Найбільший плед України: як українські волонтери відзначали «День добрих справ»
1111111

16 квітня у світі відзначають міжнародну акцію «День добрих справ». Це – наймасштабніша акція добра, яка одночасно проходить в 120 країнах за участі тисяч волонтерів. 

У цей день потрібно робити добрі справи: допомагати людям похилого віку, переселенцям, багатодітним родинам, людям з інвалідністю й всім нужденним. 

Долучилися до добрих справ й українці. Волонтери Volunteer Community у Кременчузі провели майстер-клас для діток з інвалідністю. 

У Кривому Розі ж у рамках цієї акції зібралося більше 2 000 волонтерів, які протягом тижня робили добрі справи: зібрали корм для покинутих тварин, зробили заходи для літніх людей тощо. А ще презентували найбільший в Україні плед з вовни, який офіційно увійшов до національної Книги рекордів. Виріб, який називається «1000 сердець» на честь усіх майстринь, які його створювали протягом року, має розміри 16 на 11 метрів, а важить 96 кілограм. 

Українські волонтери закликають усіх небайдужих приєднуватися до благодійної акції та допомогти тим, хто цього потребує. 

Адже, як вони пояснюють, заняття благодійністю допомагають не лише тим, кому надається допомога, а й тим, хто допомагає. Турбота про інших дозволяє нам зміцнити свій зв’язок із суспільством, відчути себе корисними, покращити свою емпатію та розвинути кращі людські якості. Більше того, благодійність може стати джерелом нових знайомств, дружби та підтримки у важкі моменти життя.

Довідка:

Волонтерська мережа «Volunteer Community» має 32 центри, які працюють у 25 містах України. Вона реалізує соціальні проекти та ініціативи, які направлені на допомогу нужденним людям похилого віку, дітям групи ризику, людям з особливими потребами, розвиває проекти у соціально важливих сферах життєдіяльності – екологія, допомога тваринам, здоровий спосіб життя, а також займається освітою волонтерів. 

 

340640498_639317538025869_1497709806427987620_n
222222222222222
Кременчук
Кременчук1

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Найкращі друзі назавжди: мам з донечками запрошують на одноденний ретріт
19:00 - Пн / 05 Чер. Люди, Події, Сімейні цінності
У Луцьку запрошують на презентацію книги пастора Джорджа Давидюка «У домі мого Батька»
15:36 - Вт / 30 Тра. Книги, Люди, Музика, Події
Місіонери в Тернополі провели зустрічі з дружинами загиблих та тяжкопораненими
16:45 - Вт / 23 Тра. Благодійність, Події, Україна
19 травня помер видатний теолог Тім Келлер
15:04 - Сб / 20 Тра. Люди, Події, Світ
Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської обрано Анатолія Козачка
11:41 - Пт / 19 Тра. Люди, Події, Україна, Християнське життя
У Рівному пройшла зустріч студентів Християнської Відкритої Академії
16:14 - Пн / 08 Тра. Люди, Події, Християнські цінності
Астронавт НАСА просить молитися за його політ на Місяць
15:23 - Вт / 25 Кві. Люди, Світ, Християнські цінності
Відійшов у вічність великий український служитель Сергій Мороз
15:39 - Пн / 24 Кві. Люди, Події
Японський журналіст у капеланському батальйоні «Маріуполь» прийняв хрещення
13:39 - Ср / 19 Кві. Люди, Події, Україна
Вже два місяці волонтери Volunteer Community здійснюють мрії українців
12:54 - Ср / 19 Кві. Благодійність, Люди, Україна
Капеланська академія оголошує набір на п’ятий потік навчання
13:02 - Вт / 11 Кві. Люди, Освіта, Україна
Церква «Христос є відповідь» провела 31-й благодійний табір відпочинку в Карпатах
16:52 - Вт / 04 Кві. Благодійність, Місія, Події