Місіонери Києва провели стратегічне планування
photo_2022-02-17_12-05-56

Якою має бути сучасна баптистська церква у столиці; де брати посвячених служителів для цього служіння; яку роль у заснуванні нових церков має відігравати «материнська церква» та великі церкви? Ці та інші питання порушували учасники робочої зустрічі стратегічного планування заснування нових церков у м. Києві.

Зустріч відбулася у суботу, 12 лютого, у Бориспільському районі на базі біблійного інституту «Слово Життя». Про це йдеться на сайті baptyst.com.

У зустрічі взяли участь Роман Вечерківський, відповідальний за місію у Союзі ЄХБ, Олександр Бокоч, заступник голови обласного об’єднання ЄХБ Київщини, Петро Марченко, відповідальний за організацію нових церков у цьому об’єднанні, та місіонери м. Києва, які упродовж п’яти-восьми років організовували церкви у Києві.

Мета зустрічі напрацювати практичні сучасні можливості, які дозволять у Києві засновувати нові церкви.

Було зазначено, що 70 відсотків церков знаходиться у селах, в той час як 70 відсотків членів церков мешкає у містах. Тому в місіонерському служінні потрібно більше уваги зосередити на містах. Особливо це стосується міст-мільйонників – Києва, Харкова, Дніпро та Одеси. Адже через десять років такі міста, як Київ, будуть нараховувати 7-8 мільйонів, а то й більше. Тому київські місіонери хочуть мати чітку стратегію заснування нових церков по Києву.

«У Києві сьогодні є 43 церкви ЄХБ. Це критичний мінімум на ту кількість населення, яке проживає у столиці, – зазначив Роман Вечерківський, заступник голови ВСЦ ЄХБ. – У 2021 році в Києві були розпочаті три церкви, а в цьому році одна. На жаль, у більшості великих церков відсутній постійний пріоритетний вектор – досягнення людей Євангелієм».

Учасники зустрічі окреслили завдання: створити карту-план нових церков,  де будуть розпочинатися, працювати з навчальними закладами м. Києва і області, які мають місіонерські програми, зі студентами та випускниками, які відчувають покликання, але ще поки ніде не задіяні. А також є необхідність частіше представляти та говорити про бачення ОНЦ на усіх молодіжних та пасторських майданчиках.

photo_2022-02-17_12-06-02

«Також маємо ідею  звернутися до досвідчених організаторів нових церков, таких як Петро Марченко та Володимир Омельчук, аби вони напрацювали площину, де будь-який охочий, хто переїжджає до Києва, міг би бути в їхній командах та в їхніх церквах, і вони б готували цих людей до майбутньої місіонерської точки», – додав служитель.

Частину часу присвятили молитві за місіонерів. Владислав Возняк, лідер команди глобального церковного руху місії «Україна для Христа» розробив бюлетень, де зібрав молитовні потреби усіх місіонерів Київщини. У планах сформувати та надрукувати молитовний бюлетень місіонерських потреб по Україні. Аби у церквах молилися за усіх, хто розпочав нові церкви і церкви б знали де і в якій місіонерській точці чого потребують.

У планах місіонерів мати такі зустрічі щомісяця, аби підбивати підсумки, досліджувати, ділитися напрацюваннями та досвідом, а також бути підбадьоренням та підтримкою один для одного.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Баптисти запрошують на конференцію «Битва проти зла»
15:49 - Пт / 10 Бер. Події, Християнське життя
Доки гинуть противники лгбт, депутати пропонують легалізувати одностатеві союзи
19:06 - Вт / 07 Бер. Люди, Події, Україна
Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою у воєнний час
18:07 - Вт / 07 Бер. Події, Християнське життя
Заспокоїти людей та вказати їм шлях до Бога: У Дніпрі відбувся вечір духовної музики
13:16 - Пн / 06 Бер. Музика, Події, Церква
Багато молитви — багато сили: в Ірпені пройшло свято молитви
15:57 - Пт / 03 Бер. Події, Християнські цінності, Церква
Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
12:14 - Пн / 20 Лют. Події, Світ, Християнське життя
Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи
17:31 - Пт / 17 Лют. Події, Християнське життя, Церква України
Служителів запрошують на загальноукраїнське Свято молитви
13:18 - Ср / 15 Лют. Події, Сімейні цінності, Християнське життя
Всесвітній День Радіо. Чому варто слухати Radio M?
18:19 - Пн / 13 Лют. Події, Україна
Глобальний Лідерський Саміт (ГЛС) пройде в Україні — цього разу у Полтаві та Дніпрі
16:47 - Пн / 13 Лют. Події, Християнські цінності
«Як виховати християнина»: Анонс події
15:07 - Пт / 10 Лют. Події, Християнське життя, Церква України
Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