Південнокорейські церкви відкриваються для богослужінь
20110426000466_0-680×400
Звичайне богослужіння в церкві ``Оннурі`` до пандемії

У Південній Кореї всі церкви (в тому числі і мегагромади) можуть повернутися до повноцінних богослужінь за умови дотримання обмежень щодо кількості людей.

З 26 квітня уряд Південної Кореї дозволив церквам проводити повноцінні служіння з певними обмеженнями. Попри те, що політика соціального дистанціювання в країні продовжена до п’ятого травня, уряд зробив виняток із цих правил для всіх релігійних і спортивних організацій, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на The Christian Post.

Церква «Оннурі», одна з найбільших громад в Сеулі, будівля якої розрахована на 3000 місць, повернулася до богослужінь, де зможуть бути присутніми тільки 700 осіб. Всі бажаючі повинні будуть зареєструватися онлайн, щоб «забронювати» місце.

Християнка Ян Сун Ген, яка вперше за два місяці відвідала церкву «Оннурі», пояснила, що їй зручніше і краще ходити на звичайні служіння, ніж дивитися онлайн-трансляції.

«Я сподіваюся, що наша церква стане прикладом для інших», – додав 34-річний прихожанин Хан Цзінь Гун.

Однак, як пише ТБН,  ці богослужіння не будуть звичайними, оскільки служителі церкви перевірятимуть температуру людям, перш ніж вони зможуть увійти всередину, і ті будуть відправлені додому, якщо матимуть температуру вище 37,5 градусів за Цельсієм.

У Південній Кореї ефективно відстежують та ізолюють тих, хто заражений вірусом. В країні з початку епідемії було лише 244 смертельних випадки, в порівнянні з більш ніж 24 000 у Великобританії.

«Хвала Господу! Ми раді повідомити, що з 26 квітня церковні служіння нашої церкви будуть відкриті для прихожан на богослужіння! Не дивлячись на те, що ми вдячні за можливість зібратися особисто для поклоніння, ми, як і раніше, будемо діяти у відповідності до строгих процедур безпеки, щоб забезпечити безпечне середовище для всіх до подальших розпоряджень нашого уряду, оскільки загроза COVID-19 ще не закінчилася», – написала сеульська церква «Оннурі» у Facebook.

Церква не допускає нових парафіян на церковні служіння та використовує систему штрих-кодів при вході, причому учасники повинні заздалегідь зареєструватися в інтернеті для конкретного служіння за часом. Потім парафіяни займають своє призначене місце, на відстані 2-х метрів один від одного.

Церкви скоротили свою місткість на 60% в порівнянні з їх звичайним відвідуванням, приблизно в 3000 чоловік, і взяли за правило для кожного носити засоби особистого захисту.

У всьому світі велика кількість церков стали проводити онлайн-богослужіння, щоб стримати поширення коронавірусу.

У США уряд планує поступово послаблювати обмеження на масові зібрання в різних штатах. У місті Бозмен, що в штаті Міссурі, церква «Саміт» планує відновити звичайні богослужіння, дотримуючись рекомендацій щодо соціального дистанціювання.

Старший пастор громади Ленс Стівз пояснив, що вони будуть розставляти стільці на відстані двох метрів один від одного, щоб убезпечити людей від вірусу, а також забезпечувати прихожан засобами дезінфекції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

СТАТТІ

ПІДПИШІТЬСЯ НА НАС

За темою

Президент Зеленський виступив перед учасниками Національного молитовного сніданку в США
13:46 - Пт / 03 Лют. Події, Світ
«Голос мучеників» випустив книгу свідчень гнаних християн. Вона доступна для скачування
13:57 - Пн / 30 Січ. Книги, Люди, Світ
Стратегічна зустріч керівників молодіжного служіння
16:04 - Пн / 23 Січ. Події, Християнське життя, Церква
Дітям переслідуваних християн доставлено понад 4500 Різдвяних Посилок
15:28 - Чт / 19 Січ. Благодійність, Місія, Світ, Свята
Мел Гібсон готується розпочати зйомки продовження фільму «Страсті Христові»
13:21 - Пт / 13 Січ. Світ, Фільми
Туреччина остаточно відмовилася від стамбульської конвенції
21:04 - Вт / 03 Січ. Події, Політика, Світ
Місіонери розповіли про Різдво в Африці та Азії
11:34 - Пт / 30 Гру. Люди, Місія, Світ, Свята
Конгресмени США щотижня моляться за Україну
15:43 - Нд / 18 Гру. Політика, Світ, Християнські цінності
«Ви тільки ж нас не залишайте!» – Про людей, які хотіли бути корисними
13:49 - Ср / 14 Гру. Люди, Україна, Християнське життя, Церква
Церква ХВЄ у Луцьку відкрила Пункт незламності
15:18 - Чт / 24 Лис. Благодійність, Україна, Церква
У Києві пройшла зустріч вдів військовослужбовців
17:30 - Вт / 22 Лис. Події, Україна, Церква
7 грудня – навчання для бухгалтерів
17:32 - Вт / 15 Лис. Події, Церква