Назвали головних переслідувачів християн 2021 року
0
brkbrgb

Група захисту релігійної свободи International Christian Concern назвала талібів, Кім Чен Ина та Нігерію головними переслідувачами християн на своєму першому заході «Переслідувач року».

Про це повідомляє christianpost.

ICC присвоїв трьом головним порушникам релігійної свободи ярлик «Переслідувач року». Це відбулося на пресконференції у вівторок, яка збіглася з випуском 150-сторінкового звіту, в якому перераховано 24 найжорстокіших гнобителів християн, складеного на основі бесід з жертвами релігійних переслідувань та експертами з цього питання.

У своїй заяві ICC назвала звіт «найамбітнішим дослідницьким проєктом в історії організації».

У 2021 році ICC вперше провела церемонію вручення премії «Переслідувач року» та склала звіт про премію «Переслідувач року». У минулому ICC випускав щорічний звіт під назвою «Зал ганьби», в якому висвітлювалися найбільш волаючі порушники релігійної свободи у світі.

У розмові з The Christian Post президент ICC Джефф Кінг назвав премію «Переслідувач року» еволюцією «Зали ганьби», створеної для того, щоб допомогти «уряду та пресі швидко розібратися у дуже складних темах».

Після того, як директор з комунікацій ICC Майк Прітчард наголосив на місії організації «перев’язувати і будувати Церкву в найворожіших місцях світу», Кінг оприлюднив імена зі списку «Переслідувачі року», в якому названі конкретні країни, організації та окремі особи.

У 2021 році ICC назвав Нігерію найгіршою країною за рівнем релігійної свободи. Кінг, який обіймає посаду президента ICC з 2003 року, пояснив, що африканська країна веде 20-річну війну проти християн, яку він назвав геноцидом.

«Йде одностороння війна проти християн; є дві партизанські сили або угруповання, що воюють із християнами», – додав він.

У доповіді докладно описується небезпечна обстановка, у якій перебувають християни Нігерії: «Нігерія – одне з найбільш смертоносних місць на Землі для християн, оскільки з 2000 року було вбито від 50 000 до 70 000 людей. Нігерія є батьківщиною сумно відомого ісламського терористичного угрупування «Боко Харам», яке переселило мільйони людей і вбило десятки тисяч інших.

«За останні кілька років бойовики Фулані вбили більше християн, ніж Боко Харам, і переселили християнських фермерів. Крім того, консервативні ісламські громади допускають насильницьке поводження та заміжжя молодих християнських жінок та дискримінують християн, які шукають роботу.»

«Мільйони, буквально мільйони християн переміщені», – стверджував Кінг, додаючи: «Їх будинки були вкрадені, їхні землі були вкрадені, їхні ферми були вкрадені».

Далі Кінг нарік на те, що від уряду Нігерії «немає жодної зрозумілої відповіді», особливо наголосивши на відсутності арештів осіб, які вчинили злочини проти християн: «Уряд, здається, ніколи не відповідає. Насправді не було жодної військової відплати».

Захисник релігійної свободи дійшов висновку, що уряд Нігерії бере участь у нападах на християн. Він також відтворив відеозапис Джозефа Джона Хайєба, голови Християнської асоціації Нігерії, який докладно розповів про напади на християн в епіцентрі християнських гонінь в африканській країні: «Тільки за період з 2000 по 2021 рік штат Кадуна втратив понад 35 000 людей».

«Не можна говорити про історію переслідування християн у Нігерії, не розглядаючи те, як з нами поводяться колоніальні мусульмани та місіонери, – додав він. – Нас просять не проповідувати в громадах, де домінують мусульмани, бо вони вже мають свою систему управління».

Хайєб також спростував твердження про те, що конфлікт у Нігерії є результатом напруженості між фермерами та пастухами: «Це чистий геноцид, чи чистий тероризм, чи чисте зло, що твориться на нашій землі».

Групою, яку ICC назвав «Переслідувачем року», був Талібан. У звіті як причини для оголошення Талібану переслідувачем року названо «ходіння від дверей до дверей з метою з’ясувати, хто ходить у мечеть, а хто ні», обшуки в будинках християн та телефонні дзвінки християнам із попередженням: «Ми йдемо за вами».

