Молодіжні лідери церков Львівщини під час ретриту вчилися як зростати в часи кризи
IMG_20230215_142609_238

Як жити, служити та бути лідером у час кризи? Відповідь на це запитання шукали молодіжні лідери церков Львівщини  під час ретриту, що відбувся 10-11 лютого у с. Гончарі.  

На захід зібралося близько 70  делегатів – дехто з молодіжних лідерів  приїхав з братами, які у майбутньому зможуть перейняти їхнє служіння в церкві.

Розпочав зібрання з привітання перший заступник старшого пресвітера Львівського обласного об’єднання церков Віктор Семенюк. Після чого директор Департаменту молоді УЦХВЄ Іван Білик провів семінар на тему «Лідерство в час кризи». Одна з головних його порад – дивитись на Ісуса, адже, коли нелегко вести та бути лідером, потрібно мати орієнтир. При цьому важливо орієнтуватись не на людей (їхні оцінкові судження), а працювати задля слави Божої. Також треба зважати на те, що люди, які думають так, як ми, не дають нам правильно оцінювати ситуацію. У команді мають бути як однодумці, так і ті, хто думає інакше. Адже Йона тільки у череві великої риби (читайте – в агресивному середовищі), зміг переосмислити ситуацію.

Приємною для молоді стала зустріч зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком. Під час ретриту він нагадав, що основна місія Церкви – це благовістя грішним людям. Павло змінився після зустрічі з Христом, тому й нам варто пам’ятати, що лише зустріч з Христом веде до потрібних і важливих змін у житті людини. Кожен, хто хоче бути щасливим, повинен віддати своє життя Богу. Також, Михайло Степанович доступно і змістовно відповів на запитання присутніх.

Учасники ретриту мали багато часу для спілкування та молитви. Своїми  враженнями поділився Богдан Пічний, керівник молоді смт Новий Яричів: «На таких заходах формуєшся як служитель і переймаєш досвід тих, хто пройшов цей шлях і досяг успіху. Часто при намаганні більше служити приходить втома, тому такі заходи як цей ретрит, підбадьорюють та додають сили. А спілкування з різними людьми мотивує та надихає».

Очільник молодіжного відділу Львівського обласного об’єднання УЦХВЄ Маркіян Клепач поділився, чому у воєнний час необхідно проводити такі ретрити.

«Ми хочемо, щоб молодіжне (і не тільки) служіння росло і розвивалося. Але, очевидно, що для цього потрібні підготовлені люди. У Біблії є не лише події та чудеса, а є люди, за допомогою яких Бог діє. Людей потрібно розшукувати, зрощувати, будувати відносини. Зараз непростий час, я б сказав, серйозна криза, тому потрібно робити кроки для її подолання. Саме тому навіть у час війни проводимо такі заходи», – підкреслив служитель.

За словами Маркіяна, для того, щоб ефективно служити, потрібно мати спільні цілі та  порозуміння. А для цього, як мінімум, потрібен спільний час. Власне це організатори  врахували при плануванні програми заходу.

«На кожному такому ретриті завжди є щось особливе. Для мене цього разу – це була атмосфера дружнього спілкування (мобільна мережа майже не працювала). Спільний спів хвали для Бога та молитви дуже об’єднали нас. Також, я побачив багато молодих людей, які мають правильне здорове бажання зростати особисто та служити людям. Це мене дуже надихає», –  поділився лідер молоді.

Оксана Сухарина, Назар Левицький

Джерело: сайт Української Церкви Християн Віри Євангельської

IMG_20230211_222604_016
IMG_20230215_142657_583

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко звернувся до народних депутатів через скасування «Закону про захист суспільної моралі»
16:07 - Пт / 31 Бер. Люди, Християнське життя, Християнські цінності
«Ніби востаннє» – на Волині відбулася молодіжна конференція
17:13 - Вт / 28 Бер. Події, Християнське життя
Місія «Христос є відповідь» запрошує церкви та місії до Пасхального флешмобу
12:41 - Пн / 27 Бер. Події, Свята, Церква
Баптисти запрошують на конференцію «Битва проти зла»
15:49 - Пт / 10 Бер. Події, Християнське життя
Доки гинуть противники лгбт, депутати пропонують легалізувати одностатеві союзи
19:06 - Вт / 07 Бер. Люди, Події, Україна
Бухгалтери обласних об’єднань УЦХВЄ навчалися тонкощів роботи з гуманітарною допомогою у воєнний час
18:07 - Вт / 07 Бер. Події, Християнське життя
Заспокоїти людей та вказати їм шлях до Бога: У Дніпрі відбувся вечір духовної музики
13:16 - Пн / 06 Бер. Музика, Події, Церква
Багато молитви — багато сили: в Ірпені пройшло свято молитви
15:57 - Пт / 03 Бер. Події, Християнські цінності, Церква
Китай: переслідуваний християнин служить своїм гонителям
16:31 - Вт / 28 Лют. Світ, Християнське життя
Рік великої війни: гуманітарне служіння ВСЦ ЄХБ
17:44 - Пн / 27 Лют. Благодійність, Християнське життя, Церква України
Рада Церков закликала до молитви та посту 24 лютого
12:10 - Ср / 22 Лют. Україна, Християнське життя, Церква України
Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
12:14 - Пн / 20 Лют. Події, Світ, Християнське життя