«Ми будемо продовжувати молитися»: протестанти Білорусі закликали владу провести чесні вибори
2+
170820_belarus
Фото ілюстративне

Єпископ Релігійного об’єднання громад християн повного Євангелія (РООХПЕ) в РБ Леонід Вороненко опублікував відкрите звернення до влади Білорусі. Він висловив позицію об’єднання щодо подій, що відбуваються в країні в період президентських виборів Республіки Білорусь.

Нижче наводимо текст звернення РООХПЕ:

1. Очевидно, що в дійсності оголошених ЦВК результатів виборів, на яких чинний Президент набрав 80,1% голосів, є сумніви. Це підтверджується багатьма свідченнями членів виборчих комісій, незалежних спостерігачів, а також протоколами з виборчих дільниць, де вибори були проведені чесно і прозоро, без фальсифікацій. Брехня є гріхом, що вводить в оману не тільки народ, а й правителів, і непевною основою для будь-якого правління, як і написано в Біблії, Притчі Соломона 11: 1: «Обманливі шальки – огида для Господа, а повна вага – це Його уподоба». Ми пропонуємо представникам влади і незалежним експертам вивчити виявлені факти порушень і, якщо вони вплинули на підсумки виборів, провести повторне голосування, де буде забезпечений чесний, прозорий і дійсний підрахунок голосів, або відповідно до ст.81 ІК РБ визнати минулі вибори недійсними і призначити нові вибори Президента РБ.

2. Насильство і тортури, яким піддавалися громадяни, які вийшли на мирний протест, є безпрецедентними і жорстокими. Є свідчення і факти жорстокого поводження із затриманими громадянами вже після їх затримання і поміщення під арешт. Жорстокість не тільки аморальна, а й потрапляє під дію КК РБ ст.128. Ми знаємо про порушення справ щодо насильства у відношенні до співробітників правоохоронних органів. Але ми вимагаємо об’єктивного розслідування та відповідальності з боку посадових осіб і правоохоронців, котрі дозволяли жорстоке поводження і тортури щодо затриманих громадян. Також ми просимо знайти можливість з коштів держави для компенсацій постраждалим громадянам необхідних для їх морального і фізичного відновлення.

3. Білорусь є суверенною і незалежною Республікою, що є Божим даром і цінністю нашого народу. Це закріплено в ст.1 і ст.3 Конституції РБ. Ми виступаємо проти розколу і ненависті всередині країни, а також втручання з боку інших країн, за винятком необхідного мирного посередництва в процесі переговорного діалогу чинної влади, активних учасників виборчого процесу та представників народу, з метою пошуку шляхів виходу з кризової ситуації.

Дотримуючись Божого поклику для Церкви, ми будемо продовжувати молитися Богу за народ, владу і рішення в ситуаціях, які переживає наша країна, служити до виконання волі Божої і на благо Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
Львівська церква «Дім Євангелія» будуватиме центр соціально-духовної роботи
13:48 - Пт / 15 Лип. Події, Україна, Церква
600 дітей і 100 підлітків щодня: Ірпінська біблійна церква провела денний табір
17:12 - Ср / 06 Лип. Дитяче служіння, Події, Церква
Звернення Михайла Паночка з нагоди Дня братерства – 2022
17:55 - Пт / 17 Чер. Події, Україна, Церква
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ
Шелтер у Дніпрі – християни допомогли тисячам евакуйованих з бойових точок ВІДЕО
18:52 - Чт / 09 Чер. Благодійність, Люди, Церква
У Туреччині виявили підземне місто, де перші християни рятувалися від римських переслідувань
10:40 - Сб / 21 Тра. Історія, Світ
11 дівчат у в’язниці Пномпеня склали завіт з Богом через водне хрещення
12:43 - Чт / 12 Тра. Події, Християнське життя, Церква
У Бразилії спорудили найбільшу у світі статую Христа
13:26 - Ср / 11 Тра. Події, Світ
Баптисти Молдови за перші 10 днів війни прийняли 70% усіх українських біженців у себе в країні
14:18 - Чт / 05 Тра. Люди, Церква
«Жінки-біженки здійснюють «перезавантаження» церкви»: представник «Голосу мучеників»
18:19 - Ср / 27 Кві. Християнське життя, Церква