«Недільна школа в коробці»: у 2020 році християни передали 4000 наборів для домашніх церков Китаю
0
GMK-Kitai–800×445

У 2020 році 4000 наборів «Недільної школи в коробці» були розподілені домашніми церквами серед дітей та сімей по всьому Китаю.

Про це розповіла представник організації «Голос мучеників-Корея» д-ра Хен Сук Фолі, повідомляє invictory.com.

«Кожен набір « Недільної школи в коробці» містить дитячу Біблію, відеоплеєр і різні цифрові матеріали для навчальної програми, складеної таким чином, щоб дорослий з будь-яким рівнем освіти міг використовувати її для вивчення з дитиною Старого і Нового Заповітів, — говорить представник Фолі.— концепція «Недільної школи в коробці» була запропонована керівниками церков Китаю. Вони сказали нам, що найбільша загроза для китайської церкви — це зусилля уряду, спрямовані на те, щоб церкви або батьки не могли дати дітям християнське навчання й виховання. Таким чином, ці керівники розробили проєкт, для здійснення якого необхідно було придбати легальну християнську літературу, доступну в різних регіонах Китаю, укомплектувати в набори, а потім поширювати через підпільну мережу, передаючи набори батькам-християнам для навчання своїх дітей».

Представник Фолі заявила, що роль «Голосу мучеників-Корея» в проєкті полягала в матеріальному забезпеченні 5000 комплектів «Недільної школи в коробці», які запросили керівники церков Китаю, щоб роздати їх сім’ям у 2020 році. Організація виконує свою частину роботи залучаючи людей, готових надавати пожертви, партнерські організації та сестринські місії Голоси мучеників по всьому світу. Вартість одного набору становить 75 000 KRW (близько $ 64) і розрахована в середньому на навчання семи дітей. Представник Фолі говорить, що залишилося зібрати кошти на 60 комплектів з 5 000.

За словами представника Фолі, зібрані кошти перераховувалися в Китай якомога швидше, що дозволило розподілити понад 4000 комплектів на цей момент, навіть в умовах пандемії.

«Немає центрального координаційного пункту, багато співробітників по закупкам, збірці й розподілу працюють незалежно один від одного, не знаючи один одного і перебуваючи в різних точках Китаю. Таким чином, навіть, якщо одна частина роботи мережі буде порушена, інші зможуть продовжити працю без труднощів. Така стратегія дозволила здійснити масштабний розподіл навіть під час коронавірусу, деякі комплекти були доставлені сім’ям з дуже віддалених районів Китаю, що робить цей проєкт унікальним і особливим».

Представник Фолі говорить, що організація продовжує отримувати листи подяки від сімей, які отримали комплекти. Ось деякі з них:

«Ми отримали відеоплеєр, і ми дорожимо любов’ю наших братів йсестер! Наше духовне життя, завдяки плеєру, збагачується й оновлюється — житель провінції Юньнань»

«Дякую за вашу щедру допомогу і дякуємо нашому Господу за те, що Він дав нам ці подарунки через вас. Ми ще раз відчули любов від вас й від Бога. Ми будемо добре використовувати подарунки, щоб вони стали благословенням для інших — житель провінції  Шаньсі»

«Ми отримали ваше пожертвування любові,  ми вам дуже вдячні за це. Нехай благословить вас Господь! Ми подбаємо про ваші подарунки і будемо добре використовувати їх в нашому євангельському служінні. Будь ласка, також моліться за нас. Спасибі. Нехай буде з вами Божа благодать — житель Внутрішньої Монголії (автономний район в Китаї)»

«Хоча ми не знаємо один одного, але ми тісно поєднані любов’ю Христа, будучи Одним Тілом. Комплекти були отримані й роздані в руки як літніх неписьменних, так і маленьких дітей християн. Це так прекрасно — посилати їм інструменти, щоб вони могли більше слухати Євангеліє, щоб це принесло їм рясні духовні благословення! Так пам’ятає Господь вашу любов і нехай ваші люблячі серця надихають людей любити Господа більше, щоб наш Спаситель Господь Ісус Христос міг отримати всю славу і хвалу! — житель провінції Шеньсі»

Представник Фолі просить молитися про духовне зростання кожної дитини, яка вже отримала комплект, а також про захист тих, хто буде роздавати комплекти, що залишилися.

«Будинок — це те місце, де відбувається головна битва за віру в будь-якій країні в кожному поколінні віруючих», — каже представник Фолі. «Якщо віруючі батьки не матимуть комплексних і ефективних засобів для виховання своїх дітей у вірі, ці діти стануть в перші ряди гонителів церкви в найближчі кілька років».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

За темою

Американська мегацерква пожертвувала понад $ 1 млн, щоб допомогти в боротьбі з Covid-19
10:35 - Чт / 22 Жов. Благодійність, Світ, Церква
Франклін Грем закликав американців до посту і молитви напередодні виборів
18:10 - Ср / 21 Жов. Світ
Лідери баптистських церков Білорусі висловили біблійну позицію щодо останніх подій
17:19 - Ср / 21 Жов. Світ
«Щаслива родина»: в Кременчуці пройшов онлайн-фотоконкурс
14:20 - Ср / 21 Жов. Люди, Світ
З 26 по 30 жовтня в онлайн-форматі відбудеться щорічний пасторський ретрит
11:25 - Ср / 21 Жов. Люди, Події, Церква
Новомедіа Форум 2020: вже відомі імена спікерів
18:15 - Вт / 20 Жов. Люди, Світ
Місцеві вибори 2020: створено аудіоподкасти про те, як правильно заповнити бюлетень
17:05 - Вт / 20 Жов. Політика, Світ
Криза в Азербайджані й Вірменії спонукала ADRA активізувати свою діяльність
15:37 - Вт / 20 Жов. Світ, Церква
«Бог зберіг моє життя»: співак Патліс розповів, як вижив у жахливій ДТП
14:01 - Вт / 20 Жов. Люди
Мегацерква в США вперше за 7 місяців карантину відкрилася для богослужінь
13:33 - Вт / 20 Жов. Світ, Церква
У Євангельському Теологічному Університеті 16 жовтня урочисто відзначили випуск
16:55 - Пн / 19 Жов. Люди, Україна, Церква
У грудні в Києві пройде Глобальний Лідерський Саміт
15:30 - Пн / 19 Жов. Люди, Церква України