Далі Кінг обговорив ситуацію в Афганістані, припустивши, що виведення військ США з Афганістану, що дозволило талібам взяти країну під контроль, вплинуло на рішення ICC зробити талібів переслідувачем року: «Там, ймовірно, близько 10 000 християн… всі вони – новонавернені з ісламу. І коли ви дієте у культурі радикального, фундаменталістського ісламу, це означає, що у вас на спині висить яблучко».

За його словами, відколи таліби повернули контроль над Афганістаном, вони ходять від дверей до дверей і запитують: «Ви знаєте, де знаходяться християни?»

За останні два тижні Кінг повідомив, що таліби вбили християнина, який мав Біблію в телефоні. Кінг попередив, що цих і багатьох інших християн «катуватимуть і дадуть шанс звернутися до ісламу. Якщо ви цього не зробите, вас катуватимуть ще більше, щоб з’ясувати, яких ще християн ви знаєте, а потім вас уб’ють».

Кінг також відкинув характеристику талібів як «напівпристойних людей», які виправилися, звинувативши їх у проведенні прихованих операцій, коли справа доходить до тортур християн: «Це частина роботи талібів. Вони не збираються виходити й говорити про це».

«Вони просто не збираються вбивати відкрито. Тому зараз вони збираються стати політиками. Але вони займаються подібною роботою у фоновому режимі».

ICC обрала північнокорейського диктатора Кім Чен Іна своїм індивідуальним Переслідувачем року. Згідно зі звітом, «Кіми створили релігійну систему на зразок віри (Бог/Батько/Син) з Кім Чен Ином у ролі Сина, якому слід поклонятися. Будь-яка загроза Синові та всеосяжній релігійній системі безжально пригнічується».

Кінг назвав Кім Чен Ина «головним гравцем» у переслідуванні християн у Північній Кореї, що йдуть по стопах попередніх північнокорейських диктаторів Кім Чен Іра та Кім Ір Сена: «Династія Кімів катувала і вбивала мільйони християн протягом десятиліть. І я думаю, ми знаємо, що дуже часто Кіми чи… режим садить три покоління однієї сім’ї, коли їх вважають серйозними християнами».

За оцінками Кінга, близько 30 000 християн у Північній Кореї було відправлено до тюремних таборів, а понад мільйон було вбито.

Кім Сон Мін, перебіжчик із Північної Кореї, розповів про пропаганду, яку зазнають північнокорейці, щоб переконати їх у тому, що християнство – ворог держави. Зокрема, він повідомив, що режим Кіма каже людям, що християнство використовується найвищими класами для придушення нижчих класів.

 

За темою

В Уганді місіонер провів семінар для тренерів-біженців
11:11 - Нд / 23 Січ. Світ, Спорт
Іменем християнки назвали астероїд
12:13 - Сб / 22 Січ. Світ
У Нігерії поширюють Біблії для незрячих
10:01 - Сб / 22 Січ. Біблія, Світ
Консервативні церкви США утворили новий альянс через проблеми ліберального богослов’я
17:37 - Пт / 21 Січ. Світ, Церква
Цензура через «ворожі вислови»: YouTube видалив проповідь МакАртура
15:50 - Пт / 21 Січ. Світ
Вперше в історії Афганістан став найнебезпечнішим місцем для християн
13:34 - Пт / 21 Січ. Світ
Без Божої присутності церква стає клубом за інтересами: засновник «Jesus Culture»
11:04 - Пт / 21 Січ. Люди, Світ
В Африці християни збудували центр із 34 тисяч пластикових пляшок
13:05 - Чт / 20 Січ. Світ
В Мадриді відбулась перша зустріч медіаслужителів українських церков Іспанії
12:31 - Ср / 19 Січ. Події, Світ
У Норвегії чоловіка «образив» підсвічений церковний хрест
17:08 - Вт / 18 Січ. Світ
В Ізраїлі побільшало християн
15:03 - Вт / 18 Січ. Світ
Китайських християн закликають проповідувати в інтернеті, незважаючи на переслідування
14:00 - Вт / 18 Січ. Світ