Продажі Біблії зросли на 16% на фоні пандемії у США
1523273457-2068
Фото ілюстративне

Видавництва в США, що спеціалізуються на продажу Біблій, повідомляють про збільшення покупок в останні тижні, що, ймовірно, пов’язано з побоюваннями з приводу пандемії коронавірусу.

Продажі Біблії виросли від 44% до 60%. Видавці кажуть, що ситуація з пандемією «якимось чином перевернула життя майже кожного», пише ТБН з посиланням на The Christian Post.

У видавництві Tyndale кажуть, що на їх сторінці в Facebook, де публікуються вірші з Біблії, відвідуваність зросла втричі в порівнянні з березнем 2019 року і на 72% в порівнянні з минулим місяцем.

Видавництво Alabaster Co., яке продає окремі книги Біблії в художньому виконанні, повідомило про збільшення продажів на 143% у порівнянні з минулим роком.

Ми віримо, що люди купують Біблії, тому що у них є прагнення з’єднатися з Богом, знайти сенс і відчути умиротворення, – сказали видавці.

Збільшення продажів Біблії не єдине свідчення того, що люди намагаються знайти відповіді на духовні питання в умовах пандемії.

За словами Джанет Сіндінг Бентзен, доцента Копенгагенського університету, пошук в інтернеті слова «молитва» значно збільшився з минулого місяця.

У попередньому проєкті роботи під назвою «Під час кризи ми молимося: релігійність і пандемія COVID-19» Бентзен виявила, що «інтенсивність пошуку слова «молитва» подвоюється кожен раз, коли реєструються нові 80 000 випадків зараження COVID-19.

У кризові періоди люди схильні звертатися до релігії для зняття стресу та пояснення [того, чого вони не розуміють]. Пандемія COVID-19 2020 року не є винятком. Я підтверджую, що Google-пошуки, що стосуються молитви, злетіли протягом березня 2020 року, коли COVID-19 став глобальним, – написала Бентцен у звіті.

Бентцен виявила, що протягом березня інтернет-пошуки молитви “зросли до найвищого рівня за останні п’ять років, для яких доступні порівняльні дані пошуку Google, перевершивши всі інші важливі події, які також викликають посилений попит на молитву, наприклад, Різдво, Великдень і Рамадан”.

Я вважаю, що посилені пошуки молитви під час пандемії COVID-19 є глобальними: це відбувається на всіх континентах і серед християн, і серед мусульман. Навіть Данія, одна з найменш релігійних країн світу, бачить систематичні посилення пошуків молитви в Інтернеті. Сплеск в основному збігається зі збільшенням зареєстрованих випадків COVID-19, а не зростанням смертності. Інтенсивність молитов також зростає в країнах, які нещодавно самі постраждали від пандемії, – продовжила вона.

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква
«Біблія або вічне Євангеліє». Вийшов унікальний переклад Біблії українською мовою
17:32 - Пт / 17 Чер. Біблія, Книги, Україна
Слово Боже вже доступне 3495 мовами. Дані звіту Wycliffe
14:41 - Пн / 13 Чер. Біблія, Світ