позбавив її від всіх негативних переживань.

Любов це…

Знімок екрана 2020-03-16 о 12.50.14

Інвентар: дошка з маркерами / кольоровою крейдою, таблички з написами «Що таке любов?», «Напиши / намалюй любов».

Пропонуємо перехожим намалювати або написати, що таке любов, на їх думку. Після того, як людина намалювала, задаємо питання: «Що означає ваш малюнок?», «Чому ви так вважаєте?»

Далі можна розповісти, що таке любов для нас і перевести до теми любові Божої і жертви Ісуса, а також помолитися про справжнє кохання в житті людини.

Запусти свою мрію в небо!

Знімок екрана 2020-03-16 о 12.51.20

Потрібно: гелієві кульки, невеликі аркуші паперу (підійдуть папірці для нотаток), ручки, таблички: «Запусти свою мрію», «У тебе є мрія?»

Пропонуємо, щоб людина написала свою мрію на аркуші паперу, а потім прив’язала до кульки і відпустила у небо. Перед тим, як людина відпускатиме кульку — молимось про її мрію, а потім продовжуємо розмову про Бога.

Що далі?

Потрібно заздалегідь продумати, куди запросити людей після євангелізації. Це може бути вечір, де люди зможуть більше дізнатися про Бога і церкви, альфа-курс або ж вивчення Біблії.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Український програміст навчив штучний інтелект читати Біблію українською
13:41 - Пн / 09 Січ. Біблія, Події
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
На благодійному ярмарку в Ужгороді церква зібрала 100 тис. грн
18:45 - Вт / 03 Січ. Благодійність, Події, Свята, Церква України
На молитовному сніданку в Черкасах молилися за перемогу для України
12:18 - Пт / 30 Гру. Події, Християнські цінності
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
Військові, капелани та волонтери зібралися разом на християнському форумі в Черкасах
15:15 - Нд / 18 Гру. Події, Християнські цінності