У США лікарі-християни через суд відстояли право не робити аборти
0
Daily-Citizen-Photo-Size-29-1280×640

У понеділок, 9 серпня, федеральний суддя вручив перемогу захисникам релігійної свободи, ухваливши, що адміністрація Байдена не може примушувати християнських лікарів і релігійні лікарні до виконання абортів або процедур зміни статі відповідно до Obamacare.

Про це пише ІА Світогляд з посиланням на Christian Headlines.

Справа стосується частини (Розділ 1557) Закону про доступне медичне обслуговування, яка забороняє дискримінацію за ознакою статі. Адміністрація Обами витлумачила Розділ 1557 як такий, що забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, хоча адміністрація Трампа скасувала цю політику і заявила, що тлумачить це як вказівку на «чоловіка або жінку, як визначається біологією».

У травні цього року адміністрація Байдена повернулася до політики Обами: Міністерство охорони здоров’я і соціальних служб заявило, що буде інтерпретувати Obamacare як заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Різні тлумачення впливають на те, що лікарі і лікарні зобов’язані робити відповідно до федерального закону.

Коаліція релігійних і християнських лікарів та лікарень подала позов у 2016 році і виграла кілька раундів в суді, хоча останнє рішення федерального суду, винесене 9 серпня, є першим рішенням, яке стосується нової інтерпретації адміністрації Байдена.

Федеральний суддя Рід О’Коннор в своєму рішенні на 23 сторінках ухвалив, що правила адміністрації Байдена «істотно ускладнюють релігійну діяльність християн-позивачів, що є явним порушенням» Закону про відновлення релігійної свободи, прийнятого в 1993 році.

«Застосування інтерпретації 2021 року» адміністрацією Байдена «змушує християн-позивачів стикатися з громадянськими санкціями або виконувати процедури зміни статі і аборти всупереч їхнім релігійним переконанням», – написав О’Коннор.

На посаду судді його призначив президент Джордж Буш.

Рішення О’Коннора «назавжди» забороняє секретарю HHS Ксав’є Бесеррі та його наступникам «інтерпретувати або застосовувати Розділ 1557» таким чином, щоб вимагати від християн-позивачів  виконувати або забезпечувати страхове покриття для процедур зміни статі або абортів.

Люк Гудріч, віцепрезидент і старший радник Фонду Бекета за релігійну свободу, назвав це рішення «перемогою співчуття, совісті і здорового глузду».

«Жоден лікар не повинен бути примушений до виконання суперечливих процедур, які не підтримуються з медичної точки зору, суперечать їхній совісті і можуть завдати серйозної шкоди їх пацієнтам, – йдеться в заяві Гудріча. – Ці лікарі і релігійні лікарні надають першокласну медичну допомогу всім пацієнтам у всьому – від раку до застуди. Кожен отримує вигоду, коли лікарі можуть слідувати своєму професійному медичному судженню і клятві Гіппократа «не завдавати шкоди»».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Найсильніша людина світу, запальні бандуристи та благодійний збір коштів: у Луцьку відбувся ТАТО Fest
13:40 - Вт / 21 Чер. Події, Сімейні цінності
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
Воєнний стан продовжили ще на 30 днів
16:29 - Чт / 21 Кві. Події, Політика, Україна
На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
09:40 - Вт / 12 Кві. Світ, Свята
Християни Європи створили низку вебплатформ для допомоги українським біженцям
17:25 - Ср / 30 Бер. Світ
Поради для матусь, які виїхали за кордон
13:29 - Пн / 28 Бер. Сімейні цінності
В Ізраїлі знайшли найдавніший текст з іменем Бога
12:26 - Сб / 26 Бер. Історія, Світ
У Варшаві влаштували перформанс на підтримку України
11:58 - Сб / 26 Бер. Світ