У США лікарі-християни через суд відстояли право не робити аборти
0
Daily-Citizen-Photo-Size-29-1280×640

У понеділок, 9 серпня, федеральний суддя вручив перемогу захисникам релігійної свободи, ухваливши, що адміністрація Байдена не може примушувати християнських лікарів і релігійні лікарні до виконання абортів або процедур зміни статі відповідно до Obamacare.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Headlines.

Справа стосується частини (Розділ 1557) Закону про доступне медичне обслуговування, яка забороняє дискримінацію за ознакою статі. Адміністрація Обами витлумачила Розділ 1557 як такий, що забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, хоча адміністрація Трампа скасувала цю політику і заявила, що тлумачить це як вказівку на «чоловіка або жінку, як визначається біологією».

У травні цього року адміністрація Байдена повернулася до політики Обами: Міністерство охорони здоров’я і соціальних служб заявило, що буде інтерпретувати Obamacare як заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Різні тлумачення впливають на те, що лікарі і лікарні зобов’язані робити відповідно до федерального закону.

Коаліція релігійних і християнських лікарів та лікарень подала позов у 2016 році і виграла кілька раундів в суді, хоча останнє рішення федерального суду, винесене 9 серпня, є першим рішенням, яке стосується нової інтерпретації адміністрації Байдена.

Федеральний суддя Рід О’Коннор в своєму рішенні на 23 сторінках ухвалив, що правила адміністрації Байдена «істотно ускладнюють релігійну діяльність християн-позивачів, що є явним порушенням» Закону про відновлення релігійної свободи, прийнятого в 1993 році.

«Застосування інтерпретації 2021 року» адміністрацією Байдена «змушує християн-позивачів стикатися з громадянськими санкціями або виконувати процедури зміни статі і аборти всупереч їхнім релігійним переконанням», – написав О’Коннор.

На посаду судді його призначив президент Джордж Буш.

Рішення О’Коннора «назавжди» забороняє секретарю HHS Ксав’є Бесеррі та його наступникам «інтерпретувати або застосовувати Розділ 1557» таким чином, щоб вимагати від християн-позивачів  виконувати або забезпечувати страхове покриття для процедур зміни статі або абортів.

Люк Гудріч, віцепрезидент і старший радник Фонду Бекета за релігійну свободу, назвав це рішення «перемогою співчуття, совісті і здорового глузду».

«Жоден лікар не повинен бути примушений до виконання суперечливих процедур, які не підтримуються з медичної точки зору, суперечать їхній совісті і можуть завдати серйозної шкоди їх пацієнтам, – йдеться в заяві Гудріча. – Ці лікарі і релігійні лікарні надають першокласну медичну допомогу всім пацієнтам у всьому – від раку до застуди. Кожен отримує вигоду, коли лікарі можуть слідувати своєму професійному медичному судженню і клятві Гіппократа «не завдавати шкоди»».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

У Польщі пройшов щорічний парад за життя та сім’ю
11:05 - Сб / 25 Вер. Події, Світ
Скорочення друкованих та збільшення цифрових: як пандемія вплинула на поширення Біблій
14:45 - Пт / 24 Вер. Світ
Захист християнської спадщини: у Варшаві підписали угоду про створення українського Ordo Iuris
13:34 - Пт / 24 Вер. Події, Світ, Україна
Християн у США закликали долучитися до маршу проти переслідувань за віру
12:05 - Чт / 23 Вер. Світ
Віз християнську молодь із ретріту: в США розбився автобус із 31 пасажиром
16:21 - Ср / 22 Вер. Світ
У США поліцейський зловив немовля, яке викинули з балкона другого поверху
15:30 - Ср / 22 Вер. Світ
Пастор відкрив у Фінляндії благодійне кафе «Ukraina»
16:01 - Вт / 21 Вер. Світ
У США стартував марш проти гоніння християн
13:34 - Вт / 21 Вер. Світ
Боксер-християнин Менні Пак’яо балотується на пост президента Філіппін
12:58 - Вт / 21 Вер. Політика, Світ
Відбудеться Всеукраїнський форум сімейного служіння
10:48 - Вт / 21 Вер. Сімейні цінності
Сьогодні євреї відзначають перший день Біблійного свята Суккот
18:15 - Пн / 20 Вер. Світ, Свята
Трамп зініціював утворення Національної ради з питань віри у США
11:52 - Пн / 20 Вер. Світ