На саміті євангелізації в Лондоні віруючих закликали до святості
0
CS101589-800×445

Понад 1000 церковних лідерів з усього Лондона обговорили проблеми стану Церкви, єдності та учнівства на саміті євангелізації.

У Лондоні відбувся останній із чотирьох євангелізаційних самітів, організованих Євангельською асоціацією Біллі Грема по всій Великій Британії.

Про це повідомляє inVictory з посиланням на Christian Today.

Більше 1000 християнських лідерів зібралися для вивчення таких питань, як стан Церкви, єдність, учнівство та захист євангелії.

У своєму зверненні, яке закликає Церкву повернутися до святості, доктор Кроуфорд Лоріттс висловив жаль з приводу зростання кількості пасторів і провідників служінь, які впали в гріх і дискредитували справу Христа.

Пастор Кроуфорд сказав, що дуже багато лідерів знають, як виглядати духовними, але живуть, ухиляючись від відповідальності, прагнучи «впоратися зі своїм гріхом, а не покаятися в ньому». Він закликав пасторів ставити святість вище талантів і обдарувань і приділяти пильну увагу всім сферам свого життя. Він також закликав церковних лідерів не нехтувати стосунками з Богом лише тому, що вони досягли успіху у служінні та зібрали послідовників.

Доктор Лоріттс завершив свій виступ закликом до церковних лідерів перестати засуджувати інших за їхні недоліки і натомість покаятися у своїх власних гріхах.

«Нам потрібно дозволити сльозам покаяння скотитися по наших власних щоках, ототожнюючи себе зі зламаністю суспільства і усвідомлюючи, що Дух Божий залишив багато наших церков і служінь, тому що ми відмовилися від істини в наших серцях і житті… і ми освятили цей зручний непослух, — відзначив Лоріттс. — Настав час усім нам впасти на коліна».

В іншому виступі коптський архієпископ Лондона Ангаєлос закликав церковних лідерів припинити демонізувати один одного.

«Єдність не приходить просто, набагато легше для нас розбитися на групи. Ця концепція поділу людей на своїх і чужих надто поширилась у наші дні. Погано, коли це відбувається у світському світі, але ще гірше, коли це відбувається в Церкві, і ми віддаляємось один від одного, підриваємо свідчення один одного», – зазначив архієпископ Ангаєлос.

Він також закликав християн подумати, як вони передають Євангеліє.

«У наших церквах люди повинні бачити надію та світло, любов та обітницю, — додав служитель. — Вони повинні бачити, що Бог — це їхній Бог, незалежно від того, що вони зробили або що вони колись зроблять, і що їх завжди будуть раді бачити».

Досліджуючи тему учнівства, пастор та письменник Скіп Хайциг сказав, що завдання християн – жити життям самопожертви та самозречення.

«Соціальні мережі змінили значення багатьох слів, – сказав він. — Бути другом англійською означає взаємну прихильність із кимось, але в соціальних мережах це просто означає, що тебе додали до списку контактів. Слідувати за кимось означає, що ви йдете за кимось; ви поділяєте їх переконання. Але в соціальних мережах це просто означає, що ви стежите за оновленнями мобільного пристрою. Ви можете їм навіть не подобатися, але вони спостерігатимуть за вами у вашому обліковому записі в Instagram або Twitter».

Він звернув увагу на те, що християни, як послідовники Ісуса Христа, Його друзі та прихильники істини, повинні повернутися до початкових слів. Він підсумував, що Ісус ніколи не закликав підписуватися на нього в Instagram, але повністю відмовитися від свого життя і йти за Ним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бути сіллю і світлом: як християни впливають на суспільство й політику в Європі

CS101571
CS101659
CS101725
CS101986
CS102378
CS103181

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
У Луцьку відбулась конференція «Щаслива мама»: про що говорили
22:04 - Сб / 22 Січ. Здоров'я, Події, Сімейні цінності
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
Відбудеться вебінар про те, як сміливо і тактовно благовістити
11:04 - Сб / 22 Січ. Події
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Створено інформаційний портал «Стамбульська конвенція: п’ять причин не ратифікувати»
14:07 - Пт / 21 Січ. Події, Україна
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
На Волині пройде зимовий табір для дівчат та жінок
15:31 - Чт / 20 Січ. Події
В Африці християни збудували центр із 34 тисяч пластикових пляшок
13:05 - Чт / 20 Січ. Світ