Новини з Африки: переслідувані християни отримали допомогу від організації «Голос мучеників»
2022-02-22 13.18.29

Внаслідок державного перевороту 23 січня у Буркіна-Фасо (Країна в Західній Африці) закрилися кордони, але «Голос мучеників-Корея», працюючи у партнерстві з місцевими християнами та «Голосом мучеників Польщі», встигли забезпечити переміщені християнські сім’ї питною водою та надати їм освітню підтримку.

Про це повідомляє пресцентр «Голосу мучеників».

«Хвиля джихадистських нападів, що походять з Лівії, останніми роками дестабілізувала кілька країн Західної Африки, що призвело до перевороту в Малі, невдалого перевороту в Нігері, а тепер і до перевороту в Буркіна-Фасо, — каже представник «Голосу мучеників-Корея» д-р Хен Сук Фолі

Лідери перевороту – не джихадисти, а військові чиновники, які вважають, що уряд зробив недостатньо для захисту людей і країни під час нападів».

Буркіна-Фасо посідає 32-е місце у списку країн світу, що переслідуються, згідно зі списком World Watch від 2022 року. 

Представник Фолі каже, що ще дуже рано говорити про те, як переворот позначиться на становищі християн у країні, які становлять меншість у північній та східній частинах, де іслам є домінантною релігією та де джихадистська діяльність призвела до появи сотень тисяч біженців (з них 40 000 становлять християни).

«Ми вдячні за те, що, працюючи з місцевими християнами та нашою сестринською місією «Голос мучеників Польща», ми змогли надати необхідні гуманітарні та освітні ресурси цим переміщеним християнам Буркіна-Фасо до закриття кордонів, – каже представник Фолі. 

Що ще дивніше, так це те, як місцеві християни та біженці-християни використовували ці ресурси, щоб поділитися своєю вірою з мусульманами та іншими нехристиянськими групами».

2022-02-22 13.18.24

Представник Фолі говорить про три артезіанські колодязі, які «Голос мучеників-Корея» у партнерстві з місцевими християнами та «Голосом мучеників Польща» пробурили в осередках біженців Уахігуя, Піссіла та Лоуда.

«Наприклад, лише в одному з цих міст налічується понад 80 тисяч біженців, — каже представник Фолі. 

Коли поширюється інформація про те, що йде якась міжнародна допомога, всі тікають та стають у чергу. На жаль, місцеві чиновники, які розподіляють допомогу, здебільшого не є християнами. Кожен біженець має надати посвідчення особи, у якій вказується релігія. Чиновники відкрито не відмовляють християнам, але кажуть щось на кшталт: «Мені потрібно більше інформації про вашу ситуацію». Таким чином, християни переміщуються на кінець черги і часто нічого не отримують. Отже, «Голос мучеників» організував буріння свердловин на території, що перебуває у власності помісних церков, де біженці-християни не будуть відкинуті. Тепер ці християни діляться водою зі свердловин, що дає їм чудову нагоду розповідати про живу воду, яку можна знайти тільки в Євангелії».

2022-02-22 13.18.21

Представник Фолі каже, що за рік, що передував перевороту, завдяки партнерству «Голосу мучеників-Корея» з місцевими християнами та «Голосом мучеників Польщі» з’явилися три свердловини з питною водою і було надано освітню підтримку 1104 християнським сім’ям. 

Вона також каже, що аналогічна стратегія партнерства з місцевими християнами в Україні та «Голосом мучеників Канади» дозволила «Голосу мучеників-Корея» допомогти поширити серед українських дітей 40 000 Біблій у картинках безпосередньо перед ескалацією конфлікту.

«Тільки Господь знає, що буде далі в Буркіна-Фасо, – каже представник Фолі. Але ми вдячні за те, що змогли підтримати місцевих християн і вони не тільки зуміли вижити, але й стали ефективними служителями Євангелія, які проповідують його сусідам-нехристиянам за часів страху та хаосу».

Вона додає: 

«Кожного разу, коли будь-якій області загрожує великий конфлікт, саме тоді люди інстинктивно звертаються до Бога і відкривають Євангелії. Вони шукають надію. І знаходять її в місцевих християнах, які оточують їх. Завдяки Ісусу християни діляться всім, що мають, зі своїми сусідами-нехристиянами. Таким чином, служіння місцевих переслідуваних християн завжди є найдієвішим способом розповсюдження Євангелія за часів конфліктів та нестабільності. Вони можуть робити те, що не може зробити жодна організація з надання гуманітарної допомоги чи місіонери».

Люди, які бажають дізнатися більше про партнерство «Голоси мучеників-Корея» з місцевими християнами, можуть відвідати сайт www.vomkorea.com.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2022-02-22 13.18.18

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Китай: переслідуваний християнин служить своїм гонителям
16:31 - Вт / 28 Лют. Світ, Християнське життя
Пробудження в університеті Есбері: вже 12 днів триває безперервна молитва
12:14 - Пн / 20 Лют. Події, Світ, Християнське життя
Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
На площі старого міста у Варшаві (Польща) молитимуться за Україну
11:41 - Чт / 27 Жов. Події, Світ, Церква
Благодійні очні клініки допомагають людям різних країн чути Євангеліє
11:19 - Пт / 22 Лип. Благодійність, Люди, Світ
Світовий Баптистський альянс засудив «неспровоковане та невиправдане вторгнення» росії в Україну
17:52 - Вт / 19 Лип. Події, Світ, Церква