Платформа ресурсів для благовістя через спорт PlusOne офіційно розпочала роботу в Україні
0
IMG_5618

«Ми бачимо кожну церкву в Україні, яка вміє ефективно використовувати спортивні події місцевого, міжнародного та національного масштабу з метою благовістя та подальшого учнівства».

Це бачення платформи PlusOne, презентація якої відбулася 4 вересня на базі Української християнської футбольної академії під Києвом. Оргкомітет нового проєкту відомий багатьом рухом «Дорожче за кубок», який під час Євро-2012 мотивував християн створювати фан-зони для благовістя.

«Сьогодні спорт дуже популярний, багато українців стали бігати та слідкувати за своїм здоров’ям, а цінності спорту та християнства збігаються, наприклад, дисципліна та командна робота. Чому ж Церкві не скористатися модою на спорт та не донести Добру новину за допомогою людей, що люблять спорт та бажають послужити?» – поділились сімейна пара Олександр та Ірина Каспрови, що днями переїхали до Тарасівки на базу Ukrainian Christian Sport Academy.

Вони були місіонерами у Харкові, а сьогодні на власному прикладі планують продемонструвати, як заснувати церкву зі спільноти, що утворилася завдяки спортивному клубу.

«Спорт – це наче будувати міст між суспільством і церквою. Ми використовуємо спорт, щоб досягати людей різного віку та статусу для Христа», – засвідчив головний тренер UCSA Андрій Петренко.

Власною історією поділилися сестри Стойко. Юлія прийшла до боксерського клубу у 15 років проблемним підлітком, завдяки тренеру-християнину наразі не тільки досягла серйозних результатів у професійному спорті, а й звільнилася від залежностей і стала посвяченою християнкою. Сьогодні Юлія Стойко – чемпіонка та володарка Кубка України, бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу 2015 року та молодіжного чемпіонату Європи 2016 року, Майстер спорту України.

Лідер PlusOne Руслан Муц стверджує, що таких історій скоро буде сотні:

«Великий євангеліст Біллі Грем сказав, що один тренер впливає на більшу кількість людей за тиждень аніж середньостатистична людина за все життя. Ми хочемо багато, але все починається з невеликих кроків.
Тренер – це постійна рутинна робота з дня в день. Ми створюємо платформу, де спортсмени з нуля можуть навчитися тренерству, щоб сприяти дитячому росту в спорті та духовному житті. Примноження починається з додавання: плюс одна людина для Христа, плюс один дитячий клуб, плюс один тренер, плюс одна церква».

Плани у нового проєкту грандіозні і все задля зрощення учнів Ісуса Христа у спорті та через спорт. Це тренінги для майбутніх тренерів та активної молоді, спортивні фестивалі у різних регіонах України та PlusOne National Fest – великий івент у столиці влітку 2021.

А літо 2021 обіцяє бути дуже спортивним: Олімпійські Ігри в Токіо, Чемпіонат Європи з футболу, і Київ прийматиме перший в історії федерації Чемпіонат світу з мініфутболу серед жінок та Чемпіонат світу з мініфутболу U-23.

Потенційних та існуючих тренерів, пасторів, лідерів організацій, що хочуть використовувати найкращі у світі ресурси для досягнення людей зі спортивними інтересами, запрошують до партнерства. Долучитися до руху PlusOne легко – на сайті plusone.world є спеціальний розділ.

Текст та фото – Світлана Кучеренко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

photo_2020-09-04_23-14-10
IMG_5649

За темою

У Євангельському Теологічному Університеті 16 жовтня урочисто відзначили випуск
16:55 - Пн / 19 Жов. Люди, Україна, Церква
У Харкові пройшла фото-акція «Сімейні цінності»
16:27 - Нд / 18 Жов. Люди, Україна
У Кривому Розі запрацював проєкт «Мудрий тесля» – гурток для хлопців, що ростуть без батька
14:10 - Нд / 18 Жов. Люди, Україна
Погорільцям на Луганщині п’ятидесятники завезли мобільні будинки
14:20 - Чт / 15 Жов. Благодійність, Україна, Церква
Допомога зі створенням сайту чи висвітленням події: медіаслужіння BeLightBC пропонує церквам допомогу
11:56 - Чт / 15 Жов. Україна
МОЗ хоче повністю скасувати масові заходи понад 50 людей
12:45 - Вт / 13 Жов. Україна
Три протестантські служителі балотуються до Львівської міськради
18:35 - Пн / 12 Жов. Політика, Україна
Кожен п’ятий українець брав участь у благодійності: опитування
14:14 - Нд / 11 Жов. Благодійність, Україна
Українській сім’ї – належний захист: депутати Житомирщини виступили за охорону сімейних цінностей
16:24 - Сб / 10 Жов. Сімейні цінності, Україна
В Ірпені встановлюють обеліск із Божими заповідями
19:08 - Пт / 09 Жов. Біблія, Події, Україна
Євангелізація через спорт: PlusOne проведе в жовтні мотиваційно-навчальні заходи для молоді
12:10 - Пт / 09 Жов. Спорт, Україна
«Школа — занадто обмежена, щоб розкривати таланти дітей»: вчитель року України
18:15 - Ср / 07 Жов. Освіта, Україна