На Рівненщині говорили, як стати «жінкою 31-го рівня»
1+
dsc_5833

Як стати дружиною, яка допомагає чоловіку реалізувати Божу мрію, говорили на сестринській конференції 21 листопада у церкві «Слово Істини» на Рівненщині.

Марічка Галюк, мотиваційна спікерка, християнська блогерка, засновниця мотиваційного руху «Портрет щасливої християнки» та Інстаграм-челенджу #churchlook_slavic, через призму історій про жінок Біблії пояснила, наскільки впливовою може бути жінка для свого чоловіка. Про це пише slovoproslovo.info.

Організатори визначили аудиторію слухачок віком від 16 до 40 років, щоб дівчата, які готуються до шлюбу, і молоді дружини почули те, що необхідне для того, аби побудувати щасливу та міцну сім’ю. 

«Вперше у нашій місцевості відбувся такий вечір для сестер. Ми молилися, щоб Бог по-особливому говорив до їхніх сердець, і кожна дівчина й дружина відчули свою важливість у Божих очах. Вдячний команді, яка приклала чимало зусиль, аби організувати це дійство. Сподіваємося, що своїм прикладом ми надихнемо інші церкви проводити такі тематичні вечори», – Веніамін Ігнатьєв, організатор конференції, диякон церкви «Слово Істини».

Головна ідея, якою ділиться Марічка – як стати «жінкою 31-го рівня» (згідно з описом чеснотної жінки у 31 розділі книги Приповістей). Кредо, яке варто запам’ятати й використовувати кожній християнці: «Богу подобається, коли я думаю».

«Дуже цінно було почути про те, що потрібно вкладати у себе зараз, доки я ще незаміжня, щоб потім нести це у свою сім’ю. Я зрозуміла, що жінка має бути самодостатньою у Христі, щоб бути щасливою у шлюбі», – Матер’ян Естер, студентка Острозької академії.

У приємній домашній атмосфері учасниці познайомилися одна з одною, обмінялися досвідом і вдосталь поспілкувалися, а організатори приготували смачне частування і подарунки.

«Сподіваємося, що наші сестри отримали багато корисної інформації. А загалом подібні заходи організовуються для того, щоб люди знали, як жити згідно з Євангелієм та перемагати сімейні труднощі», – розповів Кучер Олександр, пастор церкви «Слово Істини».

За темою

У Луцьку відбулась конференція «Щаслива мама»: про що говорили
22:04 - Сб / 22 Січ. Здоров'я, Події, Сімейні цінності
Відбудеться вебінар про те, як сміливо і тактовно благовістити
11:04 - Сб / 22 Січ. Події
Створено інформаційний портал «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати»
14:07 - Пт / 21 Січ. Події, Україна
На Волині пройде зимовий табір для дівчат та жінок
15:31 - Чт / 20 Січ. Події
У Києві – форум християн-управлінців
12:21 - Чт / 20 Січ. Події
В Одесі проведуть місіонерський саміт
11:50 - Чт / 20 Січ. Події, Україна
Християни організували табір в Карпатах для сиріт та педагогів з Донбасу
16:08 - Ср / 19 Січ. Події
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ
У Каневі вчетверте зібралися на молитовний сніданок
11:40 - Ср / 19 Січ. Події, Політика, Україна
Християнський благодійний концерт на Волині зібрав понад 60 тисяч гривень
13:27 - Вт / 18 Січ. Благодійність, Події
Понад 100 тисяч учасників: у США організовують 49-й щорічний Марш за життя
12:40 - Вт / 18 Січ. Події, Світ
Баптисти запрошують молодіжних служителів та їх команди відвідати «Лідерський марафон» 
12:35 - Пн / 17 Січ. Події, Україна